Powymieniam Się Filmami

Status
Zamknięty.

Lego

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Hej, chętnie powymieniam się filmami na DVD i CD! Wymieniam DVD na DVD i CD na CD i nie inaczej!Mam szeroki wybór i jestem otwarta na wszelkie propozycje! Jeżeli ktoś jest zainteresowany niech pisze na gg wtedy tylko, gdy jest opis lub wyśle wiadomość prywatną, a odpiszę, gdy będę mogła, gwarantuję!Informuję tylko od razu, że filmy te nie są oryginalne.Wymieniam się znaczy, że ja wysyłam ci pocztą zwykłą (listem)np. "Gnijąca panna młoda"na DVD a ty mi inny film, w taki sam sposób, na płycie DVD, jak ktoś chce niech pisze na gg a ja mu zamieszczę listę filmów i powiem czy mam na CD czy DVD, ta osoba mi mówi, jakie go interesują filmy, potem pisze, jakie ma sam filmy i czy na CD czy DVD i ja wybieram jakie chcę się z nim wymieni za jakie, podaję mu mój adres, ta osoba podaje mi swój, przegrywamy płyty, wysyłamy, odbieramy i to cała filozofia.Proste!
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
ja tam wolę ściągnąć sobie film z neta, bez niczyjej pomocy, ani wymiany! :/
 

Lego

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
słuchaj:? a czy ta płyta sie nie połamie??!! raczej tak :|
Nie, jeżeli wyślesz w kopercie specjalnej, z tymi, jakby to określic, co w środku jest totakie, co w nie się szkło często pakuje...ja się takim czymś często bawię strzelając tym :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry