Pozycjonowanie ma wpływ na biznes ?

Sentino

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja się oczywiście zgodzę, że pozycjonowanie ma wpływ na nasze wpływy, natomiast wielu zapomina o tym, że jak te same pozycjonowanie jest źle robione to też może zaszkodzić - np. filtr od google. Jest to jeden z powodów, dlaczego nie warto zabierać się za to samemu. U mnie było podobnie moje pozycjonowanie nic nie dawało, w momencie kiedy to zleciłem firmie która się tym zajmuje w tym przypadku ditum.org efekty się pojawiły. Prawda jest taka, że nie można spoczywać na laurach jeśli zyski z pozycjonowania zaczną się pojawiać, warto zainwestować te środki w inne formy reklamy. Wtedy to wszystko się ładnie nakręca.
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Błędem jest myślenie, że w dzisiejszych czasach pozycjonowanie jest zbędne. Ważne jednak, żeby robił to ktoś, kto dobrze się na tym zna i faktycznie pomoże nam w reklamie strony internetowej. Wsparcie pozycjonowania jest bardzo istotne, żeby przyciągnąć do nas nowe osoby.
 

marekkowal

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Oczywiście, ze pozycjonowanie ma wpływ na biznes. nie należy jednak przesadzić, bo niestety może pójść w drugą stronę i zaszkodzić firmie....
 

Dutchess

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Pozycjonowanie jest bardzo istotne w biznesie internetowym, to na pewno, tylko trzeba by znaleźć do tego kogoś, kto potrafi to robić, bo ciężej jest wyciągnąć z filtra niż wypozycjonować stronę.
 

marekkowal

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dutchess napisał:
Pozycjonowanie jest bardzo istotne w biznesie internetowym, to na pewno, tylko trzeba by znaleźć do tego kogoś, kto potrafi to robić, bo ciężej jest wyciągnąć z filtra niż wypozycjonować stronę.
Dokładnie. Ale nie wiem, czy czasem nie lepiej postawić teraz na reklamę związaną z plikami produktowymi (słyszeliście o narzędziu feedink?) Poczytajcie, a może akurat podpasuje Waszej działalności.
 
W

wiemlepiej

Guest
Oczywiscie,że ma wpływ. Wiele osób nie docenia internetu. A obecnie coraz wieksza populacja szuka usług właśnie w sieci .Nie w żadnych gazetach, nie przez znajomych tylko po prostu wchodzi w wyszukiwarkę google i wpisuje interesujące go zagadnienie. To na jakim miejscu pojawi się Wasza firma ma bardzo duże znaczenie ponieważ od tego zalezy liczba zapytań od klientów.

Polecam tę firmę:
http://www.webcumulus.pl/marketinginternetowy/pozycjonowaniestron/


Od jakiegoś czasu korzystam z ich usług w pozycjonowaniu . Efekty dobre a koszta niewielkie tak wiec jeśli bylibyście zainteresowani to możecie dopytać się o wycenę.
 

MajoBajo

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
mowi sie, ze pozycjonowanie traci na wartosci, bo google wprowadza co raz to nowe algorytmy wyszukiwania, ale nadal pozycjonowanie JEST podstawa. ocyziwiście odpowiednie, czyli po pierwsze słowa kluczowe, po drugie jakosc strony glównej i po trzecie linkowanie na wartosciowych stronach! samemu trudno wypozycjonowac, wiec polecam specjalistyczne agencje.
 

PaulinaPk

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
dokladnia - z racji ciaglych zmian algorytmow przez google ciezko o dobra pozycje w wynikach wyszukiwania, ale zdecydowanie warto postarac, by byc na pierwszej stronie - zauwazcie jak sami szukacie czegos w internecie rzadko szukacie dalej niz 2 strona...
 
Z

zderka

Guest
Ma i to bardzo duży.Jeśli strona jest niewidoczna w google to mamy niewielu klientów. Niewiele osób jest w stanie dowiedzieć sie o naszej ofercie bo obecnie większość szuka informacji właśnie przez internet.
Sama dodam,że w sieci jest wiele kursów na temat pozycjonowania oraz optymalizacji tak wiec możecie się w nich zorientować. http://strefakursow.pl/kursy/e-marketing/pozycjonowanie_i_optymalizacja_stron.html- i samemu spróbować. Będziecie mieli podstawowe wiadomości.
 

4poryroku

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2015
Posty
42
Punkty reakcji
3
Jeśli firma posiada stronę internetową, to na pewno ważne jest aby być wysoko w wynikach organicznych na frazy, które najbardziej nas interesują.

W końcu z tego mamy darmowy ruch a nie ponosimy kosztów za płatne reklamy (typu Google AdWords czy reklamy na Bing&Yahoo).
 
C

corbi

Guest
Alez oczywiście,ze ma. Obecnie większość osób szuka usług właśnie w sieci. Im wyżej jesteście wypozycjonowani to tym większe macie szansę na to ,że ktoś zapozna sie z Waszą ofertą. Sam mogę polecić tę ekipę:
http://www.pozycjonowanie-stron-internetowych.pl/
Od dłuższego czasu pozycjonują mi sklep internetowy. Jestem zadowolony bo strona pnie się powoli do góry.Jest to juz trzecia firma pozycjonująca z jakiej usług korzystam ale z tej jestem o wiele bardziej zadowolony niż z poprzedniej.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
wiemlepiej napisał:
Oczywiscie,że ma wpływ. Wiele osób nie docenia internetu. A obecnie coraz wieksza populacja szuka usług właśnie w sieci .Nie w żadnych gazetach, nie przez znajomych tylko po prostu wchodzi w wyszukiwarkę google i wpisuje interesujące go zagadnienie. To na jakim miejscu pojawi się Wasza firma ma bardzo duże znaczenie ponieważ od tego zalezy liczba zapytań od klientów.

Polecam tę firmę:
http://www.webcumulus.pl/marketinginternetowy/pozycjonowaniestron/


Od jakiegoś czasu korzystam z ich usług w pozycjonowaniu . Efekty dobre a koszta niewielkie tak wiec jeśli bylibyście zainteresowani to możecie dopytać się o wycenę.
dzieki
 

Primo Segundo

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Pozycjonowanie i optymalizacja stron są bardzo ważne, ale najprościej jest zacząć od wizytówki Google Maps - zdobycie paru pozytywnych komentarzy zdecydowanie pomoże ;D
 
Do góry