Potrzebuję darmowe silnika 3D

mrchori

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wwy
Witam. Zwracam się do was z prośbą o podanie mi jakiś darmowych silników graficznych. Zamierzam stworzyć grę typu sandbox, czyli otwarty świat. Zamierzam stworzyć wyspę otoczoną wodą, Więc silnik musi sobie z tym poradzić.Myślałem o UDK, ale on raczej nie nadaje się do otwartych światów, a raczej do niewielkich lokacji. Miałem też styczność w CryEngine3, dobrze mi się w nim tworzy, tylko jest on niestety darmowy , ale do zastosowań niekomercyjnych, więc stworzonej gry nie będę mógł opublikować. Sprawdzałem, także Unity3D, ale jego darmowa wersja jest strasznie okrojona, a wersja pro kosztuje dosyć sporo bym mógł je kupić. Więc tu mam do was prośbę o jakiś darmowy silnik graficzny, który sprostał by takim wymaganiom jakie podałem. I jeszcze jedno. Jak to jest z tym CryEngine 3? Czy gdy stworzę coś w nim i będę chciał to sprzedać to co muszę zrobić? Dzielić się zyskami tak jak jest to z UDK, czy wykupić licencje, która jest bardzo droga i nie dostępna dla normalnego użytkownika...? Wytłumaczcie mi to jakoś bo nie rozumiem tego. A bardzo mi się podoba praca z CryEngine3, gdyż oferuje on to czego potrzebuje. Proszę was o konkretne odpowiedzi. Z góry dziękuję.
 
Do góry