potrzebuje Waszej porady.

beautifulsky

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zaczepiłam kiedyś pewnego chłopaka na fejsie, byłam przekonana, że nie odczepi ani nic.
A tu miła niespodzianka napisał do mnie. Pisaliśmy troche wiadomosci, ale nie mam siebie w znajomych to też nie wiem kiedy jest dostępny. Potem nie pisaliśmy nic. A ostatnio sam mnie zaczepił, wiec do niego napisałam. Trochę pisaliśmy i znowu cisza.
Dodam, że ten chłopak mi się bardzo podoba, ale nie znamy się osobiście, tylko z widzenia z byłej szkoły.
I nie wiem co mam zrobic zeby zawrzeć prawdziwą znajomosc.
W dodatku nie wiem czy ma dziewczynę.
Co byście mi poradzili?;)
w sumie to jak z nim ostatnio pisałam i pytała o sylwestrowe plany to napisał, że albo pójdzie do pracy albo pojedzie do jakiegoś miasta...wiec chyba jakby miał dziewczyne to by z nia go spędzał...czy dobrze mi sie wydaje?? czy się też moge myslic? co sądzicie?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Możesz mieć rację ale możesz się też mylić , niewykluczone że jest znudzony obecną dziewczyną i tylko szuka okazji żeby się od niej oderwać ,a nie zerwie z nią bo np. "nie chce być sam".
Dziwne że podczas tych rozmów nie zapytałaś się go o to bo to jednak ważne.
Myślę że jeżeli jest wolny to mogłabyś dać mu na początek nr gg czy telefonu ,a potem czekać .aż zainicjuje spotkanie lecz jeśli tego nie zrobi (może jest nieśmiały) Ty możesz.
Chłopak będzie wiedział że ci zależy i poczuje się pewniej.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Robisz domysły czy ma dziewczynę na podstawie tego jak spędza sylwestra?Lepiej zapytaj tego chłopaka,czy to za trudne?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie powinno być odwrotnie? Że się chłopaka czy dziewczynę poznaje w prawdziwym świecie, a świat wirtualny ma służyć jako dodatek? Ułatwienie w komunikacji, na przykład organizowaniu spotkań, lub jakiejś miłej rozmowy, która miałaby przyspieszyć przepływ czasu?

Myślałem, że jestem liberałem, a tu widzę, że jest raczej odwrotnie.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Zaproś go do znajomych. Jeśli w krótkim czasie nie zaproponuje spotkania - Ty to zrób. :)
 
Y

Yellow Jester

Guest
Ach, chciałbym cofnąć się na kilka tygodni do czasów bezinternetowych. Nikt by się na fejsie nie zaczepiał, niezła heca.

Ale wracając na ziemię... Sugeruję ci, autorko tematu, pokusić się o spotkanie w cztery oczy z owym dżentelmenem.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Właściwie to Ty go znasz z widzenia. A on Ciebie?
Ta znajomość z widzenia jest dobrym "wyjaśnieniem" powodu propozycji spotkania w realu.
Na przykład dla wsólnego wspominania Waszej budy (szkoły)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Zaszalej wrzuć mu posta na tablice ... tak to będzie szalone :sleep:

Tak na serio skoro Ci sie podoba to nie siedź na tym fb i nie baw się w żadne zaczepki tylko zapytaj o ew. numer telefonu i spotkajcie się gdzieś na mieście czy gdziekolwiek.

Odkąd wprowadzili fb ludzie stali się jeszcze bardziej samotni,niż byli a wszystko przez to,że oduczono nas podstaw zawierania znajomości.Niedługo tak będzie,że będziemy siedzieć wyłącznie przed komputerem i chodzić wirtualnie grać w piłke,do kina,na randki i robić dzieci.
 

Adroe

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Moze jest nie smialy , albo po prostu nie zainteresowany , tak to by pisał szalenczo gdybyś sie odezwała. Okaż mu zainteresowanie przez czas tydzien dwa odzywaj sie do niego , moze sproboj zagadać w szkole, ale nic przesadnie, jak sam pozniej sie nie odezwie to sobie odpusc. Jeśli tak pogadacie to mozesz raz zarzucic jakis tekst, w stylu jak powie ze gdzies idzie, to spytaj sie czy z dziewczyna czy sam ? i tyle, dowiesz sie czy ma czy nie . Pozdrawiam :)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Czemu ludzie boją się szczerości i szczerze mówią czy ktoś im się podoba?

