Poznam zwykłego człowieka

Ciocia zło

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam :)
Zakładam nowy temat w tejże rubryce z nadzieją na poznanie miłego Pana, który w postaci internetowego przyjaciela, bez żadnych zobowiązań, pozwoli mi choć na kilka chwil swoją rozmową ze mną zapomnieć o złamanym sercu, przeżytym rozczarowaniu, pierwszej miłości, która zarazem będzie ostatnią w moim krótkim, ale i jakże bogatym w przykre doświadczenia życiu.
Mam 20 lat, więcej informacji o sobie na forum publicznym podać nie chcę. Natomiast bardzo zależy mi na zwykłej rozmowie, ponieważ ciężko mi z tym, tak po prostu. Nie mam nikogo, z kim mogłabym porozmawiać szczerze... Myślę, że ubranie tego wszystkiego w literki przyjdzie mi łatwiej, tylko chciałabym poznać jeszcze kogoś, kto wysłucha, doradzi, wesprze, na nic więcej nie liczę jak tylko na przysłowiowego kopniaka w tyłek... :) I mam nadzieję, że za pośrednictwem tegoż wspaniałego forum, o którym słyszałam wiele dobrego, kogoś takiego znajdę.


Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 

fleamaster

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
Wiek
51
Jeśli nie przeszkadza Ci mój wiek (prawie 40) chętnie porozmawiam. Faktycznie, coraz mniej zwykłych ludzi ( w sensie normalnych) Mam wieczorami sporo czasu i wydaje mi się że potrafię rozmawiać. Nie namawiam, ale często mówię sobie,że nie wiem czy pożałuję gdy spróbuję, ale wiem,że będę żałował,ze nie spróbowałem. Jeśli chcesz spróbować-gg 40551324.
 

janusz740

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
jeżeli jesteś zainteresowana tylko rozmową i ewenyualnym wsparciem to się odezwij a ja podam ci kontakt.
 

cofix

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Hej. Bardzo ładnie napisany post..widzę że jesteś bardzo mądra osobą i chyba bardzo dużo czytasz..jesli chciałabyć pogadać napisz do mnie. Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry