Posciel satynowa

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
ankona - jedyna znakomita pościel satynowa w kwiatki jest w domowychnastrojach :) musisz się ze mną zgodzić.
Poza tym nie dopisałaś - to turecka satyna. (oddychająca nie ześlizgująca się, ciepła i cudowna w dotyku to właśnie turecka satyna bawełniana) - wejdźcie i poczytajcie sobie na stronie producenta - domowenastroje.pl
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
uwielbiam satynową pościel.
myślę, że nie ma znaczenia czy facet czy kobieta.. znam wielu facetów co lubi satyne :)
 

artgol

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Pościel satynowa jest przyjemna. Satyna to taka gładziutka bawełna. Można powiedzieć w dotyku "prawie" jak jedwab. Poza tym jak to bawełna, dobrze odprowadza wilgoć, utrzymuje Ciepło, ale nie "gryzie", jest przewiewna. W internecie jest dużo sklepów, ja kupowałem pościel dla dzieci i pościel satynowa.

fe8dbcdc739c3bc164915091852e6944.jpg


Artur.
 

Attachments

  • image_func.php.jpg
    image_func.php.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 64

Fabrykastylu

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego sklepu z pościelą wykonaną z bawełny satynowej. Oczywiście nie jesteśmy obiektywni, ale nasze produkty są naprawdę dobre jakościowo, a ogromna ilość wzorów stanowi niepodważalny atut.
W ofercie także ręcznie wykonywane dekoracje z drzewa osikowego. Serdecznie zapraszamy http://fabrykastylu.com.pl

Przy zakupach powyżej 250 zł wysyłka gratis. Serdecznie zapraszamy
 

Ryszard77

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
A propo pościeli, żona namówiła mnie do zakupu w internecie pościeli, nasz wybór padł na sklep http://www.Talisman.com.pl , maja tam bogaty wybór pościeli a na dodatek najtaniej ze wszystkich sklepów jakie przeszukałem, a szukałem długo ...
 

antone

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
W lecie to rzeczywiście różnie bywa z tą pościelą staynową. A mnie pasuje zwykła pościel bawełniana, spię i jest mi przyjemnie. W zimie może być stayna :). Pozdrwiam!
 

luc01

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja wole spać pod pościelą satynową w lato bo daje uczucie przyjemnego chłodu.
 

pragha

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mężczyźni lubią luksus i przyjemność, a satynowa pościel to nic innego jak kombinacja tych dwóch:) Kto nie chciałby położyć się do łóżka po ciężkim dniu pracy i zatopić się w miękkiej satynce bawełnianej. W dodatku te pościele są naprawdę dobrej jakości więc można prać do woli. Ale się rozmarzyłam:) Szczerze mówiąc już od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie żeby sprawić nam taki luksus, zbliża się nasza rocznica więc chyba będzie to dobry pretekst:). Podoba mi się ta BUGATTI
 
W

Wonka

Guest
Prgha faktycznie piękna jest ta pościel. Też uwielbiam (chyba jak większość wypowiadających się tutaj osób) pościel satynową. Widzę, że w tym sklepie gianniferrara.pl mają duży wybór pięknych pościeli więc może namówię mamę żeby mi sprezentowała jakąś ładną :) Może wtedy zmotywuje mnie to do wcześniejszego kładzenia się do łóżka, bo do takiej pościeli to czysta przyjemność :)
 
Y

Yee

Guest
Satyna jest fantastyczna o ile pościel nie jest kupiona na bazarze za 50 zł.
Sama kiedyś dałam się zapędzić w taką pościel i wspominam to tragicznie. Była paskudnie sliska, strasznie się mechaciła i nie sprawiała przyjemności w spaniu.
Wonka wspomniała sklep z bardzo dobrymi jakościowo pościelami.
W gianniferrara.pl można znaleźc przysłowiowe cuda na kiju.
No tylko popatrzcie na tę pościel: http://sklep.gianniferrara.pl/Posciel_sOliverkolor_czerwony_Sypialnia_pelna_kwiatow_p129.html
Zwariować można, taka jest sliczna. Prawda?
 

