Poznam, kumpli, znajomych, przyjaciół - 26 lat Warszawa

Status
Zamknięty.

nukleotyd

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siema, ogólnie sytuacja wygląda następująco: mam 26 lat od kilkunastu dni 180 cm wzrostu ~ 74 kg wagi i siwieje :D i a tak serio to nie mam kumpli / koleżanek. Jakoś pominąłem ten etap w życiu, nigdy mnie nie ciągnęło to bycia /przebywania z ludźmi, wołałem sam wszystko zrobić, załatwić etc. Ale to wynika z natury chyba samotnika albo introwersji czy coś ten deseń. No ale jak widać nadszedł okres kiedy zaczęło mi to doskwierać. Chyba nie muszę się na ten temat więcej rozpisywać… Możesz być czarna / czarny albo żółta / żółty ;), być gejem albo lesbą, nie mieć nic albo mieć wszystko …mi to jest obojętne, po prostu szukam znajomych, co może z czasem przerodzi się w coś więcej – niczego nie zakładam. Otwarty na propozycje to ja jestem, o tak ;) Trochę jeszcze o mnie… Jestem słoikiem ok. 6 lat, wynajmuje mieszkanie, pracuję, robię też (a przynajmniej się staram) coś swojego… studia niestety poszły po 4 latach w odstawkę, no cóż, życie. Interesuje mnie znajomość na wspólnej relacji, może zainteresowań, może wspólnego zabicia czasu na oglądaniu głupich filmów w nocy ?albo wypadów za granicę, lubię podróżować… tak jak wyżej już wspomniałem, jestem serio otwarty na propozycje. Nie chciałbym tylko przez przypadek tutaj poznać ludzi, którzy mają nierówno pod sufitem (np. ćpunów i kurew) Jak masz ochotę to napisz do mnie na hm… e-maila piotrekname@gmail.com. Chętnie się spotkam, pogadam i poznam ?
 

Mala_Hunterka

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Może wyjdź na jakąs imprezę, mecz, koncert, whatever i nawiąż jakąś znajomość - może pub ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry