Poszukuję...

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Jak ktoś wie gdzie jest jakieś miejsce (najlepiej w lesie). Gdzie jest idealna cisza... z widokiem (najlepiej) na niebo. To chętnie sie tam wybiore. Bo jeszcze poszukuje ze mna 3 osoby takiego miejsca. Fajnie by było jakby to było w okolicach kielc ale nie musi być. Pomóżcie biednym bałaganowatym dzieciom. Które potrzebują jednak trochę ciszy. Już 2 tyg byliśmy w ciągłym szumnie. Proszę!!! :niepewny:
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
U ans jesi slicznie.jezioro,lasy,chmurki.Po prostu piekny klimat,jezdze prawie codziennie w to miejsce na cwieczenia,ale ja jestem z wieklopolski.
 

spliffy

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz-Miedzyń
Kiedyś miałam takie miejsce... Ale niestety musieliśmy sprzedać działkę :( Las był z trzech stron, z czwartej pole... wystarczyło przejść przez bramę i juz nie było świateł latarni, jedynie rozgwieżdżone niebo...
Nie wiem czy dziś jeszcze tak to wygląda, bo wiem, że postawiono obok kilka domów :/
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Miasta ciągle idą ku cywilizacji. Dzieci które mają pare lat już są przyzwyczajone do ciągłego szumu, a my nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. I będziemy uciekać jak najdalej od tego chałasu którego nie było wcześniej, będziemy szukać niezanieczyszczonego cichego miejsca w lesie. A o takie będzie coraz trudniej. :( :phi:
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Gipson napisał:
Miasta ciągle idą ku cywilizacji. Dzieci które mają pare lat już są przyzwyczajone do ciągłego szumu, a my nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. I będziemy uciekać jak najdalej od tego chałasu którego nie było wcześniej, będziemy szukać niezanieczyszczonego cichego miejsca w lesie. A o takie będzie coraz trudniej. :( :phi:
[snapback]64616[/snapback]​
Masz racje i to wielka,juz tak jest,a za kilka lat to dopiero bedzie sie dziac.
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
ciche miejsce, las powiadasz?? no to zapraszam na mazury, tu takich miejsc jest jeszcze bardzo bardzo duzo mozna rzec dziewicze tereny :sexy: przyznam szczerze ze mam kilka swoich w wiekszosci sa wlasnie w lesie na strumieniami jest cicho i pachnaco(wiosna, latem i jesienia, zima juz nie pachnie :p )
 

Ewka_:)

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
z Wenus :)
to w takim razie zapraszam do mnie na podkarpaciu duzo takich miejsc
cisza i swiety spokuj
ja tez nie lubie szumu ... mieszkam w malej miejscowosci gdzie laskow i jeziorek jest sporo naprawde jest gdzie wypoczywac :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a byłam dzis w Kielcach tzn przejeżdżałam no ruchliwe miasto wogle to ja dzis całą Polske przejchałam :hyhy:
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Karolina napisał:
a byłam dzis w Kielcach tzn przejeżdżałam no ruchliwe miasto...
[snapback]67592[/snapback]​
No a ja w tym ruchliwym jak to ujęłaś mieście mieszkam. Może i nie jest tak duże jak Warszawa Kraków czy Gdańsk. Ale jednak to taka metropolia. I to miasto żyje też swoim szybkim życiem.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja jakos lubie misto hałas. Moze wydam wam sie dziwna ale nie pociąga mnie cisza itp. Wole haąłs.
jak jestem u cioci i tam auto pzrejedzie jedno na godzine to tam jest tak cisza ze ja nie moge.
 
Do góry