Pomozcie mi! Telepatyczne przesladowanie

extasia_extasia

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
uwazam ze powinienes skonsultowac psychologiem bo napewno -jezli nie robisz sobie zartow- jestes bardzo nieszczesliwy i masz niskie poczucie wlasnej wartosci. Nie ma czegos takiego jak telepatia. Jest przypadek, autosugestia, podswiadomosc ale nie ma czegos takiego jak telepatia, magia, czary, etc. Moim zdaniem jestes odludkiem, niezbyt lubianym w szkole outsiderem, uznawanym za dziwaka. Nie masz kolegów. Jestes bardzo inteligentny jednak nie masz dobrych wynikow w nauce. Rodzice są zsabiegani i zapracowani a Ty jestes pozostawioy samemu sobie. Jedynak. Zauroczyles się szkolną różową gwiazdeczką za ktora lataja wszyscy dresiarze ze szkoly, ktorej przynoszą kwiatki i posylaja usmieszki bogaci, opaleni chloptasie z wloskami na zel i w ktorej skrycie kochaja sie tzw'lamusy' w okularach 'kujony'. Oczywiscie ona anwet nie wie o Twoim istnieniu a Ty wariujesz na jej widok. Czy nie mam racji?....
Jesli tak to spoko - rozowa panienka pewnie skoczy w saloniku fryzjerskim, dresiarze na osiedlu, banany w firmie u tatusia, 'kujony' i Ty na uniwersytetach ;)
Jesli nie to pomoze juz tylko psychiatra :p
 

lilith6

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
a tam nie pamietam
chłopie potocznie mówiąc masz po prostu zrytą psychikę. Paranoja, schizofrenia - coś w ten deseń. Zauroczyłeś się panną i dosłownie oszalałeś na jej punkcie. Chyba za dużo czytasz tzw. literatury dla plebsu np. Faktu gdzie piszą o nadprzyrodzonych przypadkach, telepatii itp. Nie istnieją maga ani czary jak już wspomniała extasia. Masz poważne problemy, słabą psychikę i nie jesteś do końca normalny, no ale jak każdy wariat będziesz utrzymywał, że jesteś normalny... Do czasu gdy matka cię wsadzi do domu bez klamek i zaczniesz stosowne leczenie może wtedy będziesz miał przebłyski, że coś jest nie tak. Radzę leczenie, bo z czasem będzie ci jeszcze gorzej i niedługo cały świat będzie cię śledził i kontrolował. A i obejrzyj sobie film pt. Piękny Umysł
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ale żeście temat odgrzebali. Facet tu juz pewnie nie zajrzy. Prawdopodobnie miał schizofrenie, nawet kiedys zajrzałem na forum chorych na schizofrenie i wiele osób tam wypowiadało się w tym stylu, że ktoś czyta ich myśli, albo nimi steruje. Typowy objaw parabnoi. Ale nie wiem czemu piszecie, że nie ma telepatii? Telepatia jest potwierdzonym naukowo zjawiskiem, chociaż nie ustalono jej mechanizmu czyli nie wiadomo co to jest. Co prawda nie da sie przy pomocy telepatii sterować ludźmi, ani czytać ich myśli jakby słuchać radia. Można jednak jeżeli ma się zdolności oraz się je dodatkowo w sobie wyćwiczy przekazywać obrazy, słowa czy skojarzenia.
 

raconteur

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Paphos
uwazam ze powinienes skonsultowac psychologiem bo napewno -jezli nie robisz sobie zartow- jestes bardzo nieszczesliwy i masz niskie poczucie wlasnej wartosci. Nie ma czegos takiego jak telepatia. Jest przypadek, autosugestia, podswiadomosc ale nie ma czegos takiego jak telepatia, magia, czary, etc. Moim zdaniem jestes odludkiem, niezbyt lubianym w szkole outsiderem, uznawanym za dziwaka. Nie masz kolegów. Jestes bardzo inteligentny jednak nie masz dobrych wynikow w nauce. Rodzice są zsabiegani i zapracowani a Ty jestes pozostawioy samemu sobie. Jedynak. Zauroczyles się szkolną różową gwiazdeczką za ktora lataja wszyscy dresiarze ze szkoly, ktorej przynoszą kwiatki i posylaja usmieszki bogaci, opaleni chloptasie z wloskami na zel i w ktorej skrycie kochaja sie tzw'lamusy' w okularach 'kujony'. Oczywiscie ona anwet nie wie o Twoim istnieniu a Ty wariujesz na jej widok. Czy nie mam racji?....
Jesli tak to spoko - rozowa panienka pewnie skoczy w saloniku fryzjerskim, dresiarze na osiedlu, banany w firmie u tatusia, 'kujony' i Ty na uniwersytetach
Jesli nie to pomoze juz tylko psychiatra

extasia_extasia - o czym ty mówisz? :mruga:
za dużo amerykańskich filmów się naoglądałaś.
 

Winna

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
powiem Ci tak ze wiem co to jest telepatia ale to co piszesz mnie przeraza...
moim zdaniem to siedzi tylko i wylacznie w twojej glowie..to jest tak ze poki w cos nie wierzysz to tego nie ma..ale jesli choc na chwile w cos uwierzysz to moga sie zaczac problemy...wiec idz do psychologa powiedz jaki masz problem i on Ci pomoze pozbyc sie tego cos siedzi CI W GLOWIE...
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Do kogo ty piszesz, Winna?? Do Lobo, czy do autora tematu. Zresztą Lobo ma rację, autor już tu nie zagląda i nie ma sensu tematu kontynuować.
 

