Pomozcie mi! Telepatyczne przesladowanie

N

Naxxramas

Guest
Widzisz MacaN - sprawa wygląda tak, że od urodzenia jesteś nieświadomy niczego poza materią barionową - zreszta jak większość homo sapiens. Teraz zastanów się dlaczego tak jest - widocznie komuś na tym zależy...

Jako, że jestem w tej strefie regionalnej na Ziemi a nie innej - posłużę się akurat przykładem Biblii (nie jestem chrześcijaninem i wyznawcą żadnej religii) - zastanów się dlaczego "Bóg" uświadamia Joba o pęku Plejad i pasku Oriona a piramidy w Gizie stoją w taki sposób w jaki ułożona jest konstelacja Oriona.
 
M

MacaN

Guest
Naxxramas napisał:
Teraz zastanów się dlaczego tak jest - widocznie komuś na tym zależy...
No pewnie, wiesz dlaczego drzewa nie potrafią mówić ? Bo komuś wyraźnie na tym zależy :)
 
E

Elen

Guest
MacaN napisał:
Oddam cały dobytek za umiejętności telepatycznee i całkiem sporo za takie jazdy i przekonanie, że są prawdziwe. :)
Lepiej uwazaj na swoje zyczenia. To wcale nie jet az takie fajne i ekscytujace.
 
M

MacaN

Guest
Elen napisał:
Lepiej uwazaj na swoje zyczenia. To wcale nie jet az takie fajne i ekscytujace.
No jeśli to jest jazda po prochach, to zapewne nie. Jednak telepatia nie istnieje. Moje życzenie dobrałem z rozwagą. Oddam cały dobytek za możliwośc czytania ludziom w myślach i za możliwośc zaszczepiania w ich głowach swojej myśli.
 
N

Naxxramas

Guest
MacaN
Oddam cały dobytek za możliwośc czytania ludziom w myślach i za możliwośc zaszczepiania w ich głowach swojej myśli.
Dlatego tego nie doświadczysz gdyż Twoje intencje sa bardzo niedojrzale. Gdy zaczniesz już tego doświadczać bo osiągniesz odpowiedni poziom rozwoju - przestaniesz być człowiekiem.
 
M

MacaN

Guest
Naxxramas napisał:
Dlatego tego nie doświadczysz gdyż Twoje intencje sa bardzo niedojrzale. Gdy zaczniesz już tego doświadczać bo osiągniesz odpowiedni poziom rozwoju - przestaniesz być człowiekiem.
Stane się annunakim :)
 
N

Naxxramas

Guest
MacaN
Stane się annunakim
Wszystko jest możliwe, właśnie to jest najtrudniejsze do zrozumienia dla wielu istot, że tak naprawdę wszystko absolutnie wszystko jest możliwe - choć nie od razu wszystko jest dla wszystkich xD
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
MacaN Oddam cały dobytek za możliwośc czytania ludziom w myślach i za możliwośc zaszczepiania w ich głowach swojej myśli. Dlatego tego nie doświadczysz gdyż Twoje intencje sa bardzo niedojrzale. Gdy zaczniesz już tego doświadczać bo osiągniesz odpowiedni poziom rozwoju - przestaniesz być człowiekiem.

MacaN napisał:
Stane się annunakim :)
Naxxramas napisał:
Wszystko jest możliwe, właśnie to jest najtrudniejsze do zrozumienia dla wielu istot, że tak naprawdę wszystko absolutnie wszystko jest możliwe - choć nie od razu wszystko jest dla wszystkich xD
A więc jestem Annunakiem :upup: . A tak na poważnie. To , że parę razy zdarzyło mi sie usłyszec czyjeś myśli, przewidziec przyszłość za pomoca snów i wizji, siłą myśli zmusić kogoś do zrobienia czegoś itp. niczego jeszcze nie musi dowodzić. :D
 

izamaster

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
przesladowany napisał:
Witam
Prosze o pomoc, ewentualny kontakt z kims kto moze pomoc mi w uwolnieniu sie od osoby
ktora przesladuje mnie telepatycznie - wiem,brzmi to smiesznie, ale to prawda.

Osoby ktore nie maja nic wspolnego z telepatia prosze sie nie wypowiadac.
To nie ma sensu, nie mam zamiaru czytac bzdurnych odpowiedzi i wypowiedzi na ten temat.
Osoby ktore wysmiewaja temat, niech wysmieja go gdzies indziej.
Sprawa jest bardzo powazna,prosze o odpowiedz osoby tylko i wylacznie majace jakiekolwiek blade
chociaz pojecie czym jest telepatia - ja takiego pojecia nie mam, nie mam takich zdolnosci - nie potrafie
sie przed tym obronic.
Witam
Mam taki sam problem jak ty ponieważ przeżywam horror.Mieszkam niedawno na osiedlu gdzie sa młode małżestwa ja lubie sie zabawic wiec jest dosyc glosno_Od pewnego czasu slysze w myslach wywzwiska,obrazaja mnie przesladuja to juz nie pierwszy raz.Boje sie tego i wiem ze tak mozna lae jak przerwac nie wiem.Teraz trwa juz 3 dzień nawet modlilam sie przktykuja moze oshe czyli ciala astralne bo tez cos czuje.To nie wariactwo sa tacy ludzie,i tak trafilam tu bo tez szukam odpowiedzi i pomocy.Jak cos pomoz mi tez
pozdrawiam

