poznam kogoś kto potrzebuje tak jak ja z kims po rozmawiać

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Witam mam na imie Asia mam 24l. Praktycznie od zawsze miałam i mam trudności w dogadywaniu się z ludzmi, nawiąxywaniem z nimi kontaktu. Dlatego postanowiłam to tu napisać, a może akurat znajdzi się ktoś kto tak jak ja czuje sie samotny, lub ma ochote od czasu do czasu z kimś porozmawiać.
 
V

Vaffik

Guest
Napisał bym coś ale dzisiaj to już mnie paluchy od klikania dosłownie bolą :D
Pobędziesz tu dłużej to zrozumiesz o co Vaffanculo-wi chodzi tera...
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Śmiało pisz na priv jakbyś chciała pogadać. Witamy.
 
V

Vaffik

Guest
Spokojnie ... Miesiąc na forumowisku i problemy z dogadywaniem się znikną...
:D
 
V

Vaffik

Guest
Taaaa??
Trzeba chcieć a jak widać nie chcesz...
Gdzie ta fota?

Lud Polski nie gryzie...
Trzeba zacząć od samego siebie czyli otworzyć się na ludzi! Nie bać ludzi... Nie bać siebie!
A Ty boisz się... właśnie siebie. I daruj sobie tego Szczyta i jego odchudzające triki bo.... źle będzie! (kafeteria)
Serio mówię! Wiem co mówię! Uwierz w siebie to inni uwierzą w Ciebie!
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Robie to dla zdrowia nie dla kogos. Zdj bedzie jak będę na kompie coś ty taki w gorącej wodzie kompany :D
 
M

MacaN

Guest
vaffanculo napisał:
Uwierz w siebie to inni uwierzą w Ciebie!
święte słowa, kiedyś w podstawówce jeszcze w siebie nie wierzyłem, znaczy wierzyłem tylko w swój intelekt, ale to było za mało na przebywanie w towarzystwie. Ludzie lubią pewnych siebie.
 
M

MacaN

Guest
Ciężko, to prawda, wszystko jednak zależy od odpowiedniej motywacji, tzn. jeśli akceptujesz dzisiejszy stan rzeczy i nie przeszkadza Ci on jakoś niesamowicie, to w obliczu braku perspektywy przyjemniejszego życia nie zmieniasz się.
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
To też zależy bo czasami ma się sytuacje w domu jako się ma i niestety to się w mniejszym lub większym stopniu wpływa na samoocene. Jeśli ktoś był popychadłem do wyzwisk jako dziecko i do wyśmiewania się z tej osoby, to ciężko by ktoś potem miał wysoką samoocene, nie każdy ma szczęście i mają rodzine i znajomych co ich akceptują.
 
M

MacaN

Guest
Szczerze to byłbym daleki od zwalania winy na takie rzeczy. Powiedzmy, że moi znajomi tez nie byli aniołami i czasami to takie akcje sobie ze mnie robili, ze głowa mała. Po prostu, wszystko siedzi w Twojej głowie, wszystko zależy od Twojej motywacji i chęci zmian, zaś każde słowo usprawiedliwienia mówiące " bo to przez znajomych, albo rodzinę " tylko bardziej Cie umacnia w sytuacji, w której się znajdujesz. :)
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Może i tak ale taka już jestem, że za bardzo biore wszystko do siebie, i ciężko mi to zmienić, nie to że nie chce ale to nie jest takie chop siup kiwne palcem i jestem bardziej pewna siebie i otwarta na.ludzi. Nie zwalam na nikogo winy, bo jak już to jest to moja i tylko moja wina ja ogólnie nie jestem duszą towarzystwa czy coś, nie cierpie imprez po prostu nie lubie tłumu, mam dziwne lęki panicznie boje się chodzic po kamieniach nie musi być stromo bym sie bała z górki też poje się zejść :) wiem, że to śmiesznie wygląda bo nie jestem dzieckiem. Ale tak już mam każdy ma jakieś lęki ja mam akurat takie.
 

Nieto Perzek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli nie znalazłaś nikogo albo znalazłaś ale masz ochotę naprawdę szczerze porozmawiać to daj znać.Pozdrawiam, moje gg jak coś 54874315.
 
Do góry