szalonaaa

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
dla faceta jak najbardziej pościel satynowa ja swojemu kupiłam ostatnio http://www.sklep.maxcotton.pl/Kolekcja%20po%C5%9Bcieli%20satynwej%20jednobarwnej%20New%20Age,produkt,203,w6131.html czekoladową

Polecam :)
 
W

Wonka

Guest
Pewnie, że facet może w takiej spać, nie widzę żadnych przeszkód. To tylko zależy od osobistych upodobań każdego człowieka, bo wiem, że nie każdy lubi satynową pościel. Jeśli nie to są bardzo dobre pościele z wysokiej jakości bawełny (ja osobiście pod takimi śpię). Poszukaj sobie w sklepie gianniferrara.pl bo mają tam duży wybór przepięknej poscieli.
 

pawelst

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kupiłem ostatnio pościel w sklepie internetowym i jestem bardzo zadowolony. Nie miałem pojęcia, że za tak niską cenę można kupić tak dobra pościel. Zwykle kupiona za małe pieniądze posciel jest uszyta z marnego materiału, ale tamto to jest coś. Polecam www.astra-sklep.pl , a szczególnie http://astra-sklep.pl/posciel-c-94_98.html?page=2.

Pozdrawiam
Paweł (śpioch):)
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Ja także nie widzę niczego niemęskiego w mężczyźnie śpiącym w satynowej pościeli. Zwłaszcza jak śpi w niej ze mną;) Hehe, nie no a tak poważnie, jakoś to świadczy o jego zadbaniu i umiłowaniu luksusu i ładnych przedmiotów. Mi się bardzo podoba satynowa pościel, ostatnio jestem zakochana w tych kompletach. Jak się wam podobają?
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Satynowa pościel, to po prostu pościel. Zrobiona jest z lepszego materiału i myślę, ze nie ma co rozkminiać czy jest męska, czy nie, bo tak naprawdę kupując coś takiego nikt się chyba nad tym nie zastanawia. Pod pościelą z dobrej satyny na pewno dobrze się śpi i myślę, że to jest najważniejsze. Mi się podoba np. taki wzór http://myin.pl/posciel-satynowa-bilbao-niebieska,5266.html no ale wzorów w sklepach pod dostatkiem, więc nie ma się co przejmować, że jest mały wybór.
 

bellunia

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
pościel satynową polecam, oczywiście satynę bawełnianą,
a czarna to z pewnością oryginalna....

=====
pościel haftowana
pościel czarna
www.marletto.pl
 

Attachments

  • 100_1794.jpg
    100_1794.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 32

omega123

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
A dlaczego nie może? Pewnie, że może! Jedynym minusem jest ostry zarost mężczyzny i może pozahaczać pościel. Idealnym rozwiązaniem jest również bardzo miła i przyjemna pościel z jerseyu. Kupiłam taką z firmy Estella w www.sklap.maxcotton.pl Pościel pierwsza klasa!!! Nie rozciąga się, nie robią się tak zwane rogi. Z całym sercem polecam!!! :)
 

Lena3

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
SATYNA może i dobrze, "zachęcająco " wygląda, ale jeśli chodzi o komfort snu to raczej kiepsko. Pościel wg mnie akurat poza eleganckim wyglądem, który też jest dla mnie nie bez znaczenia musi być oddychająca, nie tylko lepiej wypoczniesz ale ... a zresztą poczytaj sobie na coconti.com :)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A jak Ci się podoba ta pościel http://tnij.org/i0sm? Osobiście uważam, że do mężczyzny pasuje pościel satynowo, jednak jeżeli masz obiekcje i nie jestes pewna to myślę, że taka flanelowa pościel będzie idealna, tym bardziej że idzie zima a pościel z flaneli jest przede wszystkim bardzo ciepła.
 
Do góry