poszukuję domu samotnej matki

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Jak w temacie. Poszukuję domu samotnej matki, muszę sie wyprowadzić z domu jak najszybciej. Niestety nie mam do kogo z rodziny sie wyprowadzić, więc pozostaje mi dom samotnej matki. Niestety nie wiem, gdzie powinnam szukać takich domów. Poza tym wydaje mi się, że owe domy samotnej matki nie mają stron internetowych, żadnej nie znalazłam :/
Proszę o pomoc forumowiczów w poczukiwaniu dobrego miejsca...
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Poszukałam i znalazłam spis domów samotnej matki. W niektórych ogłoszeniach podany jest chociażby adres e-mail.
Mam nadzieję, że choc troszkę Ci się to przyda.
3maj się :*
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Nie, niestety.
Ale może spróbujesz zasięgnąc informacji chociażby tutaj .
Fora, specjalne gazety, poradnie... Poszukaj, z pewnością coś znajdziesz.
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
NY
Madziu nie wiem czy dalej aktualny temat ale umieszczam pare adresow:

1)Dom PCK - Dom Samotnej Matki

Adres: Przy Kolei 7
41-700 Ruda Śląska
Telefon: (0-32) 248 39 10

2)Schronisko dla Matki z Dzieckiem

Adres: 44-200 Rybnik ul. Żużlowa 25
Telefon: 0-32 263-98-42

3)Schronisko dla Kobiet im. św. Brata Alberta

Adres: 41-800 Zabrze ul. Ofiar Katynia 48
Telefon: 0-32 272-32-81

narazie nie udalo mi sie nic wiecej znalesc w Twoich rejonach...jezeli cos znajde to dam znac... :)
 

aatta

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak w temacie. Poszukuję domu samotnej matki, muszę sie wyprowadzić z domu jak najszybciej. Niestety nie mam do kogo z rodziny sie wyprowadzić, więc pozostaje mi dom samotnej matki. Niestety nie wiem, gdzie powinnam szukać takich domów. Poza tym wydaje mi się, że owe domy samotnej matki nie mają stron internetowych, żadnej nie znalazłam :/
Proszę o pomoc forumowiczów w poczukiwaniu dobrego miejsca...
dom samotnej matki: szczecin karwowo telefon znajdziesz w inernecie
 

aatta

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
mieszkam sama z prawie dwuletnim dzieckiem i z 17 letnim dzieckiem, pracuję zawodowo, więc nie mam czasu na zajmowanie się domem, poszukuje samotnej matki z dzieckiem dwu trzy letnim najchętniej chłopcem, która zamieszkała by z nami w zamian za wyżywienie, pokój i ok. 500 zł kieszonkowego. Do jej obowiązków należało by sprzątanie i może czasami opieka nad moim dzieckiem ( normalnie zajmują sie nim dziatkowie)prosze o informacje na mila; anika999.65@o2.pl
 

grzes197609

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
warszawa
Jak w temacie. Poszukuję domu samotnej matki, muszę sie wyprowadzić z domu jak najszybciej. Niestety nie mam do kogo z rodziny sie wyprowadzić, więc pozostaje mi dom samotnej matki. Niestety nie wiem, gdzie powinnam szukać takich domów. Poza tym wydaje mi się, że owe domy samotnej matki nie mają stron internetowych, żadnej nie znalazłam :/
Proszę o pomoc forumowiczów w poczukiwaniu dobrego miejsca...
najlepiej to w warsawie jest tu cale centrum pomocy takim jak ty
 

siostra123

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Mam pytanie moja siostra ma powazne problemy jej maz od lat ja bije poniewiera dzis ja wyrzucil z domu i siedziala na polu z dziecmi pojechala do kolezanki chce jej pomoc nie moge jej wziac do siebie bo mieszkam z mezem i 2 dzieci u rodziny mojego meza wiec nie mam mozliwosci przyjecia jej do siebie do jednego pokoju dlatego chce jej pomoc znalezc dom samotnej matki chodzi mi o woj podkarpackie np rzeszow krosno itp w necie nic nie znalazlam prosze o pomoc szybka:(
 
Do góry