Pożyczki

marchewka43

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Uważam ze pożyczki, jak kasa jest potrzebna są ok, ale w bankach i tylko w bankach. Wszystko klarowne, bez drugiego dna. Tak było jak wzięłam w pko, juz zostały mi 3 raty.
 

Simeone

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
marchewka43 napisał:
Uważam ze pożyczki, jak kasa jest potrzebna są ok, ale w bankach i tylko w bankach. Wszystko klarowne, bez drugiego dna. Tak było jak wzięłam w pko, juz zostały mi 3 raty.
Jasne, że tylko w bankach. Ci co polecają te chwilówki to naganiacze, którzy mają z tego zyski. Chwilówek się nie bierze i koniec kropka. Opłaty w nich są tak duże, że głowa mnie rozbolała jak czytałam.
kurierlubelski.pl/artykul/3745209,co-kryja-w-sobie-darmowe-pozyczki-chwilowki,id,t.html
Poczytajcie sobie w bardziej zaufanej prasie, a nie na tych stronach co daja te pożyczki. Szybko zorientujecie się, że to lichwa i tyle.
Z resztą pewnie większość o tym wie, ale ktoś to w końcu bierze.
 
J

jagnam

Guest
Nic nie jest czarno białe. Oczywiście, że lepiej jest sie nie zadlużać ale co ma zrobić młody człowiek, który nie ma na przykład pomocy ze strony rodziców? Taka osoba czesto nie ma wyboru oraz jest zmuszona zdecydować sie na kredyt hipoteczny Jest to moim zdaniem o wiele lepsze niż wynajmowanie całe życie mieszkania ( sorry ale przez to o wiele więcej się traci...). Obecnie jest poza tym dobry okres dla brania kredytów bo stopy procentowe nie są wysokie.
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
Umowę trzeba przeczytać na spokojnie w domu i z kimś skonsultować. Oprócz tego korzystając z Doradcy zawierasz umowę z bankiem, więc nie ma to znaczenia czy poszła byś do filii banku czy do Doradcy. No, poza taką, że człowiek w Banku ma ograniczone możliwości, bo reprezentuje tylko swój bank.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja zaciągnęłam kredyt w sygma banku, w palcówce od razu zajął się mną doradca finansowy, który porównał ich kredyt z innymi dostępnymi na rynku, nie zachwalał swojej oferty tylko racjonalnie porównał. Tak naprawdę wszystko zależy od tego czy bank ma dobrą ofertę czy nie, jeśli ma dobra to nie boi się porównań z innymi bankami.
 

marsela00

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
a jeśli chodzi o jakiekolwiek pożyczki to nie lepiej w banku w którym ma się konto? zastanawiam sie nad wzięciem kredytuna firme i rozwazam to glownie w swoim banku (rajf). chyba ze polecacie cos innego?
 

Odrzutowiec

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Niestety nie każdy ma możliwość wzięcia szybkiej pożyczki z banku bo albo już ma wyczerpany limit albo w ogóle się nie kwalifikuje. Ja się właśnie zaliczam do takich osób i dlatego pozostaje mi tak naprawdę tylko pożyczać pozabankowo. Firm jest dużo, także jest w czym wybierać. Teraz szybka pożyczka pozabankowa to nie to samo co kiedyś - każdy chce się wypromować ze swoją ofertą więc dają różne bonusy i promocje, darmowe okresy i tak dalej. Oprocentowanie nadal wysokie ale jak mówi przysłowie "chcącemu nie dzieje się krzywda" :)
 

Tymon21

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Z tego co wiem to najtańsza pożyczka jest w Lendon. Pierwsza pożyczka nawet do 2000zł jest za darmo. Nie ma żadnego oprocentowania,więc warto przyjrzeć się ich ofercie, bo może na tym ktoś skorzysta.
 

KasiaFo

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Najtańsza... Pierwsza pożyczka jest darmowa w wielu firmach pożyczkowych. Ważne jest jakie są koszty kolejnych pożyczek, a w L nie są najtańsze.
 

piotr_kr

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2016
Posty
16
Punkty reakcji
0
Najlepsze pożyczki pozabankowe zestawione w jednym miejscu, zaufane firmy pożyczkowe, codzienne aktualizacje ofert!
kredytyonline.hpu
 

kartod

Zbanowany
Dołączył
19 Kwiecień 2018
Posty
24
Punkty reakcji
0
Najlepiej jest sprawdzić oferty firm pożyczkowych dostępnych na rynku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Teraz wiele pożyczek udzielanych jest również osobom zadłużonym i to bez konieczności sprawdzania ich w Biurze Informacji Kredytowej. Można o tym więcej poczytać na tej stronie www. Jest to duża szansa dla tych osób, które mają przysłowiowy nóż na gardle i potrzebują gotówki, ale ze względu na złą historię kredytową nie mogą liczyć na pożyczkę w banku.
 
Do góry