Pomysł na prezent na święta dla kobiety

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wyspa Piękna z Wrocławia przy Al. Armii Krajowej 4B/5 oferuje możliwość zakupu bonu podarunkowego. W ofercie zabieg " Świetlista Cera" idealny dla zmęczonej, szarej skóry i zawsze wtedy, gdy chcemy wyglądać szczególnie ładnie i na wypoczęte zabieg "Relaks przy Kawie" bardzo dobry dla zapracowanych, bo trwa tylko 1 h, ale dzięki silnemu działaniu od razu jest efekt gładkiej, napiętej i pełnej witalności skóry można go wykonać np. przed ważnym spotkaniem zabieg Ferulac C z witaminą C - od razu cera zmienia się bardzo na plus, po zabiegu jest bardzo gładka, taka promienna i wypoczęta i wreszcie nasz limitowany specjalny pakiet grudniowy czyli "W Świątecznym Klimacie" z fantastyczną maską z zapachem świątecznych pieczonych pierników oraz wygładzającą pielęgnacją dłoni.
W grudniu każdy klient bierze u nas udział w Wielkim Corocznym Losowaniu Nagród, a do wygrania i zabiegi twarzy dwugodzinne i masaże relaksacyjne całego ciała i dwugodzinne rytuały spa całego ciała i kosmetyki do pielęgnacji domowej. Cenne, wartościowe nagrody!
 

Krateczka

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
O tak kosmetyki w formie prezentu dla ukochanej damy to pomysł idealny. Ja sobie zawsze sprawiam takie prezenty - ostatnio z Apteka Mini ([SIZE=12pt]aptekamini.pl/bioderma-hydrabio-h2o-plyn-micelarny-500ml-500ml.htm[/SIZE][SIZE=12pt]l[/SIZE])
 

kolorwamadzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
Na zeszłe świeta bożego Narodzenia byłam u ciotki w Białymstoku. Okazało się, że nie mam jednego prezentu a tak w ogóle to zapomniałam jednej pary soczewek jednodniowych a nie wzięłam okularów. Nie mogę chodzić bez soczewek bo boli mnie głowa od wpatrywania isę jak sroka w kość, wiec musiałam kupić soczewki na już. Moja cioteczna siostra zaprowadziła mnie do optyka na podajże Bema do salony izabela i od ręki kupiłam soczewki.
 
Do góry