Poszukuje sterownika

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Dużo osób szuka sterowników do jakiś urządzeń, proponował bym to zebrać w jedno miejscie i pisać tutaj.

Proszę o trzymanie sie małego schematu

[system operacyjny] [urządzenie]

np

[windows xp] [gf 7600gt]

będzie łatwie przy poszukiwaniu

z góry przepraszam że tematy które zostaną połączone nie mają tego schematu.
 

maniek070

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
południowo-wchodnia polska
poszukuje sterowników do laptopa compaq presario v5000,system windows MX 7 (xp), w zasadzie znalazlem pod grafike to chyba jest ok, nie chodzi dzwięk jak narazie i to jest najwazniejsze, w menadzerze udządzen wykrzykniki i pytajniki stoja pod
inne urzadzenia -> kontroler magistrali zarzadzania systemem, kontroler sieci, nieznane urzadzenie,
oraz urzadzenia systemowe -> PCI Device

nie moge tego rozwiazac, jak beda potrzebne jeszcze jakies informacjie to postaram sie skolowac
 
A

arkovianin

Guest
Poszukuje sterownika do karty muzycznej (dane macie w załączniku tj.płyta główna itp)

Za pomoc z góry dziękuje! :]
 

Golem15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Poszukuję sterownika:
"Kontroler Sieci"
[Windows XP][Laptop Toshiba L300 17L]
 

filipek42333

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Stargard
Poszukuję sterownika do procesora Intel Pentium 4 3.00GHz.

Windows XP Professional SP3 Intel Pentium 4 3.00 GHz
 

Taszak333

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Szukam Sterownika do karty graficznej:Intel Extreme Graphics 2, płyta główna to Asus A3000L Series Notebook, mam windowsa XP profesional.
 

ironman

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
lubuskie
mam ati radeon 9200se i win xp i szukam optymalnych sterownikow. zainstalowałem sterownik ati 6.11 ccc i komputer ma taką zmułę, że aż mi go szkoda :( . dostałem radę, że najbardziej optymalne byłyby ati 5.12 z control panel lub ati 6.3 też z cp ale tych ostatnich nie mogę znaleźć. jak są to na jakiejś stronie gdzie trzeba się logować. proszę o radę, które z tych dwóch lepsze. jak te drugie to odrazu proszę o link bo te pierwsze już mam ale jeszcze nie instalowałem.
 

oakwood

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam! Pilnie poszukuję sterownika dla płytki (karty - nie wiem jak to nazwać xD ) od internetu: Ralink Turbo Wireless LAN Card dla Windowsa 7, poniewaz koleś instalując mi internet zostawił tylko sterowniki pod xp i viste a ja zmieniam teraz na windows 7 :p
Z góry dzięki...
 
Do góry