Pomysł na postać.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Moją manią jest druid, w każdej grze jakiej się da tworzę druida. W wowa do tej pory też grałem tylko druidem, w dnd druid i jego prestiż zmiennokształtny, w Nwn tak samo, dnd zacząłem od druida. Ale ostatnio pomyślałem, zrobie coś nietypowego, i zrobiłem sobie niskiego całkiem drowa z dwoma, dwuręcznymi mieczami. Człowiek z takimi dwoma mieczami byłby śmiesznym widokiem, a co dopiero jeden z najniższych elfów, niski nawet wśród swoich xD
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja nie preferuję jednego typu postaci. W ,,Na południe" mam wojownika, w WoW łotra, ale już na prawdziwych sesjach to raz mag (mocno skrzywiony notabene) a teraz handlarz. Różnorodność, to jest to ;).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ja nie preferuję jednego typu postaci. W ,,Na południe" mam wojownika, w WoW łotra, ale już na prawdziwych sesjach to raz mag (mocno skrzywiony notabene) a teraz handlarz. Różnorodność, to jest to ;).
wiesz, niby monotonia, ale postacie które do mnie pasują. Druidem się dobrze czuje, a jak gram drowem, to mogę tę elfią bandę wyzywać od idiotów do woli, i się w rzeczywistości nie po obrażają (nie ma to jak dać upust frustracji XD)
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Najciekawsza i najbardziej zaskakująca mnie postać jaką przyszło mi prowadzić, to Troll Iluzjonista(Earthdown). Lubiłem go za to że został skrzywiony, z głupoty i dla checy zapytałem czy mogę sobie stworzyć trolla iluzjonistę. Mg od razu połknął pomysł i oto narodził się On Trix Angloso, Średnio przy głupawy z przebłyskami zabójczej inteligencji, oraz co najważniejsze posiadł umiejętność używania siły fizycznej jako tej iluzjonistycznej. Często zdarzało się że psułem sznury i liny. Koronnym kwiatkiem z sesji było:

"Nagle dostrzegasz wybiegających zza rogu 2 wiśniaków z widłami"
"wytrącam im broń z ręki"
"Jeden z wieśniaków uniósł się i pchnięty siłą twego umysłu wpadł na przeciwległą ścianę korytarza, drugi stracił równowagę a w raz z widłami odpadły mu ręce, wystraszony i zdezorientowany wieśniak rzucił się do ucieczki ale runął tylko pyskiem w ziemię gubiąc śmieszne nakrycie głowy"
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja się pochwalę obecną postacią z Klanarchii. Wytworny, dobrze ubrany handlarz, który swoje skrupuły mógłby niemalże odsprzedać za sto denarów. Jego pewność siebie utrudnia fakt skrywanej ślepoty. Kumpel do końca sesji nie wiedział, czemu mam problemy z odnalezieniem właściwego kierunku :D.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Ja postaci zrobiłem kiladziesiąt :D


I muszę szczerze przyznać, że jedną z moich ulubionych był człowiek łotrzyk, który btw uczył niziołka swojego fachu ... Grało się super, mimo że ani razu prawie nie wyszedłem z jednego miasta (choć fakt - było spore) :D
 

kupakuba

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
ciężko się zdecydować ale tak to na pewno on :D


to na 100 % jest mój wojownik...wróżka zwykle ludzie biorą wojowników bestie
ludzi a ja wróżkę. czemu ? wyobraźcie sobie wróżkę z olbrzymim toporem ,no i co
wielki ten topór ? a u bestii wydaje się mniejszy i lżejszy przez to wydaje się słabszy
i nawet jeśli wrogowie zobaczą to wróżki są małe i szybkie więc będzie trudno namierzyć :sexy:

poza tym jeszcze dużo chodzi wojowników bestii a ja wole być oryginalny

oto moja postać :eek:k:
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No to do świata mroku postać: 800 letni wampir, który po 500 latach letargu się przebudził. Prawdziwa wiara na 8 albo 9, bardzo dobry i pobożny. I do tego motywy z filmu "goście, goście" :) Na sesjach serio z tego wychodzi kupa śmiechu :p
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Moja ulubiona postać, to krasnolud wojownik, który lubi popić, cięcie ripostuje i ma wszystko w głębokim poważaniu :) Do różnych systemów taki pasuje. Lubię takich śmieszków ogółem, jednak teraz dla odmiany gram u Caleba inkwizytorem który śmieszny na pewno nie jest ;) Fiodor też przypadł mi do gustu - niby starszy już mężczyzna(40 pare lat), siwe długie włosy, chudy i w ogóle, jednak siłą słowa potrafi zmusić do poddania się, ucieczki czy nawet poderżnięcia sobie gardła (jak dobrze pójdzie... :D). Dwie umiejętności ma już legendarne(chociaż walka bronią w sumie jeszcze 10 nie ma - mam tylko +1 za broń), czyli łeb odetnie bez najmniejszego wysiłku :D
Kolejna postać, na mojej własnorecznie robionej sesji(;P) była postać kolegi - Wilkołak Sam :D Jego akcje mnie czasem zadziwiały, chociaż nie znał sie za bardzo na rpg, to gdy opisywał jak to rozprawiał się z przeciwnikiem to aż żal było wykonywać te rzuty, gdy wiadomo było, że zabije na 100% :D
 
Do góry