Posądzony O Ojcostwo! Na Jakiej Podstawie

ankita2

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrosław
mój znajomy w pewnym okresie miał stosunek sexualny z 15 latką , ogólnie wiadomo ze ta dziewczyna współżyła jeszce z innymi w bardzo bliskim okresie!
mój znajomy został posądzony o ojcostwo !
w sądzie jak twierdzi nie przyznał sie dobrowolnie do dziecka mimo to wyrokiem sądu jest tym ojcem, ma płacic alimenty, jednoczesnie został pozbawiony wszelkich praw ojcowskich do dziecka!
Pytam!!! na jakiej podstawie , gdzie dowody?
Matka nie zgodziła sie na badania dna!!
nie ma zadnych dowodów
jedynie to ze współżył z nia w terminie bliskim terminowi poczecia dziecka!
Szkoda mi tej dziewczyny i tego dzidziusia! ale bez przesady !!
czy to jest polskie prawo?

No i jak można bronic swegoprawa? skoro sąd wygłasza takie wyroki na podstawie bajeczki jakiejs małolaty ?!?!
Chyba nie moge mu pomóc??
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
badania badania i jeszcze raz badania
i to pod nadzorem sądu
płacić trzeba, ale przynajmniej ma się pewność
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Tylko ciekawe czemu ta laska nie chce się zgodzić na DNA?
Może go chciała nazwyczajniej w świecie wrobić, znaleść kozła ofiarnego, który bedzie płacił jej alimenty...
Co to sie dzieje na świecie
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
Niestety Polskie prawo broni wszystkich matek a Ojcom (nawet tym nie udowodnionym) rzuca kłody pod nogi ... :]
Mój kumpel płaci alimenty na swoją córeczkę do któej jak najbardziej się przyznaje (mimo iż matka Małej podczas ciąży wmawiała 6 facetom że to ich dziecko).
Zastanawia mnie tylko jedno ... dlaczego mój kumpel zarabiając 800 zl miesięcznie alimentów musi płacić 400 zl :/
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio niestety to jest Polska i jej realia.... nie ma tu za grosz sprawiedliwosci...
w tym wypadku badania dna powinny zostac zrobione bo przeciez ona mogła miec dziecko z kazdym, a niekoniecznie z nim....
mam przyjaciela ktory chodził z dziewczyna i panna chciała go złapac na dziecko... zaszła w ciaze ale on sie znia nie ozeniła, placi jej alimenty... ale opowiadał mi ze jak sie dowiedział ze ona jest w ciazy to powiedział jej ze sie z nia nie ozeni to on zazadała od niego kase na usuniecie a on jej powiedział ze juz woli placic jej te alimenty niz zabic wlasne dziecko.... chociaz szczerze mowiac na poczatku tez nie był pewien czy to jest jego... ale chlopczyk jest sliczny i strasznie do niego podobny ....
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
biedny facet, sprytna dziewczyna znalazla sobie kozla ofiarnego, a polskiego prawa nie komentuje :/
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
heh... no to nieźle... KOCHAM TEN KRAJ :D
Tą laske to wzieła bym przykuła do kaloryfera i (...), żeby wyszły jej pomysły z głowy typu niszczenie komóś życia...
A tak na serio to biedny facet... Ale to się pewnie na niej zemści.. Los sprawiedliwy jest :p (wierze w to)
 
Do góry