Poppers

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
normalnie nic się nie dzieje po tym jedynie co można to się popłakać :p
 

goldenboy83

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Prostata Massager jest super, ale raczej dla mezczyzn niz dla kobiet :)

Wiesz, takie obsmiewanie zanim sie nie wyprobuje do niczego nie prowadzi, najpierw sprobowac, potem krytykowac :p
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
JA nigdy nie zamierzam tego brac^^ tak samo hanbiące jak branie jakiejs wiagry etc.
 

wpierdalaczdeixemu

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja wachalem i to nie raz, nie dwa :) Jesli chodzi o zastosowanie do lozka, czyli tego zgodnie z etykietka to 2-3 wdechy przez nos i tyle.
Jesli ktos kupuje to z mysla odlotu, 20-35 wdechow, tylko rece ulozyc w taki sposob, zeby wszystko szlo do nosa, a nie zeby polowa sie ulatniala w atmosfere. W sumie fajna zabawa jest, niektorzy maja halucynacje, niektorzy nie moga przestac sie smiac, a niektorzy sa nabuzowani jak po fecie. Wszystko konczy sie po 2-3minutach :) Nie radze przesadzac i wachac wiecej niz 10-15razy w ciagu dnia, bo pozniej zle to sie moze skonczyc. I tez nie przesadzac z iloscia wdechow, bo pozniej tez moze byc nieciekawie, po kolege raz karetka przyjechala :}

po poppersie człowiek nie moze sie przestać śmiac:p
ew próbuje chodzic po ścianie jak pająk:p (byłem świadkiem takiego zdarzenia) :p

Jasne..

Poppers czyli azotan izobutylu jes afrodyzjakiem. Stawia się go na kaloryferze i unoszące się opary pobudzają seksalnie. Często jest używany przez gejów bo działa roluźniająco na mięśnie odbytu.
Aby się nim 'naćpać' wystarczy zaciągnąć się raz bądź dwa. Np. raz jedną dziurką raz drugą (dziurką nosa oczywiście).
Efekty jakie daje? Bardzo dziwne. Śmiać się napewno aż tak strasznie nie chce. Następuje lekka euforia, zamotanie i mocno podnosi ciśnienie. Po 2/3 min (na zejściu) pulsuje nam strasznie łeb oraz odczuwamy lekki (czasem średni) ból głowy. Wąchanie tego to prawie jak wąchanie kleju. Bez sensu. Poppersa sprzedają w sex-shopach i klubach gejowskich. Dużo lepszy od popera jest podtlenek azotu, ale dużo trudniej go dostać.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jasne..

Poppers czyli azotan izobutylu jes afrodyzjakiem. Stawia się go na kaloryferze i unoszące się opary pobudzają seksalnie. Często jest używany przez gejów bo działa roluźniająco na mięśnie odbytu.
Aby się nim 'naćpać' wystarczy zaciągnąć się raz bądź dwa. Np. raz jedną dziurką raz drugą (dziurką nosa oczywiście).
Efekty jakie daje? Bardzo dziwne. Śmiać się napewno aż tak strasznie nie chce. Następuje lekka euforia, zamotanie i mocno podnosi ciśnienie. Po 2/3 min (na zejściu) pulsuje nam strasznie łeb oraz odczuwamy lekki (czasem średni) ból głowy. Wąchanie tego to prawie jak wąchanie kleju. Bez sensu. Poppersa sprzedają w sex-shopach i klubach gejowskich. Dużo lepszy od popera jest podtlenek azotu, ale dużo trudniej go dostać.

no nie przesadzajmy nie az tak trudno dostać podtlenek azotu... może nie w dużych butlach ale w małych nabojach można...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
a co myślisz o nabojach do syfonu z no2 ?? dało by się tym rozweselić?
kiedyś próbowałem bitej śmietany w puszce, ale nic nie dało chociaż postępowałem według instrukcji znalezionej w internecie...

ale np. na takie wydatki to mnie nie stać:
http://allegro.pl/item344745761_nx_nos_n2o...zotu_butla.html

to już wolałbym coś z dopalacze.com- tam są dwa różne środki po których śmiejesz się za 30-40zł.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Przedmiotem aukcji jest urzywana pusta butla firmy NX o wadze 6,5lb :pP


a co robiles ? co moze zrobic bita smietana? xD

co do butli to za specjalnie nie czytałem tego opisu xD więc sorrka za pomyłkę. strach pomyśleć ile kosztuje pełna butla xD

a co do bitej śmietany, to bita śmietana w puszce zawiera podtlenek azotu. przed użyciem należy wstawić do lodówki na jakiś tam czas- nie pamiętam jaki. później wyjąć, nie potrząsać i przycisnąć "przycisk" i na wciągać się tego gazu. wdychasz czysty NO2. no ale nie ma tego dużo w tej bitej śmietanie. może jak bym tak sobie ze 4 puszki kupił to by coś dało :D a tak to kicha :)
nie słyszałeś o tym sposobie ??? ;) ja wiele razy o nim słyszalem...
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
hmmm :D wlasnie pierwszy raz o tym slysze ;pp
a czym sie sie dzieje kiedy se powdychasz te NO2 ? do czego tą "kape" mozna porownac ?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja nigdy nie doświadczyłem tego "tripu"
ale czytałem ze po prostu "atakuje mięśnie" i nie możesz się przestać śmiać. ale nie wiem jak dokładnie z tym jest.
 

Chmiel_20

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
DST
wylewamy trochę na maskę pyłową, zakładamy i oddychamy tym, bania nie z tej ziemi, nie szkodzi, nie uzależnia, ale łeb napiernicza strasznie następnego dnia
 
Do góry