Potrzeba muzyki do filmu.

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Mam zamiar niedlugo zrobic filmik z gry, ale potrzebuje do tego odpowiedniej muzyki, i własnie rock-metal sie do tego jak najbardziej nadaje. Ale nie potrafie znalesc jakiegosc odpowiedniego tytułu. Wiec jezeli mozecie to dajcie mi jakies nazwy. Ale, nie chcem tam jakiegos za przeproszeniem "chorego roz:cenzura:u", czyli nic heavy metalu. Potrzeba mi czegos spokojnego, cos np. z Linkin Parku bo mi sie podobaja ich piosenki, ale tez nie moge znalesc nic ciekawego.

Jak by ktos chcial wiedziec to gra o ktorej pisze wyzej to Lineage 2.

Pozdrawiam
 

celerity

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
185
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
swoja przygode z rockiem co prawda dopiero zaczynam ale moze cos dla siebie znajdziesz:

Trapt - Headstrong
Breaking Benjamin - Diary of Jane
Thousand Foot Krutch - Move
Yellowcard - Way Away
Zeromancer - Dr Online
Drowning Pool - Bodies
Sum41 - Count Your Last Blessings
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Nie interesuje sie tym gatunkiem muzyki, dzieciaku. Wiec dla mnie rock i metal to to samo, i dla mnie takie bebnienie w perkusje i młucenie gitara to jest "chory roz:cenzura:". A co do tego monowara to masz racje to nie jest chore, i wlasnie o takie cos mi chodzi. Takie mam zdanie o tej muzyce. A te kawałki co mi dał celerity sa dobre, najfajniejsza jest piosenka numer 1. Taka spokojniejsza. Jezeli masz wiecej do zapodawaj tytuły.
 

celerity

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
185
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ill Nino - How Can I Live
Spineshank - Begining of the End
Seether - Remedy
Powerman 5000 - Bombshell
In Flames - Discover me like emptiness
Millencolin - Happiness for dogs
Fuel - Getting Thru?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jako że z wypowiedzi dotychczasowych wychodzi że to nie ma być muzyka posująca do tego działu, przenosze.
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Dobra, piszcie wiecej tych utworów.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wstaw sobie muzykę klasyczną znawco muzyki za 5gr... Ośmieszasz się tylko pisząc takie bzdury...

Tutaj mieszasz z błotem metal a z drugiej strony mówisz że manowar (oni też grają metal) jest fajny itd. :bag:
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Boze ludzie ogarnijcie sie...Slucham tego co jest mile dla ucha, i wala mnie wasze opinie na temat tego co tu pisze. I dla mnie heavy metal to bezmózgie :cenzura:anie...tyle
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Dla mnie dzieci słuchające tego co wyłącznie "miłe dla ucha" są bezmózgie :p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Sam gatunek heavy-metal jest w miarę spokojny w porównaniu z innymi jak np. death. Porównując ich do sieczki wykazujesz się okropną niewiedzą. Także-trochę ogłady jeśli już szukasz pomocy, albo idź w pizdu.
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
z jednej strony prosisz o nasza muzyke a z drugiej strony ja besztasz... a na muzyce sie nie znasz bo pewnie calymi dniami na tym swoim Line Age siedzisz... zal mi takich dzieci..
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Dla mnie dzieci słuchające tego co wyłącznie "miłe dla ucha" są bezmózgie
To juz pewnie od tego "mlucenia" mózg ci sie zlasował.

Sam gatunek heavy-metal jest w miarę spokojny w porównaniu z innymi jak np. death. Porównując ich do sieczki wykazujesz się okropną niewiedzą. Także-trochę ogłady jeśli już szukasz pomocy, albo idź w pizdu.

Jak powiedzialem wyzej, nie interesuje mnie ten gatunek muzyki i nie znam wszystkich jego podgatunków. I to nie ja zaczelem ta kłutnie, tylko niechcacy was urazilem swoja niewiedza.

z jednej strony prosisz o nasza muzyke a z drugiej strony ja besztasz... a na muzyce sie nie znasz bo pewnie calymi dniami na tym swoim Line Age siedzisz... zal mi takich dzieci..

