Pomysły na wieczór kawalerski i panieński

semp233

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
czesc
słuchajcie ja z kolegami zabralismy przyszlego pana młodego na taki wieczór:
zamówilismy limuzyne z naprawde szybkim kierowca
wynajęłyśmy jaguara, który pojechał po Radka do domu, miał niesodzianke bo nie wiedzial o niczym
zadzwonilismy do niego o powiedzielismy ze taksówka na dole czeka. jak zszedl ten kierowca czekal pod klatka i zaprowadzil go do auta, byl w szoku ze to nie zwykle taxi tylko taka wypasiona bryka, pojechal jak prwdziwy król brytyjska.
po drodze zabrali tez mnie i dwóch innych kumpli, pojechalismy do knajpy na pare piwek, a po rozluznieniu ryszylismy na go go. limuzyna na nas czekala cały czas i wozila nas po łodzi, piekny jaguar ponad 200 koni pod maska, na nasze zyczenie pare razy pojechalismy naprawde szybko i sie troszke poscigalismy.
za limuzyne zaplacilismy 200 zł wiec chba taniutko bo zjezdzilislmy pol łodzi Radzio byla w siodmym niebie.
polecam wszystkim taka niespodzianke bo zabawa przednia. jesli chcecie piszczie do mnie na maila podam wam namiary na tą limuzyne bo naprawde warto, kierowca mlody i wesoly, posmialismy sie i zabral nas w pare fajnych miejsc
semp233@poczta.onet.pl
 

lewynsky

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kawalerski powinien być taką imprezą, której przyszły pan młody nie zapomni do końca życia. Wiem, że to nie jest łatwe zadanie bo sam miałem z tym nie lada kłopot. Wydawało by się że musi to być mega kosztowna impreza, ale okazuje się ze można to zrobić po kosztach i też będzie elegancko
 

lewynsky

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Fajnym pomysłem wydaje się także zorganizowanie wieczoru kawalerskiego w dyskotece na kółkach. Nie patrzcie na mnie jak na wariata, w Krakowie już od dawna istnieje taka jeżdżąca impreza.
 

Beeeeeep

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
46
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
KatoCity
Wrócę do seksu ze striptizerką. Wiem że mój by nigdy się nie zgodził. W życiu nie wyszłabym za takiego faceta co kilka dni przed ślubem mnie zdradza. Poza tym co to za koledzy, którzy posuwają go do zdrady?
 

kasiula-korda

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja obecnie organizuję wieczór panieński mojej przyjaciółce. Znalazłam bardzo fajną stronę, która pomogła mi odpowiedzieć na kilka pytań oraz poleciła miejsce na idealny wypad z przyszłą Panna Młodą. Radzę Wam, obczajcie to: http://supersluby.pl/index/artykuly/category_id/3/item/30
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Wrócę do seksu ze striptizerką. Wiem że mój by nigdy się nie zgodził. W życiu nie wyszłabym za takiego faceta co kilka dni przed ślubem mnie zdradza. Poza tym co to za koledzy, którzy posuwają go do zdrady?
Wiesz... im się może wydawać, że robią dobrze, że tak wieczór kawalerski powinien wyglądać. Przypuszczam, że myślą tylko w kategoriach dobrej zabawy - w ich pojęciu - a nie o ewentualnych konsekwencjach i tym, że ktoś może przez to cierpieć... Ja też nie potrafiłabym czegoś takiego wybaczyć i sama bym czegoś takiego nie zrobiła. Zresztą ja nie chce żadnego panieńskiego, a jeśli narzeczony zdecyduje się na wieczór kawalerski to mam nadzieję, że bez udziału takich pań, bo inaczej może być z nim krucho :p Zresztą poruszaliśmy kwestie naszego podejścia do zdrady i mamy bardzo zbieżne... Wie na czym stoi, więc liczę, że do niczego takiego nie dojdzie ;)
 

aleks652

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
151
Punkty reakcji
1
Wrócę do seksu ze striptizerką. Wiem że mój by nigdy się nie zgodził. W życiu nie wyszłabym za takiego faceta co kilka dni przed ślubem mnie zdradza. Poza tym co to za koledzy, którzy posuwają go do zdrady?

