Porozmawiam.

placzserca

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czesc ;) Z checia porozmawiam w te jesienne wieczory z jakims mezczyzna. Od 18-24 :) Ja mam 18 lat.
Najlepiej pisac na gg - 37072418
 
M

MacaN

Guest
Ale mężczyźni zaczynają się od 180 cm ponoć. Autorka zapomniała o tym jednym warunku :D
 
M

MacaN

Guest
Anwalar napisał:
Miało być 180 cm czy mm ?
To zależy od interpretacji i zachcianek dziewczyny. W sumie jedno nie przeszkadza drugiemu :D

Jednak ogólnie wygląda to tak - 180 cm jest po to, żeby dziewczyna mogła się bez obaw wcisnąć w ramiona mężczyzny, a 180 mm po to, by mężczyzna mógł się bez obaw wcisnąć w dziewczynę. :lol:
 
W

wiki9969

Guest
MacaN napisał:
Ale mężczyźni zaczynają się od 180 cm ponoć. Autorka zapomniała o tym jednym warunku :D
Mężczyzną może być każdy. Wzrost nie odgrywa tutaj żadnej roli. Najważniejsze jest to jak traktuje kobietę.
 

lionka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiele razy wlasnie slysze ze kobiety sobie wymyslaja, ze facet musi miec przynajmniej te 180 cm wzrostu, tworzac tym samym stereotypy i lęki dla facetow, ktorzy przez takie opinie maja niesamowite kompleksy. Oczywiscie my wiemy ze powinno sie podchodzic z dystansem, ale wiele osob nie potrafi i dlatego takie opinie o wzroscie moga byc krzywdzace, bo jaki wplyw mam na to ile wzrostu bedziemy mieli?
 
B

Blancos

Guest
Jest w tym jednak coś zabawnego :)

Często słyszę jak kobiety się żalą na buty na obcasach, które chyba zresztą wymyślono po to, aby dodać im wzrostu, a potem słyszę jak się żalą, że facet jest za niski i nie mogą tego typu butów założyć :)
 
Do góry