poznam miłego chłopaka z Wrocławia 19-25 lat

flower1234

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam wartościowego chłopaka, poważnie myślącego o życiu, nie szukającego przygody. Takiego który potrafi zrozumieć i nie jest egoistą. Jeśli chodzi o mnie to jestem raczej spokojną osobą, wrażliwą, łatwo przywiązującą się, posiadam zainteresowania głownie humanistyczne. Mam niewielu znajomych i większość czasu spędzam na nauce, chciałabym poznać więc osobę która będzie w stanie to zrozumieć. Mam 19 lat.
 
B

Blancos

Guest
Nie chcę być nieuprzejmy, ale... jakkolwiek rozumiem poświęcanie dużej ilości czasu na naukę, tak uważam, iż nie jest to zbyt zdrowe dla ludzkiej psychiki oraz stanowczo szkodzi umiejętnościom interpersonalnym, które w wielu zawodach są obecnie niemal tak samo istotne jak dobre wykształcenie. Dlatego też od serca radziłbym Ci jednak trochę więcej czasu spędzać z ludźmi:) Nie mówię, że masz olać naukę, ale... nie zaszkodzi raz czy dwa w tygodniu gdzieś wyjść:)

Poza tym - wszystko zależy od tego, ile czasu poświęcasz na naukę. Szukając "chłopaka" musisz brać pod uwagę to, że nie da się być z kimś bez poświęcania tej osobie czasu. Jeżeli nie jesteś w stanie wyłuskać przynajmniej kilku godzin w tygodniu na to, żeby oderwać się od książek i pobyć trochę z partnerem (zwłaszcza, że szukasz z tej samej miejscowości) to bardzo, bardzo ciężko będzie Ci znaleźć mężczyznę, któremu to na dłuższą metę nie będzie przeszkadzać.

Chyba, że trafiłabyś na chłopaka, dla którego nauka również byłaby wielokrotnie ważniejsza od Ciebie i który też nie potrafiłby znaleźć dla Ciebie czasu, ale... czy to wtedy w ogóle miałoby sens? Bycie z kimś nie polega na tym, żeby sobie ustawić status na facebooku czy mieć świadomość, że gdzieś tam ten partner jest:)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ja myślałam,że będziesz chciał się z dziewczyną umówić-a tu wykład :(
 
B

Blancos

Guest
Nie wykład, ale serdeczna uwaga:) Znałem kiedyś taką dziewczynę, która bardzo pragnęła mieć chłopaka, ale jak zaczęliśmy się spotykać to ostatecznie po odwołaniu z jej strony 10 randki (ostatnie 4 ona proponowała i zarzekała się, że będzie) z powodu "konieczności nauki", dałem sobie spokój. Dlatego też ostrzegam - takiego zachowania i notorycznego braku czasu raczej żaden facet nie wytrzyma:)

A ja bym się umówił, ale ja pewnie nie w typie koleżanki jestem, także nawet nie proponuję:)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ale może daj jej szansę to ocenić-zresztą niech autorka się wypowie:)
 
B

Blancos

Guest
Aniu - ja naprawdę nie jestem przystojny (żeby nie powiedzieć, że jestem strasznie brzydki), a więc podejrzewam, że i tak jestem zdyskwalifikowany, choć... teoretycznie resztę wymagań spełniam (w tym wiek i miejsce zamieszkania):)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Aj Ty Blancosie, po prostu genialna autoreklama ^^.
flower nie słuchaj go, zobacz, to przeurocza panda ;)

Znałem kiedyś taką dziewczynę, która bardzo pragnęła mieć chłopaka, ale jak zaczęliśmy się spotykać to ostatecznie po odwołaniu z jej strony 10 randki (ostatnie 4 ona proponowała i zarzekała się, że będzie) z powodu "konieczności nauki", dałem sobie spokój.
Myślę, że niezależnie z jakiego powodu by to było to każdy by się po 10 razie poddał, w zasadzie gratuluję cierpliwości, mi wystarczyłyby zapewne 2 albo 3 akcje tego typu, żeby zrezygnować.
 
B

Blancos

Guest
Tak czy owak, gdyby autorka stwierdziła, iż pomimo wykładu i mojego strasznego wyglądu chciałaby jednak pogadać to zapraszam na PW:)
 
Do góry