postfuckerstwo

skruszony

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
milusia32 który temat zacenzurowałaś?? jeżeli ten w którym teraz piszemy to co tu było do cenzurowania ja nic takiego co by pod cenzure podpadało nie pisałem.....
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
skruszony, TEN temat ;))) Za szybko piszecie te posty i troszke sie SPÓŹNIAM z odp :)

Pozdrawiam

PS: jestem za Twoim pomysłem
 

skruszony

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
milusia32, no i widzisz potrafimy sie jakoś dogadać...a koalicja przeciw baaardzo krótkim i zarazem bezsensownym postom sie powiększa....kto następny??
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Użytkownik:, proponuje napisac o tym do Angela - MOZE zniesie CENZURE i emotikony ;)) (chociaz jestem PRZECIW)

Pozdrawiam

[ Dodano: 2005-07-12, 12:19 ]
Za - bezsensuwne , krótkie posty
Przeciw - zniesienie cenzury

To jest moje zdanie

Pozdrawiam
 

skruszony

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
milusia32 napisał:
Przeciw - zniesienie cenzury
hmmmm....ja bym za zniesieniem cenzury....przynajmniej żeby modki nie były takie wrażliwe....bo nieraz nie zamierza sie kogoś obrazić a można zostać źle zrozumianym...i ostrzeżenie wrypane....
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Jestem przeciw nabijaniu bezsensownych postów, ale nie za zniesieniem emotek, bo to właśnie one (no i oczywiście dobrze sformułowana wypowiedź), pomagają innym dobrze nas zrozumieć .... :hyhy: A co do cenzury ..... Nic przyjemnego czytac jak ktoś "rzuca mięsem" :looka: ...
 

skruszony

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
igi, nie chodzi o to żeby nie było emotów...tylko o to żeby treść postów nie wyglądała tak:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
chodzi o to żeby pisać coś z sensem a nie żeby nabijać posty pisaniem jednego wyrazu albo wysłaniem kilku emotów...
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
Kaczusiaaa napisał:
heh widzem ze niezle cie to wkurzyło... heh ale lepiej chyba napisac ze sie nie potrafi pomoc komus niz nic nie pisac... zreszta kazdy pisze tyle ile chce... ja tam jestem zadowolona z wypowiedzi forumowiczow... ja tam sie ciesze ze odp nie brzmi : "tak", "nie", "nie wiem" albo cos podobnego
zgadzam sie z ta wypowiedzia

przeczytalam calusi temat /tzn to co wyżej/ i stwierdzam że cenzura musi być w końcu po to jest regulamin żeby go przestrzegać i jest on bardzo sensowny /tzn regulamin/
Co do ostrzeżeń to każdy kto je dostał to na nie zasłużył sobie a nie tak z niczego dostał te ostrzeżenia
ja też dostałam ostrzeżenia i się poprawiłam
jeśli ktoś dostaje ostrzeżenie i nadal robi to co robił złego i wcale się nie poprawia
to wcale mi go nie żal
Pozdrawiam wszystkich moderatorków bez wyjątku faithlesska i wszystkich forumowiczów
a nie takich którzy tylko broją a potem żeby odwrócić uwagę od siebie SKARŻĄ NA INNYCH
ok kończę POZDRO FOR ALL
 

skruszony

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
stokrotka81, to był cios ponizej pasa....
stokrotka81 napisał:
a nie takich którzy tylko broją a potem żeby odwrócić uwagę od siebie SKARŻĄ NA INNYCH
a co do cenzury to na cholere wyciełaś tamte posty o karze dla ciamki??
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
skruszony a co ty sie tak denerwujesz??
co??
ja jestem za tym aby cenzura była....a co do bezsennsownych wypowiedzi to mówie nie...niepotrzebnie sie ściagacie i nabijacie posty zza najwięcej posótw nie ma przecież nagród to poco sie ścigacie i zaśmiecacie tematy?? ja tego nierozumiem...
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
HackP nie widzisz ze to ze oni to robia aby jak najwiecej osob wQu... rzyc... :] heh mnie to tam nie rusza niech sobie pisa coc chca... nie obchodza mnie ich wypowiedzi :]
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Kaczusiaaa napisał:
ale lepiej chyba napisac ze sie nie potrafi pomoc komus niz nic nie pisac...
????!!
nie sądzę.... to jest właśnie nabijanie postów- czyli bezsensowne pisanie!
Przecież osoba, która zakłada temat w stylu" pomozcie",
nie oczekuje odpowiedzi od kazdej osoby, ktora przeczyta jego temat,
lecz chce dowiedziec sie czegos konkretnego- odpowiedzi- na zadane pytanie!....
niektorzy pisza odp. " nie wiem..'',''niestety ci nie pomoge'' itd...
a czego po takim poście dowie sie autor tematu? ........ niczego! dalej nioc nie bedzie wiedzial.... jedynie uswiadomi sobie, ze nie moze liczyc na pomoc nikogo z tego forum, poniewaz nikt nic nie wie....
tez denerwuja mnie takie posty
:p
 

eurotel

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Miasto
PL
btw. zamykanie tematów to skrajnosc w Polsce jeszcze malo kto to rozumie, ale mam nadzieje ze tu bedzie kulturka ;)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Mnie równiez wkurzaja posty typu "nie wiem", "nie znam sie na tym" albo wstawianie samych emotek. Kiedys na jakims forum widzialem zakaz pisania postow nic nie wnoszacych do tematu, mysle ze u nas tez powinno cos takiego byc.
 
Do góry