Pomysły na 18-nastkę i inne imprezy

B

benjamima

Guest
ja z dwoma kumplami wynajęliśmy pub na rynku głównym w Krk, wychodziło to 1000 złotych do podziału na trzech... + dopłaciliśmy złotówkę do każdego piwa, tak że cena pierwszych 300 piw wynosiła 5 złotych :) jakoś po północy już było sprzedane ponad 300 trunków :p był DJ, parkiet, mecz reprezentacji ( bo wtedy akurat grała ) i wszyscy się dobrze bawili. także jak ktoś ma taką możliwość, to warto spróbować ;)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Ja miałem 8nastę też w jednym z krakowskich klubów który niestety już nie istnieje był to Woodstock teraz jest tam "królestwo pierożków" knajpa była fajna impreza udana. Wykupiliśmy dwie beczki piwa i rozdawaliśmy gościom bloczki które mogli wymienić na piwo. Z chęcią bym się wrócił do czasów kiedy chodziło się na 8nastki :D
 

jacek3332

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Siemka, potrzebuje pomocy. Organizuje sylwestra na około 10-12 osób w wieku 16-17 lat. Chodzi mi o kulturalną impreze a nie o schlanie się do nieprzytomności. Macie jakieś pomysły jak się za to zabrać? Jakieś zabawy itp? Proszę o szybką odpowiedź bo czasu nie zostało dużo.
 
B

benjamima

Guest
Ja miałem 8nastę też w jednym z krakowskich klubów który niestety już nie istnieje był to Woodstock teraz jest tam "królestwo pierożków" knajpa była fajna impreza udana. Wykupiliśmy dwie beczki piwa i rozdawaliśmy gościom bloczki które mogli wymienić na piwo. Z chęcią bym się wrócił do czasów kiedy chodziło się na 8nastki :D

Noo, ta knajpa zdecydowanie przyciągała uwagę młodych krakowian, z wiadomych względów. Nostalgia mnie targa gdy przechodzę tamtędy. Kilka imprez, które tam się wydarzyły przeszły do mojej pamięci 4 ever ;)
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Mój kolega miał fajny prezent.... W dniu imprezy(18) koledzy zawiązali mu oczy i zawieźli do domu towarzyskiego na cyku, cyku...:)
 

BizuteriaZegarki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
1
Kolega nie spanikował jak zorientował sie gdzie jest? Prezent faktycznie bardzo oryginalny i będę miał go na uwadze:) A ja dalej podtrzymuje że na 18 można kupic zegarek lub koszulkę z fajnym i unikalnym napisem.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Kolega nie spanikował jak zorientował sie gdzie jest? Prezent faktycznie bardzo oryginalny i będę miał go na uwadze:) A ja dalej podtrzymuje że na 18 można kupic zegarek lub koszulkę z fajnym i unikalnym napisem.
Nie, nie spanikował heh:)) xDD Cieszył się jak dziecko:)

Zegarek, bransoletka czy naszyjnik to bardzo dobry prezent (oczywiście brans. i naszyjnik to między zakochanymi).

A tak na uboczu to sprzęt RVT, czyli mp3, mp4, ipod lub inne odpadają, bo to już wyszło z mody. Ale najważniejszy prezent to uścisk, całus i zyczenia xD
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Jezeli to Twoj partner, partnerka. To kup sexowny stroj i zapewnij mega sex :) to najlepszy prezent heh :D
 

piotrekr

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja swoją 18 organizowałem na ogrodzie z grillem i dużą ilością przestrzeni :p Impreza jak najbardziej udana :D

Jeśli chodzi o prezent to dużo śmiechu generuje dmuchana lalka :p Ja takiej nie dostałem ale dostał kumpel - ubaw po pachy gwarantowany :lol:
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Zasady dobrej osiemnastki:
Miejsce- najlepiej w domu oczywiście bez rodziców
Towarzystwo- zapraszamy tych co lubimy
Muzyka- najlepiej taka na czasie nie disco-polo
No i oczywiście Trunki i pożywienie:)
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Myślę,że najlepsza będzie 18 w klubie, przynajmniej dużo znajomych się zmieści będzie można potańczyć itp.
 

Grzesiuu

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moja 18-stka odbyła się na wynajętej sali był dj, piwo, kanapki i szampan z truskawkami bo akurat był na nie okres ;) wszyscy świetnie się bawili, a impreza skończyła się wschodem słońca na plaży co było świetnym podsumowaniem tej zabawy ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Można też wybrać typowo klubowe klimaty w nietypowym otoczeniu - np. całonocna imprezka typu Maraton DJ'ów na promie :)
 

koralik12

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
A jak zapraszacie gości na 18tkę? Przez fb, po prostu mówicie czy dajecie zaproszenia? Ja chciałam dać takie ładne drukowane …
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Ja wręczałam zaproszenia osobiście, a w przypadku osób mieszkających dalej, np.w okolicznych miastach/wsiach, wysyłałam je pocztą.
 
Do góry