Posciel satynowa

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja jednak wolę pościel bawełnianą. A ostatnio na kamai.pl znalazłam świetną pościel z flaneli firmy Bielawa. Moim zdaniem flanela jest idealna na te chłodniejsze noce. Pod nią jest o wiele cieplej niż np. pod pościelą satynową.
 

malwina78

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja nie jestem entuzjastką satynowej pościeli, ale każdy lubi co innego :) Osobiście bym polecała raczej wełnianą
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Ja ostatnio odkryłam pościel która łączy te dwie wspaniałe rzeczy satyna bawełniana :) Za całkiem śliskimi materiałami też nie jestem, w zimie nie jest to najlepsze rozwiązanie na chłodne noce. Ostatnio w oko wpadł mi ten czekoladowy model, ma ciekawy geometryczny wzór (zdjęcie z dekoria.pl)
 

Attachments

  • Posciel-satyna-bawelniana-czekolada.jpg
    Posciel-satyna-bawelniana-czekolada.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 33

Moniaaa.

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam sklep internetowy www.ekoce.pl mają tam duży
wybór bardzo dobrej gatunkowo pościeli. Ja osobiście kupiłam 3 pościele i
jestem z nich bardzo zadowolona :
http://ekoce.pl/product.php?id_product=150
http://ekoce.pl/product.php?id_product=180
http://ekoce.pl/product.php?id_product=194

Realizacja zamówienia i dostawa błyskawiczna.
 

mali-nka

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio odkryłam pościel która łączy te dwie wspaniałe rzeczy satyna bawełniana :) Za całkiem śliskimi materiałami też nie jestem, w zimie nie jest to najlepsze rozwiązanie na chłodne noce. Ostatnio w oko wpadł mi ten czekoladowy model, ma ciekawy geometryczny wzór (zdjęcie z dekoria.pl)


bardzo fajna ta pościel , tylko jak dla mnie trochę za ciemna:(
 

uzytkownik999

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem facetem i kocham spać w satynie ale w moim przypadku to jest chyba jakiś silny fetysz ponieważ dotyk śliskiej satyny na ciele wywołuje u mnie dziwnie nienaturalną ale nadzwyczaj fantastyczną przyjemność. Nigdy nikomu o tym nie mówiłem bo się cholernie tego wstydzę. Moim odwiecznym marzeniem jest kochać się z dziewczyną w takiej pościeli, wyobrażam sobie, że w moim przypadku doznania były by nieziemskie.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Tez myslalem nad kupnem takiej poscieli ale nie moge nigdzie po sklepach znalezc...

Najlepiej cala czarna.
 

nadia97

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś z braku funduszy kupiłam trzy komplety pościeli bawełnianej za 30zł szt i na co mi to było? Po jednym praniu pościel się podarła a ta co przetrwała pranie padła po miesiącu;/ Powiedziałam sobie że nigdy więcej taniej chińszczyzny. Teraz kupuję pościel przez internet i tylko dobrej jakości. Dla mnie cena=jakość. Ostatnio skusiłam się na satynę i powiem szczerze spało mi się cudownie:)
 

bozenaa_nn

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja też przychylam się do pozytywnych opinii na temat pościeli z satyny bawełnianej. Sama taką mam w domu i nie dość, że pięknie wygląda, to dodatkowo jest miękka w dotyku. Poza tym materiał, z którego jest wykonana jest dobrej jakości, więc spokojnie wytrzyma kilka lat w niezmienionym stanie. Szczerze polecam!
 

alebardzo

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Widzę, że stary temat, ale wtrącę coś od siebie. Od jakiegoś czasu spię tylko w pościeli satynowej. Tylko trzeba pamiętać, że satyna satynie nie równa. Chińskie produkty pozostawiają wiele do życzenia- tracą kolor i "rozpuszczają" się w praniu, także warto zwracać uwagę na pochodzenie produktów. Np. w sklepie domopunkt.pl jest pościel satynowa szyta w Polsce.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja lubię pościel bawełnianą ...jakoś nie przepadam za pościelą satynową. Ostatnio odkryłam ostanio fajny sklepik z pościelą Mazgo z Łodzi i kupiłam u nich fajne komplety, które są super gatunkowo.
 

vitald

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2019
Posty
11
Punkty reakcji
0
Pościel z jedwabiu czy też ze śliskiego materiału lepiej wpływa na skórę :D
 
Do góry