Ja prosze o takie utwory, ktore by sie nadawaly do filmiku i by mi sie podobaly, a "besztam" tylko te heavy-metale i te deathy i mase innego dziela szatana. Na muzyce znam sie jak kazdy inny, czyli znam sie na tym czego slucham. I jak cos pisze sie Lineage a nie "Line Age" i to wlasnie w tym momecie za twojego posta "zal mi takich dzieci jak ty"...

Wiec jak ktos ma jeszcze jakies pretesje co do moich postów, to niech sie wypowiada.
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Boze czlowieku, co ty myslisz ze namówisz mnie do zmiany zdania o tej muzyce...Jedni lubia hip-hop inni discopolo, ja nie lubie tego mlucenia...dotarlo czy recznie przetlumaczyc.
 

celerity

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
185
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
ehh nie zrozumiales, ja Ci nie nakazuje zmienic upodobania muzyczne, chce tylko wyjasnic ze nie warto wrzucac wszystkiego do jednego worka i przylepiać etykietki ze jezeli ktos mowi o metalu to odrazu darcie mordy etc. Nie wiem na jakim przykladzie mam Ci to wytlumaczyc... wiec idac twoim tropem myslenia dla mnie nie ma podzialu na gry strzelanki ,rtsy ,rpgi no bo przeciez w kazdej chodzi o zabijanie, a jednak poszczegolne gatunki tych gier roznia się i to sporo, tak samo jest z rockiem i metalem roznia sie (nie mowiac o podgatunkach ktorych jest ogrom) co do darcia mordy masz przyklad manowara pare postow wyzej, wiec nie sugeruj sie zdaniem innych dopoki sam nie sprawdzisz -_-, mam nadzieje ze zrozumiesz i wyciagniesz jakis wniosek z tego.
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
on pewnie niema czasu na wyciaganie wniosku... musi "wbijac" lvle :bijeglowe: xD a w miedzy czasie robic filmik z delikatna muzyka xD
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
ehh nie zrozumiales, ja Ci nie nakazuje zmienic upodobania muzyczne, chce tylko wyjasnic ze nie warto wrzucac wszystkiego do jednego worka i przylepiać etykietki ze jezeli ktos mowi o metalu to odrazu darcie mordy etc. Nie wiem na jakim przykladzie mam Ci to wytlumaczyc... wiec idac twoim tropem myslenia dla mnie nie ma podzialu na gry strzelanki ,rtsy ,rpgi no bo przeciez w kazdej chodzi o zabijanie, a jednak poszczegolne gatunki tych gier roznia się i to sporo, tak samo jest z rockiem i metalem roznia sie (nie mowiac o podgatunkach ktorych jest ogrom) co do darcia mordy masz przyklad manowara pare postow wyzej, wiec nie sugeruj sie zdaniem innych dopoki sam nie sprawdzisz -_-, mam nadzieje ze zrozumiesz i wyciagniesz jakis wniosek z tego.

Czy ty jestes slepy? Bede wrzucał wszystko do jednego worka, bo dla mnie rock metal i te inny caly syf jest darciem ryja i nic tego nie zmieni...Mi potrzeba tylko muzyki do filmiku, bo ona PASUJE do tego, a nie dla tego ze mam ochote sobie posluchac mordowrzasku...

on pewnie niema czasu na wyciaganie wniosku... musi "wbijac" lvle xD a w miedzy czasie robic filmik z delikatna muzyka xD

A co ja jestem BOT jakis zeby pisac ciagle posty na tym forum, jak sie niepodoba to sie zamknij...

I do wszystkich metalowców punkowców i innych subkultur tego gatunku:

METAL, ROCK jeden dla mnie to jeden ch**, ja chcem tylko muzyke do filmu, jak macie jakiegos wonta to piszcie.
 
Do góry