RoznieWZyciuBywa napisał:
Wiem jak zbudowac urzadzenie tzw. telepatyzer, nekaja na swiecie tym ludzi.
wiatm zdradzisz mi sekret chce sie zemscic ktos juz go ma i mnie dreczy.pozdrawiam
 

JakienN

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Jestem w podobnej sytuacji z tym ze mnie prześladuje kilka osób.
bylbym wdzięczny gdybyśmy mogli porozmawiać, popisać.
 

Goblin

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2023
Posty
30
Punkty reakcji
2
[Cześć Wszystkim!]

Mam podobny problem, przeglądam temat.

Jedyną metodą wydaje mi się konsekwentny opór i rzetelna analiza zjawiska, również w sensie poszukiwania własnych postaw, poglądów i zachowań (jednak nie przede wszystkim, nie dał bym się nadmiernie wpędzać w poczucie winy na Twoim miejscu).

Przydałoby się też ustalić okoliczności - czy prześladowanie związane jest z konkretną lokalizacją fizyczną, konkretnym tematem rozmyślań itd.

Poszukaj intuicyjnymi zachowaniami, czy pomaga Ci muzyka, TV lub książka itp.

No i... mam nadzieję, że uda nam się wszystkim tutaj ustalić przyczynę problemu.

Jestem tym osobiście zainteresowany.

[Pozdrawiam.]
 

Goblin

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2023
Posty
30
Punkty reakcji
2
nie ma czegos takiego jak telepatia, magia, czary, etc.
Jest.


Nie istnieją maga ani czary jak już wspomniała extasia.
Na czym wy opieracie te poglądy?

Oczywiście, że telepatia istnieje. Po prostu większość naszego gatunku tego nie pojmuje na skutek warunkowania, któremu zostali poddani i braku odpowiedniego rozwoju intelektualnego (lub z jakiejś innej, nieznanej mi przyczyny). Nie wiem, czy czary są po prostu rozwiniętą nauką (jest nawet taki cytat Arthura C. Clarke'a), czy może czymś innym, ale jestem przekonany o tym, że istnieją. Pokażcie telewizor jaskiniowcowi i zobaczcie reakcję :D


Telepatii nie da sie wycwiczyc, z tym sie trzeba urodzic.
:)

Przyłączam się do prośby o konkretne porady, izolacja emocjonalna przykuła moją uwagę i myślę, że może się przydać.
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Jest.



Na czym wy opieracie te poglądy?

Oczywiście, że telepatia istnieje. Po prostu większość naszego gatunku tego nie pojmuje na skutek warunkowania, któremu zostali poddani i braku odpowiedniego rozwoju intelektualnego (lub z jakiejś innej, nieznanej mi przyczyny). Nie wiem, czy czary są po prostu rozwiniętą nauką (jest nawet taki cytat Arthura C. Clarke'a), czy może czymś innym, ale jestem przekonany o tym, że istnieją. Pokażcie telewizor jaskiniowcowi i zobaczcie reakcję :D



:)

Przyłączam się do prośby o konkretne porady, izolacja emocjonalna przykuła moją uwagę i myślę, że może się przydać.
Zwykły człowiek nie ma takich
Zdolności i jedynie te zdolności
Pochodzą od pana Boga, jego
Sługi lub Szatana lub jego sług .
Jedynie takie zdolności posiadają
Jako ludzie prorocy, synowie
Boży, świeci, słudzy szatana i
Osoby opętane które same sobie
To zrobiły lub opętane przez demona.
Zwykły osoby nie mają takich
Zdolności a osoby które to wierzą
Oszukują siebie i padają ofiarą
Oszustwa i okradania, choroba
Psychiczna albo uszkodzenie
Mózgu od narkotyków lub pijaństwa.
Takie fantastyki promują osoby które
Twierdzą że niby mają zdolności
To opowiadają też bajki że
Jest bez płci lub ją sobie zmienił
Albo sobie wybiera ją.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Polecam forum dla telepatów.
Jak to wcześniej forumowicz ujął my tu
braku odpowiedniego rozwoju intelektualnego (lub z jakiejś innej, nieznanej mi przyczyny)
bezrozwojowi.
A forumowicz to pewnie inteligent który nie zastanawia się czy dane forum jest odpowiednie do takiego tematu.
 
Do góry