Pozbycie się trądziku

alinia

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej, Trochę może błaha sprawa ale chciałabym się pozbyć trądziku który naprawdę strasznie mnie męczy czy moglibyście wskazać mi dobry i tani gabinet dermatologiczny w/lub pobliżu Katowic który mógłby mi pomóc w tym problemie?
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Darmowy i przyjemny sposób na trądzik - SEKS :)
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Dzięki temu hormony nieco się uspokajają, stabilizują się po pewnym czasie i takie problemy jak trądzik po prostu znikają. Ponadto endorfina oraz seratonina wprawiają nas w dobry nastrój, co pozwala w nieco jaśniejszych barwach na ten świat patrzeć. Dzięki aktywności seksualnej polepsza się kondycja skóry, włosów, paznokci, jak i całego ciała dzięki aktywności fizycznej. Kiedy noc jest naprawdę upojna, przyjemnie męcząca i gorąca zwyczajnie zaczynamy z wysiłku się pocić - obniżamy w ten sposób poziom toksyn w naszym ciele, dlatego jesteśmy zdrowsi.
Jest tylko jedno ale: Wpadka, więc polecam dobrze się do tego przygotować zarówno fizycznie jak i psychicznie.
 

elizak

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej, Trochę może błaha sprawa ale chciałabym się pozbyć trądziku który naprawdę strasznie mnie męczy czy moglibyście wskazać mi dobry i tani gabinet dermatologiczny w/lub pobliżu Katowic który mógłby mi pomóc w tym problemie?

Jakiś rok temu wysłałam córkę do gabinetu w Mikołowie (dermatologia-laseroterapia.pl) na takowy zabieg i bardzo jej to pomogło w kwestii wyglądu ale również trochę psychiki. Obsługa gabinetu ponoć również miła i profesjonalna.
 
S

Sumik777

Guest
Na to nie ma skutecznej metody, a lekarze nawet nie wiedzą skąd to się bierze :mruga: podobno czekolada może powodować trądzik. Dobre są kosmetyki garniera czysta skóra active.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Na to nie ma skutecznej metody, a lekarze nawet nie wiedzą skąd to się bierze :mruga: podobno czekolada może powodować trądzik. Dobre są kosmetyki garniera czysta skóra active.

Tak, tak, nie wiedzą :lol:
Gdyby nie wiedzieli skąd to się bierze, nie istniałyby na niego specyfiki - coś jak przyczyna = skutek ;) Poczytaj troszkę o tym, na pewno Cię oświeci w tym temacie :)
Jeszcze raz podkreślę - SEKS. Normuje poziom hormonów, dzięki czemu wyprysków jest mniej. Należy też dbać o oczyszczanie (W wieku dojrzewania zwiększa się ilość wydzielanego sebum), tonizowanie (Przywracanie skórze prawidłowego pH) oraz nawilżanie (Sucha oraz tłusta cera są skłonne bardziej do wyprysków, dlatego polecam krem normalizujący z AA na noc i matujący na dzień - mnie pomaga, nie wiem jak Tobie)
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Nie ma co, jak tylko zgłosić się do dermatologa. Jeżeli będzie dobry, to może to troszkę kosztować i jest to bardzo długie leczenie. Też z tym walczę ponad pół roku i wierzcie, że sporo pieniędzy już w to poszło (blisko 1000zł).
Najgorsza jest dieta: zero słodkiego, ostrych rzeczy, alkoholu, papierosów itp. jeśli naprawdę chce się to wyleczyć.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Czekolada i ostre przyprawy, keczupy, musztardy, majonezy, nieprawidłowe mycie twarzy, tona tapety - oto problem. Pozatykane pory, zaskórniki...i wyciskanie. Moja siostra się ogranicza z tym wszystkim, z niektórych rzeczy zrezygnowała całkowicie, a do tego rano i na wieczór mycie twarzy Garnier Pure Zone peeling, dwa razy w tygodniu maska z tego samego specyfiku i buzia jak u laleczki. Ważne jest też nawilzanie skóry od wewnątrz - czyli pijemy dożo wody mineralnej i bierzemy Capivit.

A dla starszych, cóż. NatashaM ma rację! ;) No i ile kalorii można spalić przy okazji...Samo zdrowie!
 

agunnia017

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
moj brat ma ten sam problem udał siędo dermatologa i przypisano mu antybiotyk ktory mu naprawde pomaga. raz przez przypadek zjadlam jedna tabletke i mi wszystkie ktostki zeszy z twarzy
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
moj brat ma ten sam problem udał siędo dermatologa i przypisano mu antybiotyk ktory mu naprawde pomaga. raz przez przypadek zjadlam jedna tabletke i mi wszystkie ktostki zeszy z twarzy

Jest takie powiedzenie: "Co nagle to po diable" :D Łączę się w bólu z wątrobą Twoją i Twojego brata :)
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Też zażywam antybiotyk jedną dziennie i są dni kiedy mocno nerka boli, ale wytrzymuje.
Natasha - sex, tego nigdy za dużo :eek:k:
 

guardian34

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
propionibacterium acnes - bakterie wywołujące problem.
Co do czekolady, przypraw itd to się nie zgodzę. Tzn nie zawsze. I one nie tyle wywołują co zaostrzają już istniejacy. I to nie u każdego.
Najlepszy sposób to wizyta u dermatologa i antybiotyki do smarowania.
Ja mam trądzik od 13 roku życia, obecnie mam 21. Mam go niezależnie od tego czy jem czekoladę którą kocham czy nie. Seks też ma u mnie na to mały wpływ (a szkoda :))
Jedyne co mi pomaga to po prostu antybiotyk do smarowania na twarz. Trądzik szybko się goi po tym.
Także tylko i wyłącznie dermatolog. Lecząc trądzik na własną rękę można tylko sobie narobić szkody.
 
Do góry