Poznań - Gdzie można coś zjeść, wypić

ameliusz

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Na starowiejskiej jest Bistro Gor i ormiańskie żarcie - polecam!
 

kupidynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
na kawę i pogaduchy - uwielbiam Ptasie Radio
na mały, szybki głód - spaghetti koniecznie w kultowym już Picollo
na większe okazje - sushi w Violet Sushi, są mistrzami

:))
 

plajta

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
1
Na kaczkę z jabłkami to tylko do Hacjendy. A befsztyk z polędwicy z zielonym pieprzem z Madagaskaru to u Włocha w Estelli.
 
D

dan38

Guest
na Wrocławskiej Kamea...polecam deser Kamea. Zawsze piękna muzyka (czytaj jazz)

...a na Woźnej Stacja Cafe...chyba najlepsza czekolada w Poznaniu...no...nie we wszystkich lokalach byłem
Również dobra muzyka
 

rysiekZB

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Do wypadów z dziewczyną polecam restauracje Italia na Dolnej Wilda. Można dobrze zjeść a i dziewczyna będzie zadowolona z włoskich klimatów.
 

JustynaŚlęczycka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Zwłaszcza z włoskiego wina :) Zawsze powtarzam, że nie ma włoskiego jedzenia popijanego herbatą. Zawsze moi drodzy należy popijać winem. Nie chodzi o to, żeby przesadzić. A tą restauracyjke muszę sprawdzić :)
 
M

miśko90

Guest
przyznam sie ze w poznaniu byłem może z 3 razy w życiu, ostatni raz w listopadzie. Znajomi zabrali mnie do chińskiego bistro Mały Cesarz:). Akurat jadłem wieprzowinkę po pekiński i musze przyznać ze przypadła mi mocno do gustu:)
 

Artyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
my wypadamy często do chińskiego bistro - mały cesarz ul. strzeszyńskiej. Świetne chińskie jedzenie, orientalnie, dobre ceny, obsługa i lokal OK. Polecam!
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Proponuję "Madagaskar" na Wielkiej.
Byłem tam ostatnio z panną - było miło,atmosferka niczego sobie, a jedzenie paluszki lizać :eek:czko:
 

Aramin

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Pizza - Milenium ul.Mickiewicza

Kebab - Ankara - ul.Wielka

Stek - Sioux stary rynek

Spagethi - Piccolo
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Niezbyt często mam okazję bywać w Poznaniu,ale miałem "przyjemność" jeść spaghetti w sieci Piccolo - totalna katastrofa.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Jak wszystko cobrze pójdzie to od czerwca będę mieszkał w Poznaniu. Dziś rodzice załatwiali formalności z kupnem mieszkania w Ober-Haus. Będę musiał zmienić ulubioną drużynę piłkarską. Żegnaj Warszawo welcome Pozań. Pierwsze miejsce jakie odwiedzę to stadion:)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Jak wszystko cobrze pójdzie to od czerwca będę mieszkał w Poznaniu. Dziś rodzice załatwiali formalności z kupnem mieszkania w Ober-Haus. Będę musiał zmienić ulubioną drużynę piłkarską. Żegnaj Warszawo welcome Pozań. Pierwsze miejsce jakie odwiedzę to stadion:)

to niezly z Ciebie kibic jak przechodzisz z Legii do Lecha :D
 

Bociek65

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dobrą kuchnię mają w restauracji Italia. Dwa czy trzy razy jadłem i było ok.
 
Z

zypek84

Guest
Smaczne jedzenie mają w Party Pizza, chociaż ja odwiedziłem ten lokal w Katowicach i we Wrocławiu. Smaczne ciasto, sosy i dobre składniki. To chyba najważniejsze przy pizzy.
Jak u was wygląda ich lokal?
 

AneczQ

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja polecam Sutan Kebab na Wierzbięcicach, mają tanią i dobrą pizze ;) Idąc trochę dalej w kierunku rynku wildeckiego mąż namówił mnie na wstąpienie do małej..nie wiem nawet jak to nazwać,restauracja to to nie jest bo są tam raptem dwa stoiska ale niech będzie...małego punktu gastronomicznego z kurczakami po schódkach na dół. I musze przyznać że zjadłam tam najsmaczniejszego kurczaka w życiu :D
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
a jak ktoś lubi pizze polecam zajrzeć do restauracji Ahmed, świetne jedzenie i bardzo fajna atmosfera, do tego jeszcze super promocje :)
 

dejvid90

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Co do Sphagetti - najlepsze jest w Tosca na ul. Fredy ;) A cena jest niższa niż w innych miejscach.
 
Do góry