Pomysł na wycieczkę szkolną.

N

nianiaSweet

Guest
ale to teraz na Zimę Biuro Usług Turystycznych organizuje Zieloną Szkołę? Myślałam że teraz organizuje się wyjazdy na zimowiska i kierunek chętnie wybierany to góry.
 

rozowaewa

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
nianiaSweet napisał:
ale to teraz na Zimę Biuro Usług Turystycznych organizuje Zieloną Szkołę? Myślałam że teraz organizuje się wyjazdy na zimowiska i kierunek chętnie wybierany to góry.
gdzie jeszcze do zimowiska, moja Paulinka była raz na zielonej szkole właśnie jesienią. Choc nie powiem wolałabym aby pojechali np w maju albo jak juz snieg spadnie to przynajmniej by pojechali na narty w góry.
 
N

nianiaSweet

Guest
teraz to warto już wypatrywać ofert na zimę, narty, snowboard dzieciaki już teraz o tym myślą.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Pomysłów jest cała masa. Również z Województwa Podkarpackiego. Jest stamtąd blisko do wielu pięknych miejsc.
Polecam wybrać się na przykład do Radomia. Obecnie wycieczkę taką organizuje biuro Avia Tour travel:
http://aviatourtravel.pl/radom-miasto-malczewskiego/
- tutaj możecie sobie o tym poczytac.

Jest to bardzo ciekawe miasto. Trasa prowadzi śladami Malczewskiego czyli jednego z naszych najwybitniejszych malarzy. Zwiedzamy centrum. Liczne muzea ( w tym również muzeum wsi).
 

dariamikus

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pomysłów jest mnóstwo! Wypadałoby zrobić rekonesans wśród dzieci, gdzie chciałyby pojechać, co lubią itd. ja jechałam ostatnio jako opiekunl do Wilna. Dzieciaki były zachwycone!
 

zabawa i edukacja

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja chce polecić wycieczkę do Zaczarowanej Chaty w Rudach Raciborskich.Byłam tam z moimi 5 klasistami,wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.Zwiedzaliśmy niezwykle ciekawie przygotowaną wystawę o Śląsku.Był spektakl teatralny.Niewielka scena a przedstawienie bardzo inne,nietypowe.Póżniej dzieci uczestniczyły w przeróżnych zajęciach ruchowych na dworze,duzo gier i ciekawy tor przeskód. .Lepily tez w glinie garnuszki.Na zakończenie mieliśmy ognisko.Dzieci stale były czymś inspirującym zajęte.Czas wycieczki wynosił 5 godz. Twórcze,fajne miejsce.Warto odwiedzić.
 

JustynaCz

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mam trójkę dzieci i zawsze angażuję się w organizacje wycieczek klasowych, zielonej szkoły itd. i już się z doświadczenia nauczyłam, że nie ma sensu oszczędzać i wyszukiwać wszystkiego samemu (transport, obiekty noclegowe, wszystkie atrakcje, przewodnicy itd.) bo pierwsze za dużo z tym roboty, a po drugie bardzo ciężko to wszystko zgrać i duże jest prawdopodobieństwo, że jeden z elementów nie wypali, co rozłoży całą wycieczkę. Lepiej dołożyć jakąś małą kwotę, a dzięki temu nie narażać się na problemy. Po prostu znaleźć dobre doświadczone biuro podróży.
 

JustynaCz

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
W zeszłym roku zabraliśmy klasę do Berlina (w tym tropical Island) i wbrew moim obawom wszystko było jak najbardziej okej. Jakoś ich upilnowaliśmy i zabawa była świetna. Organizacją, przejazdem i noclegami zajmowało się biuro (but).
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
To też zależy od tego jakie dzieciaki są. Jedne świetnie się sprawdzą z wycieczką typowo do zwiedzania. Inne do zabaw w blocie na wycieczkach z serii camel trofik :)
 

Agniesia88

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
My właśnie ostatnio z rodzicami innymi zastanawialismy się nad wycieczką tegoroczną. No nie tak niedawno, bo już wszystko mamy ustalone :D A postanowiliśmy zgłosić się do firmy tropemprzygody, oni mają świetną ofertę, i organizują całą wycieczkę :)
 

jadzix

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja ze swojej strony polecam tą firmę, która organizuje tego typu wycieczki szkolne: dziuplatropicieli.pl/wycieczki-szkolne/ . Dzieci mojej siostry już kilkukrotnie były na organizowanych przez nich wyjazdach i zawsze były zachwycone. Mnóstwo atrakcji, możliwość poznania nowych miejsc i nauka poprzez zabawę.
 

pawelszabla

Zbanowany
Dołączył
9 Sierpień 2018
Posty
32
Punkty reakcji
0
Na duży plus oceniam organizację w parku Mikrokosmos, dla większych grup zorganizowanych jak najbardziej obiekt warty polecenia. Super praca przewodnika, naprawdę czuć było tutaj pasję a nie tylko – odbębnienie godziny.
 
Do góry