potrzebuje książki do szkolenia owczarka niemieckiego

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Cześć! Potrzebuje DOBREJ książki, by wyszkolić w swoim domowym zaciszu mojego owczarka niemieckiego, który ma niezły charakterek..
ma niecały rok i zależy mi by wreszcie coś zmienić, by nauczyć go porządnie chodzić o smyczy i kagańcu, bo niestety jest dosyć agresywny, gdy widzi inne psy i takich innych podstawowych rzeczy... myślałam, że jak troszkę "dojrzeje" to się coś zmieni, ale nie... jego nie idzie poskromić dlatego czekam na odpowiedzi, czy możecie mi polecić jakieś książki ?
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Poszukaj może forum o ONkach tam napewno dostaniesz dużo więcej takich informacji i będziesz miał szanse porozmawiać z hodowcami.
 
Dołączył
8 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Kup sobie tę książke i poczytaj, na pewno znajdziesz dobre rady! Wiem jedno, musisz być stanowcza i nie bać się, inaczej nie bedzie słuchał. Jest książka: Szkolenie psa. Jak wychować idealnego pupila - Anna Biziorek
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców
Książek konkretnych Ci nie polecę, ale na YT masz cykl ciekawych porad. Tu jedna z nich: https://www.youtube.com/watch?v=Qb8mzREs7y0
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Ta Pani jest akurat hodowcą i nie jest to konkretna porada, ale widać, że kobieta się zna na tym co robi i to lubi. Taki kurs na pewno się może przydać.
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
ja widziałam ostatnio od nich szkolenia z żywienia psa - niejednej "Pańci" co przekarmia swojego pupilka by się przydało
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Oj takim Pańciom tez by się zazwyczaj diety przydały tak jak i psu :D
Byłaś na tym szkoleniu?
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
Byłam jak zabierałam się za zakładanie hodowli, nie tylko na takim bo jeszcze na wielu innych.
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
Polecam książki Jacka Gałuszki z Wesołej Łapki.
Ewentualnie poradę behawiorysty.
 

michald

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2016
Posty
15
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
poszukasz w internecie 'szkolenie owczarków niemieckich' to znajdziesz ciekawe strony, lepsze niż książki
 
Do góry