Poznań - gdzie można pograć w Ping Ponga

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
Pytanie do ludzi, którzy lubi czasami poodbijać białą piłeczkę. Aczkolwiek jak ktoś nie lubi grać ale zna odpowiedź na moje pytanie to też oczywiście zapraszam do udzielania się.

Mam w pracy kilka osób, które lubią pograć w tenisa stołowego. Pojawił się pomysł, że można by jakiś weekend albo i weekendy spędzić przy stole. I tutaj moje pytanie - gdzie w Poznaniu, taka amatorska ekipa jak nasza może pograć w Ping Ponga? Ktoś się orientuje gdzie stoją jakieś ogólnodostępne stoły (pod dachem oczywiście) lub gdzie można wynająć (w rozsądnej cenie) stół czy jakąś salę gdzie stoją stoły do ping ponga?

Z góry dzięki! ;)
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
W Poznaniu raczej nie znajdziesz ale w Środzie Wielkopolskiej polecam...
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Na ulicy Dęblińskiej jest bodajże i również na Poznańskim Ośrodku Sportu i Rekreacji na osiedlu Piastowskim, Polecam :eek:k:
 
M

marcinkam

Guest
Jedyne miejsce jakie znam w Poznaniu z ping-pongiem to akademik Maćko, przy Piątkowskiej. Trzeba wejść od tyłu do baru "Mik" i tam mają jeden stół. Warunki nie najlepsze, ale da się pograć. Na pewno są też inne miejsca np. na salach gimnastycznych, ale trzeba poszukać :p
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
wiesz co jak masz grupę osób, które chcą grać w tenisa stołowego to może wystarczy znaleźć tylko jakąś przestrzeń, wiesz jakaś piwnica, czy coś, a stół można kupić, na proyasport.pl można znaleźć bardzo dobre stoły, a koszt wcale nie jest duży jeśli się rozłoży na kilka osób. Dzięki temu będziecie mogli pograć, w każdej chwili, nie będziecie się musieli martwić o to, że ktoś inny może wam stół zająć.
 
Do góry