poszukiwani przyjaciele

Status
Zamknięty.

asiulkaa20

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hej mam na imię Asia :) w sierpniu będę miała 21 lat :). Postanowiłam, że napisze tego posta szukam przyjaciół koleżanki lub kolegi. Wiem, ze internet to trochę dziwne miejsce na szukanie przyjaźni bo do końca nie wiadomo z kim się pisze ale postanowiłam zaryzykować może akurat się uda:). Bo w życiu jak tak samo możemy zawieść się na co niektórych ludziach oczywiście nie mam tu na celu obrażenia kogoś tylko tak nie stety jest na szczęście nie dla każdego człowieka liczy się wygląd kasa i inne rzeczy ja osobiście nie spoglądam na wygląd czy to czy ktoś ma kupę pieniędzy dla mnie liczy się to co ma w głowie i charakter. Jestem osoba która nigdy nie śmiała się z ''słabszych" nie śmieję się z ludzi bo każdy ma wady i zalety ja także. Nie lubię ludzi którzy marudzą osobiście jestem tego zdania,ze życiem trzeba się cieszyć i walczyć o to co jest dla nas ważne mimo wszystkich przeszkód jakie zgotował jej los. Umiem dochować tajemnicy. Duża wadą jest to, że czasami nie potrzebnie mówię to co myślę oraz to co mi ślina przyniesie na język staram się nad tym panować kiedy jestem zła nie nawidze kłamstwa wole poznać najgorsza prawdę niż najpiękniejsze kłamstwo. W życiu cenie sobie osoby szczere nie obgadujące mnie za plecami ale staram się robić swoje mimo tego, że nie każdy akceptuje to co robię ale takie życie ważne, że ja żyje w zgodzie ze swoim sumieniem jeśli ktoś chce mnie poznać zapraszam na priv.
 
Status
Zamknięty.
Do góry