Antkoo

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2021
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Gdańsk

Jaki jest najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie?

Istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie. Możesz przeprowadzać ankiety, pisać blogi, pisać e-booki, grać w gry, wykonywać zlecenia, brać udział w grupach fokusowych i nie tylko.

Jednym z najczęstszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie jest marketing afiliacyjny, o który oprę ten poradnik.

Tysiące przedsiębiorców internetowych wzbogaciło się bez udostępniania własnych treści. Jak oni to robią? Co ważniejsze, jak ty też możesz to zrobić? W tym przewodniku pokażę Ci, jak zarabiać pieniądze w Internecie, nie wnosząc niczego od siebie!
Czym jest marketing afiliacyjny?


Marketing afiliacyjny ma miejsce, gdy firma daje innej firmie prowizję za sprzedaż/promocję jej produktów.

Jak zacząć w marketingu afiliacyjnym?
Istnieje kilka sposobów na rozpoczęcie współpracy z partnerem, ale jednym z najprostszych jest zarejestrowanie się w firmie takiej jak :

Dobra, mam platformy gdzie mogę zarobić, jak zdobyć wyświetlenia?
Jedną z największych bolączek tego biznesu.
Podsunę ci parę pomysłów, dzięki któremu będziesz mógł zacząć

- Publikuj konsekwentnie w mediach społecznościowych

- Stwórz kanał YouTube, Vimeo publikuj na nim regularnie (W przypadku YouTube upewnij się, że masz kanał z dużą liczbą subskrybentów)

- Załóż konto na Instagramie, publikuj na nim regularnie

- Połącz ze sobą konta YouTube, Facebook i Instagram

OK, jasne jest, że muszę konsekwentnie publikować w mediach społecznościowych. W jaki sposób mogę zdobyć obserwujących?
Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie obserwujących jest pozyskiwanie ich od znajomych.
Polecam dołączenie do społeczności, takich jak Reddit, Teddit, Wykop lub jakiejkolwiek innego miejsca, która doceni Twoje treści.

Zamierzam publikować w mediach społecznościowych, ale nadal myślę, że ludzie mnie osądzą
-Tak, ludzie będą cię osądzać bez względu na to, co zrobisz. To ludzka natura.

W Internecie natknąłem się na dwa filmiki które opisują strategię o których wspomniałem
FILM 1
FILM 2

Za jakiś czas rozwinę temat E-comerence, i Giełdy kryptowalut.

Daj znać czy próbowałeś sposobów wyżej jak i co chciałbyś przeczytać w następnym poradniku!
 
Ostatnia edycja:
Do góry