Potas katelin

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Słyszał ktoś o suplmencie potasu Katelin+? Ponoć to potas, który NIE podrażnia żołądka, a to, choć może brzmi głupio, jest dość rzadką rzeczą dla tego typu kapsułek. Muszę potas przyjmować regularnie ze względu na niedobór, używał ktoś?
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
antracyt napisał:
Słyszał ktoś o suplmencie potasu Katelin+? Ponoć to potas, który NIE podrażnia żołądka, a to, choć może brzmi głupio, jest dość rzadką rzeczą dla tego typu kapsułek. Muszę potas przyjmować regularnie ze względu na niedobór, używał ktoś?
Stosowałam i stosuję. Miałam niedobór, lekarz chciał mi przepisywać nie wiadomo co, ale od razu zaznaczyłam, że zależy mi na czymś bez recepty tak żebym co chwila nie musiała do niego biegać i prosić o wypisanie. Samopoczucie mam już lepsze, nawet nie wiedziałam za ile rzeczy w organizmie taki potas odpowiada. Niedobór może nawet skończyć się śmiercią. Także trzeba na to uważać. Łykam 2 tabletki dziennie.
 

panna Dygotka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
łykam go od pewnego czasu. do tego zmieniłam diete na bogatszą w potas. moje wyniki z dnia na dzień idą w górę. zawsze myślałam że moje przemęczenie, skurcze i ogólne rozedrganie to przepracowanie , a okazało sie że to spadek potasu. teraz jest o wiele lepiej
 

zgrzana

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
anjaa napisał:
Stosowałam i stosuję. Miałam niedobór, lekarz chciał mi przepisywać nie wiadomo co, ale od razu zaznaczyłam, że zależy mi na czymś bez recepty tak żebym co chwila nie musiała do niego biegać i prosić o wypisanie. Samopoczucie mam już lepsze, nawet nie wiedziałam za ile rzeczy w organizmie taki potas odpowiada. Niedobór może nawet skończyć się śmiercią. Także trzeba na to uważać. Łykam 2 tabletki dziennie.
A kupujesz w aptekach stacjonarnych, czy zamawiasz może przez internet? Szukam jakiejś internetowej apteki gdzie w jakiejś promocyjnej cenie można by było kupić te kapsułki, po ile są te, które bierzesz?
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Nie zaglądałem na forum, ale kupiłek w końcu ten Katelin. Nawet nie spodziewałem się takiego odzewu. Przyjmuje już od tygodnia i nareszcie po połknięciu nie czuję się źle. Poczytałem trochę o mikropeletkach na których zbudowany jest ten suplement i faktycznie jest dobrze.
 

zgrzana

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Antracyt, a jak myślisz, albo może wiesz bo znasz jakieś inne opinie itd - po jakim czasie poziom potasu się normuje? Tzn chodzi mi konkretnie o to czy jedno opakowanie wystarcza czy lepiej przyjmować te kasułki dłużej?
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
To zależy od tego jak duży masz niedobór, ile przyjmujesz tego potasu z kapsułek, ile z diety, pewnie jeszcze konkretne właściwości organizmu, od tego też czy przyjmujesz inne leki. Po prostu objawy niedoboru jak znikają to prawdopodobnie jesteś już bliska normy. Ale wygoda tego suplementu polega głównie na tym, że jak jest konieczność stałego przyjmowania, to nie trzeba załatwiać na okrągło recepty.
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Ja sobie po jakimś czasie zrobiłam badania i wyszło, że potas mam już w normie. Póki co przestałam kapsułki łykać, szybko mi pomogły. No ale w szafce mam je schowane, jakby się okazało, że jednak jeszcze trochę potrzebuję to zawsze znowu można zacząć łykać.
 
Do góry