Gdybym się naprawde w kimś zakochał i wiedziałbym ,że np. nie ma chłopaka to bym powiedział "wiesz bardzo mi się podobasz,może dasz mi szanse"

Bo takie niedopowiedzenia powodują jedynie nasze domyślenia,a może ... a może nie
 

magnezik

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Zaczepiłam kiedyś pewnego chłopaka na fejsie, byłam przekonana, że nie odczepi ani nic.
A tu miła niespodzianka napisał do mnie. Pisaliśmy troche wiadomosci, ale nie mam siebie w znajomych to też nie wiem kiedy jest dostępny. Potem nie pisaliśmy nic. A ostatnio sam mnie zaczepił, wiec do niego napisałam. Trochę pisaliśmy i znowu cisza.
Dodam, że ten chłopak mi się bardzo podoba, ale nie znamy się osobiście, tylko z widzenia z byłej szkoły.
I nie wiem co mam zrobic zeby zawrzeć prawdziwą znajomosc.
W dodatku nie wiem czy ma dziewczynę.
Co byście mi poradzili? ;)
w sumie to jak z nim ostatnio pisałam i pytała o sylwestrowe plany to napisał, że albo pójdzie do pracy albo pojedzie do jakiegoś miasta...wiec chyba jakby miał dziewczyne to by z nia go spędzał...czy dobrze mi sie wydaje?? czy się też moge myslic? co sądzicie?

Może zapytaj w prost bedzie jasna sytuacja. Może nawet wyjdzie jakaś randka.
 

szaramyszka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
1
Ja bym zapytała lub podpytała o tę dziewczynę, bo po co masz byś tą drugą czy niszczyć mu związek? Nie szykuje Ci się w najbliższym czasie jakaś impreza, na którą mogłabyś go zaprosić? To byłoby mniejn zobowiązujące, niż spotkanie we dwoje.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Najlepiej spytać:- Twoje serce już bije dla jakiejś dziewczyny? Gdyby było wolne, chętnie pogadałabym z Tobą w realu o starych czasach i o możliwości wspólnego organizowania naszego czasu.
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
32
Miasto
pod krą...
Za dużo myślisz doradzam niemyślenie a sobie sen dobranoc;):*

A jak niemyśleć?

a) dać się rozjechać motocykliście
b)isc na wyklad analizy funkcjonalnej (niewiedząc nawet co to całka)
c) i to polecam wiem ze Cie sciska i ze ten i juz ale to w zyciu roznie bywa;) wiem co byś chciała ale on jest człowiekiem i niestety ma wolną wolę;) jeśli będzie wam po drodze fajnie a jak nie masz przystojnego kolege też plus i tam gdzies jest taki jeden i sobie Ciebie wyobraza kiedyś go poznasz i już nigdy Cie nie wypusci...;)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Zaczepiłam kiedyś pewnego chłopaka na fejsie, byłam przekonana, że nie odczepi ani nic.
A tu miła niespodzianka napisał do mnie. Pisaliśmy troche wiadomosci, ale nie mam siebie w znajomych to też nie wiem kiedy jest dostępny. Potem nie pisaliśmy nic. A ostatnio sam mnie zaczepił, wiec do niego napisałam. Trochę pisaliśmy i znowu cisza.
Dodam, że ten chłopak mi się bardzo podoba, ale nie znamy się osobiście, tylko z widzenia z byłej szkoły.
I nie wiem co mam zrobic zeby zawrzeć prawdziwą znajomosc.
W dodatku nie wiem czy ma dziewczynę.
Co byście mi poradzili? ;)
w sumie to jak z nim ostatnio pisałam i pytała o sylwestrowe plany to napisał, że albo pójdzie do pracy albo pojedzie do jakiegoś miasta...wiec chyba jakby miał dziewczyne to by z nia go spędzał...czy dobrze mi sie wydaje?? czy się też moge myslic? co sądzicie?


Najlepiej sama zaproponuj spotkanie - na co tu czekać ? Najwyżej odpowie, że ma już dziewczynę i nie jest zainteresowany. Na pewno nic na tym nie stracisz.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Wszyscy radzicie, a autorka tematu i tak to ma głęboko bo nawet nie odpowiada....
podejrzewam, że jej odwaga kończy się na FB i raczej nie zrobi nic z rzeczy zaproponowanych :)
 

zenio

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Na moje nie ma dziewczyny, popatrz czy ktoś się tam kolo niego kreci na fb i tyle
 
Do góry