Popuszczanie

prezes556

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam Was, mam taki problem, że jak idę do Wc, odleje się , ubiore się i wychodze z kibelka po czym wylatuja mi jakies resztki moczu, (czasami znaczne) w gacie?? macie coś podobnego?? (sikam zawsze do konca)
:bag:
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Albo stać nad kiblem aż poczujesz, że więcej nie jesteś w tanie z siebie wydusić.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Choćbyś nie wiem jak strząchnął dokładnie, ostatnia kropla i tak w gacie wpadnie :D

A jak popuszczasz sporo moczu to idź do lekarza, może coś z pęcherzem nie tak...
 

Filipe

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Knurów
Poprostu odlej sie i niespiesz z laniem powoli asz do konca BB)
 

Mr. Pinguite

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
jak boisz się, że ostatnia kropla w gacie wpadnie to zainwestuj w pampersy :lol:

a tak na poważnie - udaj się do lekarza, od czegoś chyba jest ten zawód by pomagać człowiekowi by być w pełni zdrowym . BB)
 

Gandi99

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
31
zawsze można sobie schować pod spodnie cewnik :lol:
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
Mi zawsze kropla pozostaje i w gaciach mokro mam xd.

noo to spora ta kropla u ciebie jak masz całe gacie mokre

tam zawsze trochę zostanie ;s


EDIT: ach teraz się obudziłem ;p mi tam troszeczkę zostaje (choć zapewne także sporo by zostawało) gdyby nie to iż po załatwieniu się jeszcze tam używam mięśni Kegla (chyba się nie pomyliłem co ?? ;x) tzn. ściskam za ich pomocą przez co wyciskam resztę + naciskam lekko na penisa i jadę w kierunku wylotu i wydalam jeszcze większą resztę + potrzepuję = i już tylko 1 kropelka zostaje ;s
 
X

xZx

Guest
'chocbys potrzasnal jak najdokladniej ostatnia kropla w gacie ci wpadnie'
 

Fenion

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
zawsze tak mam ze leje do konca, trzepie itp. juz jestem pewien chowam przez rozporek i grople w gacie albo co gorsza w spodnie, jak pojdziesz do lekarza to daj znac co Ci poradzil
 
Do góry