To nie są żadne striptizerki tylko prostytutki. Organizowałam wieczór kawalerski koledze i okazało się, że prawdziwe striptizerki biorą po 3 tys za występ, robią świetny show, ale nie ma mowy o seksie czy nawet obmacywaniu. A te panienki za 500 zł to zwykłe k... z agencji, które pokręcą trochę tyłkiem, zrzucą ciuchy bez finezji i przejdą do rzeczy. Nikomu nie polecam bo ostatecznie w każdym klubie znajdzie się panna, która to zrobi za darmo :p
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Wiesz... im się może wydawać, że robią dobrze, że tak wieczór kawalerski powinien wyglądać. Przypuszczam, że myślą tylko w kategoriach dobrej zabawy - w ich pojęciu - a nie o ewentualnych konsekwencjach i tym, że ktoś może przez to cierpieć... Ja też nie potrafiłabym czegoś takiego wybaczyć i sama bym czegoś takiego nie zrobiła. Zresztą ja nie chce żadnego panieńskiego, a jeśli narzeczony zdecyduje się na wieczór kawalerski to mam nadzieję, że bez udziału takich pań, bo inaczej może być z nim krucho :p Zresztą poruszaliśmy kwestie naszego podejścia do zdrady i mamy bardzo zbieżne... Wie na czym stoi, więc liczę, że do niczego takiego nie dojdzie ;)

Mam dokladnie takie same odczucia. Zdrada jest zdrada i jezeli prawdziwie sie kocha, to nie potrzeba takich bodzcow. No i mozna sie fajnie bawic, ale nawet inaczej. Jezeli chodzi o ten striptiz na kawalerskim , to tez nie chcialabym, zeby moj partner ogladal. Kiedys z nim o tym gadalam i on w ogole myslal, ze takiego czegos nie ma na tych wieczorach i potem stwierdzil ,ze nie chce takiego wieczora ze striptizerka
A jakby chcial to zawsze mozna powiedziec, ze samemu bedzie sie ze striptizerem. No bo co , jakby chlopak mogl to i ja tez, w zwiazku sa rowne prawa , nie ? nie moglby mi tego zabronic skoro sam by to robil.. to by byla hipokryzja gdyby myslal ze jak ja to robie to jest zle , a jak on to ok
Chyba po takim tekscie kazdy chlopak by ustapil , bo zzarla by go zazdrosc :p
A jak chlopak juz chce , to niech oglada jakies wygibasy lozkowe w telewizji lub na kompie. To jest szklany ekran i jezeli mu sie to podoba to jestem sklonna zrozumiec, jednakze dla mnie przesada jest zeby chlopak gola babe , striptizerke ogladal na zywo, skoro chce ja zobaczyc na zywo, to juz samo mowi, ze tak jakby chcial z nia czegos wiecej, chcialby ja podoitykac.. a niestety niektorym procenty uderzaja do glowy i pewnie wielu panow zgodziloby sie po procentach taka pania podotykac .. dlatego jaki sens tych wieczorow z tymi paniami jak moga rpowadzic do zdrady?
No ale dobrze ze wielu Panow zrozumialo swoje partnerki i zrezygnowali z tych panien
ja tam wiczoru panienskiego raczej nie chce, mnie to nie kreci. a jak czytam o tych sztucznych penisach to jakos mi sie robi niedobrze. Nivby to ma byc smeiszne, ale mi nepotrzeba takie gadzety.. a jak bede chciala sie koneicznie pobawic to bede sie bawic w towarzystiwe przyjaciolek ale bez takich gadzetow, bo ich nie chce i nie lubie.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Mój kolega w ranach wieczoru kawalerskiego skakał ostatnio na na bandżi a inny dla odmiany poszedł pograć z kolegami w paintball. My z koleżankami w tym czasie jeździłyśmy wynajętą limuzyna po mieście a potem poszłyśmy potańczyć. Takie wieczory przygotowuje świadek baz świadkowa.
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Ja powiem wam, że nie chciałbym mieć bardzo rozrywkowego wieczoru kawalerskiego ( striptiz i te sprawy) Zdecydowanie bardziej wolałbym pójść porostu do baru z kilkoma najbliższymi znajomymi i się uchlać jak świnia :pP Wieczory kawalerskie ze striptizem, czy w jakimś niewiadomo jakim miejscu nie są po prostu w moim typie.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
ostatnio byłam na fajnym panieńskim wieczorze, koleżanki ze studiów. Najpierw pojechałyśmy na 5 godzin do spa - każda dziewczyna miała zabieg, dostałyśmy drinki z palemką :). Później pojechałyśmy do centrum na obiad. Skończyło się na shotach w kilku knajpach. Bez jakiś szalonych budr i wygłupów, ale naprawdę było miło.
 

