Pomysły na 18-nastkę i inne imprezy

Adas667

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
serdecznie polecam chlopaków z grupy flairofmasters. Pokazy barmanskie na bardzo wysokim poziomie, z duza dawka humoru. Pyszne koktajle a reszta szczegółów juz pozostaje do ustalenia z nimi.
www.flairofmasters.pl
 

remek1984

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Najlepiej zajrzeć na http://www.go4that.eu i tam znaleźć coś dla siebie - najciekawsze wydarzenia muzyczne, imprezy, koncerty, pomysły na sylwestra i 18-nastki! Zajrzyjcie koniecznie na go4that
 

szymoon21

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Prezenty na osiemnastki nie są zazwyczaj zbyt drogie. Dlatego też ze swojej strony mogę polecić coś takiego:
http://www.podarkinakartki.pl/p314_laserowy_pojedynek.html
Jest to o tyle fajny prezent, że jest zabawny i da obdarowanemu dużo frajdy.
Co myślisz o takim prezencie?
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jeżeli o organizowanie tego typu imprez to sporo sklepów wychodzi z pomocą, chodzi mi o tego typu jak congee.pl gdzie są różne gadżety oraz ozdoby, dzięki którym jest od razu ciekawszy klimat, no i można tam znaleźć sporo pomysłów, żeby na urodzinach nie było tak nudno.
 

jula.zabol

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ostrzegam przed klubem K8- ich oferta na stronie wydaje się ciekawa, ale nie organizujcie tam nic! Ze strony klubu organizacja mojej 18stki leżała i kwiczała, DJ byli okropni, miejsce podejrzane i ciężko trafić. Nie polecam!!!
 

pagat

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
A ja swoja 18stke - kilka lat temu - robilam w domu. Chcialam w klubie,jak wiekszosc moich znajomych, zorganizowac ja w klubie, ale pamietam ze koszty wyszly ogromne. W zamian za to zorganizowalam domowke - bylo rewelacyjnie - a moja impreza zostala okrzyknieta najlepsza impreza 18stkowa w klasie:)
 

g4rg4mel

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
szkoda kasy na impreze a i tak kazda taka sama. wszyscy pijani , to juz lepiej wydac 100 zl niz 1000 a wszyst beda sie bawic tak samo fajnie
 

T1983

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A tutaj pomysły na wieczór panieński. Ta grota solna wyglada ciekawie:) http://aaawesele.pl/search.php?szukaj=submit&typ=panienski
 

Revengex33

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Białystok
Mi się maży takie 18 party hard... a po niej wszyscy żygający przez kilka dni ^.^ . Nie wiem w sumie czemu.
Zaprosiłabym strasznie dużo znajomych...ale niestety dla nich napewno nie spodobałaby się muzyka. Nienawidzę techno etc. więc leciałby sam metal... no i oczywiście choroba sieroca ze znajomymi... strasznie mi się taka impra maży, ale chyba to nie będzie możliwe bo urodziny mam w zimie, no i jeszcze warunki... że tak ujmę lokalowe ;/
 

strazak_sam

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
a ja mialem osiemnastke w klubie nocnym :037: :037: :037: zabawa bardzo udana- na szczescie nie ja za nią musiałem płacić he he he
Klub fajny luksusowy, w centrum Krakowa, na Floriańskiej . zaraz kolo KFC :tongue:
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
wszelkie dekoracje, gadżety, przebrania na każda okazję w tym rowniez na wypasioną 18-tkę mozna znaleźć w sklepach godan i enjoy
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
osiemnaste urodziny jednak mimo wszystko to jest wyjątkowy dzień. Fajnie jeśli jest to taki niezapomniany dzień. A teraz normą jest robienie takich imprez w knajpach. Ja co prawda jestem ciut po 18-stych urodzinach, ale gdybym miała teraz urządzać gdzieś imprezę to chyba postawiłabym na C.K. Browar. Fajna knajpa z klimatem smaczne piwo robione na miejscu, dużo miejsca na imprezę, no i też dobre jedzonko ;)
 

Slaskamill

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam :)
W sobotę z znajomą idziemy na 18-stke do naszej wspólnej przyjaciółki, razem składamy się na prezent etc.
Kupujemy jej kieliszki z rysunkami sprośnymi ;) i 0,5l. martini, albo coś w tym stylu.
Jednak dodatkowo, postanowiliśmy przyrządzić kociołek panoramiksa (1l. wódki, cola i energy drink ) i wymyślić pewną zabawę, mianowicie...
Wychodzimy z tym kotłem na dwór, biorę kielnię i posiadam 1 kieliszek, każdy musi podejść i wypić po 1 kieliszku, ale za nim to uczyni, musi wykonać jakieś śmieszne zadanie ....
Jak wam się podoba pomysł, no i druga rzecz, macie jakieś pomysły na śmieszne zadania ?
 

timon523

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dobieracie się w pary, zawieszacie gdzieś jabłka na sznurku czy tam na czym chcecie i każda para próbuje zjeść jabłko bez używania kończyn :p (stare ale jare)
 
L

libelule

Guest
Znam taką co impreze z okazji 18-stki chce zorganizować na promie (Unity Line), podobno jako wyjazd grupowy nie wyjdzie wcale tak drogo ;) chociaż podejrzewam że za dużo jak na moje możliwości, ale wycieczki mają podobno świetne, to już coś bardziej na moją kieszen :)
 
Do góry