Porządny dentysta z Katowic

spidermark

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szukam porządnego stomatologa z Katowic! który zajmuje się na poważnie zębami i po którym inny dentysta nie będzie musiał poprawiać. Mam złe doświadczenia z dentystami. Ciągle zamiast mi naprawiać zęby, to je psują. Mam już dość! Szukam profesjonalistów! Proszę o jakieś propozycje poważnych gabinetów dentystycznych?
 

nowakowskak

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja nigdy nie korzystam z usług sklepów typu : „U Basi”, „Gabinet dentystyczny u Janka”. Mojemu tacie kiedyś w takim gabinecie wyrwali zęba razem z dziąsłem. Masakra!
Najlepiej na forach poczytać o lekarzach, tu ludzie chętnie zostawiają swoje opinie na różne tematy. Dobrze zaczynasz szukać.
 

Malwa66

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kiedyś był w Katowicach na obrzeżach taki świetny dentysta, który miał podejście nie tylko do dzieci, ale także do dorosłych. Chodziło się do niego na luzaku. A na koniec wizyty każdy bez wyjątku dostawał cukierki. Niestety w tamtym roku umarł : ( Ciężko się przyznać, ale już rok u dentysty nie byłam.
 

Tosika

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wyobraźcie sobie, że mój dziadek nie był w życiu ani razu u dentysty!
SZOK! Ma tak dobre zęby, że je tylko twardy chleb – dopiero po kilku dniach, innego nie chce jeść. To jest dla mnie człowiek fenomen. Nikt po za nim w rodzinie nie ma takich zębów. Wszyscy musimy chodzić do dentysty. Korzystamy od lat z usług tej samej Kliniki Dentystycznej. Ich strona internetowa to borczyk.pl Dentyści są bardzo mili i widać ich profesjonalizm. Niestety mój dziadek nie da im zarobić.
 

Marcin_chodź

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Byłem ostatnio w tym gabinecie dentystycznym z moim dzieckiem, które za nic nie da sobie zajrzeć w zęby. Byłem bardzo zdziwiony, gdy tak po prostu podczas zabaw z panią dentystką Antek dał sobie nie tylko zaglądnąć w zęby, ale także jednego wyleczyć. A na koniec dostał prezent niespodziankę za odwagę. Myślałem już że będzie potrzebne znieczulenie ogólne bo nic się nie dało zrobić z nim. Cieszę się, że w końcu ktoś poskromił mojego małego bachora.
 

Malwa66

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Planujemy z mężem mieć niedługo dzieci i na razie nie wyobrażam sobie jak będziemy z nimi chodzić do dentysty i innych lekarzy. Jak małemu dziecku wytłumaczyć, że musi iść ale będzie bolało..
 
Do góry