Porządek w dziale Hip-Hop

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Wierzę że zaopiekowałbyś się każdym działem, ale chodzi też o to aby moderator miał porządną wiedzę w danej tematyce. By mógł zakładać odpowiednie tematy i w miare możliwości rozwiązywać spory, wyłapywać błędne informacje

wiem, akurat hh, to nie byłby mój dział, ale jest wiele innych, pustych o których mam pojęcie, proszę, nie zapominaj o tym. :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
A Ty myślisz, że składałem raport pod twoim adresem? Otóż nie. Na forum są również inni global modzi.
I oni także mają także inne sprawy poza raportami. Sądzę że inni moderatorzy mogą się podpisać pod tamtą moją wypowiedzią
poza tym zgłosiłem wiele raportów na forum, które zostały ignorowane min. spam reklamowy, założone tematy w nieprawidłowych działach, wulgarne odzywki itp. Sądziłem, że coś nie działa.
proszę podaj jakie. Bo raczej wątpię aby więcej niż jeden raport nam umknął. Osobiście jeżeli nie mam czasu na zareagowanie to pozostawiam raport nieprzeczytany i wracam do niego po kilku godzinach ew. następnego dnia.

wiem, akurat hh, to nie byłby mój dział, ale jest wiele innych, pustych o których mam pojęcie, proszę, nie zapominaj o tym. :)
zatem napisz jakie. Tu rozmawiamy o hh więc dlatego odpisałem dlaczego Ciebie słabo widzę jako moda.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
zatem napisz jakie. Tu rozmawiamy o hh więc dlatego odpisałem dlaczego Ciebie słabo widzę jako moda.

mogę się zająć plikownią, wsparciem myforum, Szkoła ogólnie, moge też pomóc nookie'mu w webmaterce w innych poradach jeśli wyrazi na to zgodę. :)
 

HSZONSZCZUR

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
mysle ze bym ogranol ten dzial ogarniam sporo hip hopu reprezentuje jp itp kiedys modowalem forum w tibii na otsie bardzo dobrym polskim. tam niektorzy troche spamuja to trzeba przyznac ja sie z nimi rozprawie bo czesto tam zagladam. oczywiscie za darmo!!!!!!
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Może najlepiej chętne osoby na moda tych działów niech się zgłoszą
zrobi się głosowanie i po sprawie można jeszcze jakiś dział przydzielić jak ktoś
tam pisał, że się nie opłaca tylko do jednego..
 

ReDi

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
,że znowu ?
mysle ze bym ogranol ten dzial ogarniam sporo hip hopu reprezentuje jp itp kiedys modowalem forum w tibii na otsie bardzo dobrym polskim. tam niektorzy troche spamuja to trzeba przyznac ja sie z nimi rozprawie bo czesto tam zagladam. oczywiscie za darmo!!!!!!


Jak Ty zostaniesz modem to ja idę z miejsca ze sznurkiem na drzewo...
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Yoggi no to tak jak mówię. HH mogę spokojnie ogarnąć, a jak trzeba inny dział jeszcze to albo mogę współdzielić (chociaż to na siłę) albo samodzielnie mogę moderować subforum śląskie... Ewentualnie spotkania forumowiczów mogę ogarniać.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Proponuje więc ten temat zamknąć a utworzyć nowy z ankietą :)
Kandydatury są tutaj już złożone
ja mogę moderować tak jak napisałem wyżej...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Yoggi no to tak jak mówię. HH mogę spokojnie ogarnąć, a jak trzeba inny dział jeszcze to albo mogę współdzielić (chociaż to na siłę) albo samodzielnie mogę moderować subforum śląskie... Ewentualnie spotkania forumowiczów mogę ogarniać.
Stuq a co byś powiedział na rowery i kolarstwo? ;) Mógłbym ci odstąpić ten dział ;)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Stuq a co byś powiedział na rowery i kolarstwo? ;) Mógłbym ci odstąpić ten dział ;)

Kazik z przyjemnością z tym, że nie chcę na siłę odbierać komuś moderatorstwa... No chyba, że akurat w tym dziale już moderować nie chcesz, a masz inne :) Wtedy o.k
 
Do góry