Potrzebna pomoc, chcę zdobyć mięśnie ale nie wiem jak.

Mr.Kris

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Mam 18 lat i chciał bym być choć trochę umięśniony słyszałem o sterydach itp. może mógł by mi ktoś poradzić jakie środki są najlepsze i nie wywołują dużych skutków ubocznych, czy trzeba pytać lekarza i gdzie to kupić.
A jeśli jest ktoś z Wrocławia i zna się w tych sprawach ma chęci i czas pomóc mi to będę bardzo wdzięczny bo w końcu trzeba gdzieś trenować a ja nie wiem co i jak a zwłaszcza gdzie mieszczą się takie siłownie.
 

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Żadnych sterydów!!!

Kreatyna, białko (np. Serwatkowe lub jego pochodne Sojowe), Siłownia 3-4 razy w tygodniu + Miesiąc czasu i zobaczysz wyniki :)
 

Mr.Kris

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ja w tych sprawach ciemny napiszecie mi może gdzie takie coś kupić i jak to mniej więcej wygląda np. tabletki czy coś.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
dobry trening dobre odżywianie jakies suplementy do tego i bedziesz miec efekty. Sterydy to pójscie na łatwizne... Dla mnie by to nie bylo np satysfakcją ze mialbym 45 w lapie po koksach...
 

Mr.Kris

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Czyli dobra dieta dużo białka siłownia i efekty będą w ciągu miesiąca??
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
moze nie juz po miesiacu dieta nie jest w sumie tak potrzebna ja cwicze bez diety i nie narzekam. Poprostu duzo jedz i ćwicz a bedzie dobrze:)
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
jedz wszystko co Ci w rece wpadnie. Staraj sie unikać tłuszczy. Makaron ryż mięsko no ogolnie wszystko owoce warzywa... Jedz poprostu to na co masz ochote ale w duzych ilościach :) pozdro
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Efekty po miesiacu to beda tylko po koksach. Zarezerwuj sobie z pół roku. Białka, witaminki i dobry plan treningowy i bedzie git. Daruj sobie sterydy bo chyba kazde mają jakies efekty uboczne.
 

kab00m

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Miasto
ja jestem
Sterydy to śmieććć weź zacznij robić w domu jakieśpompki z 5-7 razy po 30 takie pełne załatw jakiś ciężarek z 10kg no i rób nim cos trudnego... po 2-3 miechach już sa mięśnie;p
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
o mamy kolejnego mohera pamiętaj ja jestem czyste złoooooo :D a sterydy to śmierc+złoooo+wujek
 
Do góry