Poszukiwany Przyjaciel.

malla00

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam szukam przyjaciela kogoś takiego z kim można porozmawiać o wszystkim i o niczym, spotkać się wyjść na spacer popisać, bez żadnych podtekstów.
 
B

Brother_of_Steel

Guest
malla00 napisał:
Mój błąd mam 23 :)
To jeszcze napisz, jakie cechy są dla Ciebie pożądane w tej przyjaźni. Wiesz, jak chcesz znaleźć przyjaciela, to powinnaś zacząć od tego, żeby jak najwięcej na swój temat napisać (o ile to się da publicznie), tak, żeby znaleźć jak najbardziej bratnią duszę. Bo wiesz, pisać można z każdym, ale nie z każdym sensownie i do celu ;)
 

malla00

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Coś o sobie hymm..... ciężko powiedzieć jestem raczej towarzyska, lubie spacery, maratony filmowe, czytać książki, chętnie nauczyłabym się grać w tenisa ale nie bardzo mam z kim i czasu mało. Jakie cechy no napewno musi lubić rozmawiać pisać, musi mieć poczucie humoru,
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Skoroś towarzyska to czemu szukasz przyjaciela na forum ? W realu ich brak ?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
... bywa.

Zatem życzę powodzenia. Może znajdzie sie jakaś bratnia dusza jakiej potrzebujesz i jak też poszukująca jak ty. :)


Ja zmykam dalej.
 
M

MacaN

Guest
A ja tylko zapytam... Nie wydaje Ci się to.. Sztucznym zabiegiem ?

Tzn. okej, można gdzieś tam nawiązać znajomości przez internet równie skutecznie, jak w prawdziwym życiu, ale na podobnych zasadach. Co mam na myśli ? To proste, czy w realnym zyciu idziesz na przystanek i oznajmiasz, że szukasz przyjaciela ? Nie, wszystko dzieje sie stopniowo, poznajesz daną osobę, rozmawiasz z nią, poznajecie się nawzajem i tak się to toczy. Z przyjacielem, czy dobrym znajomym ( ja osobiście wychodzę z założenia, że mam tylko tych drugich, ale mniejsza o to ) musisz dzieliś jakieś wspólne pasje, czy zajęcia, musicie się rozumieć i naprawdę lubić. Nie można przeskoczyć z fazy nieznajomy do fazy przyjaciel na zasadzie umowy właśnie 9 letniego dziecka :)
 
B

Brother_of_Steel

Guest
Jak wy serio do tego podchodzicie.
Do tego rodzaju postów i tego rodzaju "relacji" należy podchodzić z dużym przymrużeniem oka.
 

malla00

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja nie mówię, że od razu ma być to przyjaźń oczywiście zdaje sobie sprawę z tego że trzeba się poznać i w ogóle, relacje takie buduje się często latami ale uważam że też można poznać kogoś przez internet, znam wiele osób które mają takiego internetowego przyjaciela z innego miasta czy kraju.
 
Do góry