Potrzebny Plan Wycieczki 3 Dniowej.

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
ja dostałem?
Jak w temacie, potrzebuje jakiś plan wycieczki 3 dniowej, klasowej (najlepiej góry eg. tatry) z Kielc. W tym planie chciałbym zobaczyć niecały jeden dzień pobytu w Krakowie, choć niekoniecznie musi to tam być.

Wydaje się proste, lecz takowe nie jest. Mianowicie problem tkwi w tym, że plan ma być tak, aby UM chciał dać naszej klasie na taką wycieczkę dofinansowanie. Z tego co się już zdążyłem zorientować to w planie zawarte powinny być miejsca typu muze'a czy coś gdzie po pobycie zdobędziemy jakąś wiedzę o kraju czy takie tam :cenzura:erele. Na samo łażenie przecież nam nie dadzą kasy.

Bardzo bym prosił kogoś o napisanie chociaż ramowego planu, oczywiście, chciałbym też aby ogólny koszt wycieczki nie był za drogi.

Z góry dziękuję zainteresowanym.

EDIT:
Wycieczka ma się odbyć w miesiącach wiosennych, czyli gdzieś koło kwietnia, maja.
Przydał by mi się jescze plan 2 dniowej, bo raczej na taką pojedziemy z klasą.
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Tatry? NIe za bardzo znam tą okolice.. jak już cos jedżcie do Szczyrku, Szczawnicy czy Jordanowa. W końcu też są górki:D
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
ja dostałem?
Heh... widzę, że nie przeczytałeś dokładnie tego co napisałem. Nie chodzi o to aby sobie tylko po górkach pochodzić, ale o to aby zwiedzić takie miejca które z punktu widzenia Urzędu Miasta warte tego b były.
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
Oj chyba nikt nie odpowiada, ja nie znam Tatr ale jestem z Krakowa, więc jeśli chcesz to poszukam cen muzeów i polecę coś co na moje oko jest najbardziej godne uwagi :) Chociaż jak dla mnie Kraków można zwiedzać tydzień i wciąż jeszcze zostanie wiele ciekawych miejsc :)
 

Smalec

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Legnica
Ja polecam Srebrną Górę! Okolice Kłodzka, woj. Dolnośląskie... Głównym obiektem turystycznum jest Twierdza Srebrnogórska z początku XVII w. Przez lata pełniła funkcję koszar, więznień, itp. Aby zwiedzić cały obiekt potrzeba AŻ 72h .... Moge udzielić więcej INFO na temat Srebrnej Góry, z wielka chęcią! POZdRo!
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Również mogę Ci pomóc jeśli chodzi o Kraków :) Warto zwiedzić Wawel i przede wszystki Rynek Główny. Więc jeśli jesteś zainteresowany to PW :) Może coś wspólnie z bahiri wykombinujemy ;) (jeśli chodzi o sprawę Krakowa)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
ja dostałem?
No to teraz w sumie został mi plan ramowy na 2 dni.

Czyli Kraków, jakaś inna miejscowość, powrót.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
ja dostałem?
Kielce muszą być jako pierwszy punkt podróży, oraz jako ostatni.

BTW to czemu napisałeś jak tam wyżej? Miało to jakieś przesłanie?
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
Wóda, piwsko, faja....Wóda, piwsko, faja... Wóda, piwsko, faja...

I tak 3 dni lecą migusiem :D
 
Do góry