Poznam Panią, która lubi fetysz, pieszczoty stóp [Łódź]

SIVRAG

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Witam wszystkie Panie, które chcą, żeby ktoś zajął się ich stopami.
To jest dość oryginalna oferta, ponieważ dotyczy mnie i mojego kolegi.
Ja mam na imię Sylwester i mam 21 lat i jestem przystojnym brunetem a mój kolega jest rok starszy. Obaj jesteśmy studentami ja studiuje na politechnice łódzkiej. Jestem też dobrze zbudowany ale mniejsza bo to nie ma znaczenia przy zajmowaniu się stopami.

Do wszystkich Pań: Pewnie wiele razy bolały was stopy i miałyście chęć na masaż. Stopy są wrażliwym miejscem, więc masaż wraz z pieszczotami jest bardzo przyjemny dla stóp i większość kobiet to lubi. Niestety wiele kobiet się krępuje swoich stóp a trzeba o nie dbać. Dlatego pieszczoty stóp bardzo dobrze działają więc nawet jeśli nie miałaś nigdy pieszczonych stóp może warto to spróbować? Może potrzebujesz częstego masażu/pieszczot stóp? Nie ma w tym nic złego a relaks nigdy nie zaszkodzi.


Co proponuje:
-Masaż, całowanie, lizanie i ogólnie pieszczoty stóp czyli coś co pozwoli Ci się odprężyć i zrelaksować
-Inne rzeczy związane ze stopami, z butami, deptanie a reszta do uzgodnienia
-Niezobowiązujące spotkanie/spotkania ze mną, z kolegą lub ze mną i z kolegą jednocześnie
-Spotkania w 100% darmowe
-Wszystko można ze mną uzgodnić
-Zajmuje się stópkami w rajstopach również


-
Co jest wykluczone:
-Seks i wszystko co z nim związane, więc możesz czuć się bezpiecznie :)
-Inny rodzaj fetyszu niż ten związany ze stopami i butami, a zwłaszcza te obrzydliwe
-Sponsoring (możliwe co najwyżej drobne prezenty)

Wymagania:
Wymagania mamy bardzo małe, które jest bardzo łatwo spełnić bo najważniejsze, żeby były chęci i żebyś czuła się dobrze z tą decyzją bo tu nikt nie zmusza nikogo:) a o to wymagania:
-Wiek od około 18 lat do około 35 lat
-Zadbane stopy (jest to łatwo spełnić) ale nie muszą być piękne
-Mieszkasz na terenie aglomeracji łódzkiej, Łodzi lub przyjeżdżasz do Łodzi

Podsumowując:
-nie musisz być modelką i mieć piękny wygląd (nawet jeśli nie akceptujesz swojego wyglądu też zapraszamy),
-wzrost i waga nie wykluczają czyli możesz być niska, wysoka, chuda, puszysta to nie stoi na przeszkodzie,
-możesz mieć dowolny rozmiar stóp, długość palców itd.
-niezależnie czy masz potomstwo
-jeśli się obawiasz spotkania zawsze można się spotkać w miejscu neutralnym i lepiej się poznać
-wystarczy, że dbasz o swoje stopy

Tak więc nie ma na co czekać jeśli chcesz, żeby ktoś zajął się Twoimi stopami (nie tylko zmęczonymi) to napisz na e-mail sivrag92@gmail.com (później może inna forma wymiany wiadomości np. komunikator)
Wymiana zdjęć również drogą mailową a reszta do uzgodnienia.
Jeśli zastanawiasz się dlaczego tak nam zależy, żeby masować kobiece stopy to odpowiadamy, że uwielbiamy je (ich wygląd, smak, zapach) a przy okazji chcemy, żeby kobieta odczuła relaks :) tak więc zapraszam Panie lubiące masaż, całowanie, lizanie, pieszczoty stóp.
Dodam, że ogłoszenie jest bezterminowe czyli nawet jak znajdziesz je w 2016 roku lub później też raczej będzie aktualne.
Pozdrawiam Sylwester
 

malachitt

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jakiś czas temu ktoś złożył mi tego typu ofertę :) Odmówiłam, ale nie dlatego, żebym wstydziła się swoich stóp, czy nie lubiła pieszczot, wręcz przeciwnie- uwielbiam to, a moim stopom też niczego nie brakuje :), ale jako element gry miłosnej- jeden z wielu. No i musi byc chemia ... Czy Pan uzyskuje zaspokojenie seksualne w ten i (tylko w ten) sposób? Proszę się nie obrazić, ale wydaje mi się, że redukowanie kobiety do jej stóp, jest infantylne i świadczy o niedojrzałości i strachu przed nawiązaniem bliższej więzi z partnerem. Zwykle osoby fetyszyzujące stopy są uległe i znajdują przyjemność / zaspokojenie w poniżaniu ich, dominowaniu, używaniu wobec nich przemocy słownej i fizycznej (tak jak Pan napisał - deptaniu). Spytam wprost:: Skąd to się bierze? :)
Interesuje mnie opinia Pana/ i ewentualnie innych osób, które mają swój pogląd na sprawę fetyszu stóp lub znają bliżej osoby o tego typu preferencjach. Pozdrawiam
 

SIVRAG

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Ale można ograniczyć się do samego fetyszu stóp to fajna rzecz i dla obu stron bardzo przyjemna :) mi bardzo podobają się kobiece stopy często są miłe w dotyku i fajnie się nimi zajmować więc Panie trzeba korzystać :)

Tak w ogóle to posłużyłem się tymi danymi w zastępstwie i tak naprawdę mam inaczej na imię a urodziłem się w 1990 roku sorki za zmyłke ale w zajmowaniu sie stopami nie powinno to przeszkadzac :)
 

SIVRAG

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Nie ma znaczenia :) to tylko tak żeby siebie rozpoznać albo poprostu się zobaczyć i nie jest to wymagane :)
 
Do góry