weselny

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Z tymi striptizerkami to niebezpieczna sprawa. Znam jeden przypadek kiedy przyszły pan młody za daleko się "posunął" i ślubu nie było bo niedoszła żona się dowiedziała.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Wynajęte striptizerki i te sprawy w połączeniu z alkoholem mogą rzeczywiście przynieśc opłakane skutki. Lepiej nie ryzykowac w ten sposób i spędzic ten czas na beztroskim clubbingu w gronie przyjaciół, bo po ślubie już raczej nie będzie miejsca na takie wypady.
 

edyta2

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja proponuję jazdę quadami i grilla w dobrej atmosferze, mój chłopak był na takim wieczorze w Złotopolskiej Dolinie w Zakroczymiu i był zadowolony
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Dla mnie taki wieczór kawalerki lub panieński to naprawdę super sprawa
//www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_grup/oferta_promocyjna/letnia_oferta_promocyjna_rejs_weekendowy_promem_sk

teraz jest tyle fajnych pomysłów, atrakcji że tylko korzystać.
 

MaxAnia-1980

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Też miałam z typ problem, z tym, że byłam wśród organizatorek nie tyle wieczpru panieńskiego tylko dnia panieńskiego.Zaczełyśmy od rana od biegania wspólnego po sklepach (ostatnia taka wyprawa
laugh.gif
), dalej obiad i przy planowaniu doszłysmy do godziny 15-15.30, a co dalej, w knajpce imprezę i rezerwację miałysmy od 17.30. Miało to być swoiste uwieńczenie dnia (wiadomo, tort, trunki, 2 tancerzy-bez striptizu, karaoke) Ale zostawały prawie 2 godziny wolnego, które trzeba było jakos wypełnić. Początkowo zastanawiałysmy się nad kinem, ale w tych godzinach repertuar nie ten, a ponadto godziny seansu też zbytnio nie pasowały. W koncu wpadłyśmy na pomysł-wolne mieszkanie (aby nikt sie nie pałętał i przeszkadzał, a towarzystwo męskie było juz najmniej odpowiednie-to dało sie załatwić, bo kuzynka mieszka sama - ostatni singiel z naszego grona), butelka dobrego wina (tak po małej lapce dla każdego aby było), laptop i wykupienie testu "Czy on mnie zdradza" ze strony . Powiem otawrice smiechy było co nie miara (test oczywiście był naszym wspólnym dziełem, wiec wynik trzeba chyba potraktować jako średnią). Ponadto okazło sie jeszcze, że w ramach wysłanego SMS-a mamy drugi test gratis. Zabawa przednia, a te dwie godzinki mineły jak kilka minut.I tak niby po zwykłej zabawie przy laptopie w mieszkaniu, w rewelacyjnych nastrojach pojawiłysmy się w lokalu. Przyznam sie otwarcie, że o mały włos byśmy sie spóźniły, tak nas to wciągneło. W lokalu, jak w lokalu zabawa toczyła się z wyznaczonym planem. Najlepsze z tego wspomnienie to karaoke, patrząc na mozliwosci i umiejętności woklalne każdej z nas, a że towarzyszyła nam przez cały dzień kamera to powstała również wspaniała pamiatka...
 

Arcade79

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ja polecam wieczór z kasynem gry, które może być zorganizowane w dowolnym lokalu.
Gry mogą być obsługiwane przez dziewczyny - w przypadku wieczoru kawalerskiego lub przez mężczyzn w przypadku wieczoru panieńskiego.
 

vmax

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2011
Posty
55
Punkty reakcji
1
Wszystko zależy przede wszystkim od tego jaki masz pomysł na wieczór kawalerski, bo jak widać jest masa różnych opcji:) Strona, którą Ci podsyłam jest też dobrym poradnikiem jeśli chodzi o stronę organizacyjną :)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
obojętnie czy to kawalerski czy panieński i bez znaczenia czy w lokalu czy w domu czy jeszcze w innym miejscu ale jakies smieszne gadżety na taka okoliczność musza być. i tutaj polecam wszystkim sklep godan, maja tego towaru mnóstwo, full wypas
 
Do góry