Murdock_P

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Z cala powaga zostawiam tutaj swoje zdanie na tym o to forum dyskusyjnym i pelnym szacunkiem do tutejszych wypowiedzi.

1. Sam mialem raz takie wrazenie a nawet byc moze tego doswiadczylem. Myslalem ze mnie ludzie przesladuja bo slyszalem odglosy.
2.wierze w telepatie i wiem ,ze jej doswiadczylem. Lecz uwazam ,ze nie posiadam takich zdolnosci.
3. Radze skonczyc z narkotykami i uyzwkami oraz z tym oto problemem isc do leksrza specjalisty lub zaraz od razu zapisac sie na specjalna terapie w jakiejsc klinice.
4. Jestes bardzo inteligentnym czlowiekiem.
5.Pamietaj ,ze '' Intelignecja to ciezka choroba psychiczna '' ;)
6. Jak najszybciej skonsultuj sie z lekarzem i nie utrudniaj sobie zycia.
7. Ja dzisiaj lecze sie u psychiatry i musze jesc tabletki przez podobne objawy.
8.Czasami w zyciu tak bywa ,ze z nienacka spotka nas cos czego nie chcemy i oczym nawet nie myslimy ,cos na co nie mamy wplywu, cos co sie dzieje wbrew naszej woli.
9. Nie przejmuj sie ! Wszystko bedzie dobrze nie trac nadzieji ! W moim przypadku postawiono mi diagnoze '' Psychoza '' byc moze cierpisz na jakas ciezka chorobe psychiczna badz psychoze , dlatego radze skonsultowac sie z lekarzem. Sam przez to przechodzilem i wierze w twoje doswiadczenia. Jezeli paranoja z tym zwiazana nie ustaje zacznij dzialac !
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Prześladowany, mam rozwiązanie Twoich problemów.

Wystarczy, że przeczytasz tego posta.

CSICOP (Committee for the Scientific Investigation of Claims Of the Paranormal) - to organizacja, która oferuje 1,1 miliona dolarów temu, kto zademonstruje w kontrolowanych warunkach paranormalne moce.

Przeczytałeś? No to teraz ta babka przeczyta to w Twoich myślach i powinna dać Ci spokój za pomysł na łatwy szmal, który jej podsunąłeś.

Trzymaj się.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Badan sobie nie musze robic. Zreszta jestem bardziej zdrowy niz ktokolwiek z tu obecnych.
To nie ma nic wspolnego z okultyzmem - to mozliwosci ludzkiego mozgu.

Nie znam mozliwosci obrony przed kims kto uzywa telepatii.
Tak, potrafie sie wprowadzic w stan polsnu - to nie o to chodzi. <- to nie o to chodzi.

Ta osoba robi to na jawie, nie w polsnie, no chyba,ze jest w polsnie przez caly czas.

Pozatym, nie doczytalem sie zadnych konkretnych wskazowek.
Wasza wiedza jest tak samo niewielka jak moja.

Nie potraficie mi pomoc, no chyba, ze w koncu ktos napisze jak sie obronic przed telepatia.

NIE PYTAJCIE MNIE CZY TELEPATIA ISTNIEJE I CZY TO OKULTYZM ALBO VOODOO!!!!!!!!!!!!

Bo mnie to tylko zdenerwuje.

Pytam i o odpowiedz prosze tych, ktorzy znaja sie na temacie, ktorzy wiedza jak mi pomoc.
A tych co nie wiedza o co chodzi - prosze o to, aby nie odpisywano.

Czy to takie trudne? nie zasmiecajcie forum.
Do tematu podchodze powaznie.

nie kazcie mi tez robic EEG mozgu, mialem robione ;))

Szczerze,uczciwie prosze o pomoc. To trwa juz zbyt dlugo.
Ta osoba zrobila tez duzo dobrego w moim zyciu, ale nie chce telepatycznego kontaktu ani zadnego innego.

To ograniczenie mojej wolnosci od ktorego chce sie uwolnic.

Zreszta uwazam,ze nikt mi nie pomoze, malo kto wierzy w telepatie.
Wydaje sie wam to bajka, inaczej wyglada jak ktos NAPRAWDE WAMI STERUJE

Pojawia sie otepienie, i moze miec okolo 90% kontroli nad waszym cialem i zachowaniem.
Wszystko zalezy od waszej silnej woli, <- to brzmi jak mowa o narkotykach, tak nie jest.

Ostatnio osoba ta ogranicza sie do dyskretnego przekazywania mysli, nawet calych odczuc.
A teraz ostatnie zdanie w tym poscie:
Nie mam zamiaru wiecej rozpisywac sie o zdolnosciach telepatycznych ani zadnych innych, ponawiam
pytanie, czy moze mi ktos pomoc?

P.S. KAZDY JEST SAMOTNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <- to zdanie pisane do tej osoby, ktora mna steruje.
Mowi mi ze przez swoje zdolnosci jest osamotniona i gdyby sie wydalo jakie ma zdolnosci,
to poddana bylaby badaniom, i byla na pierwszych stronach gazet,a za udowodnienie telepatii jest milion dolarow.


JA JESTEM SAMOTNY I JEST MI Z TYM DOBRZE.
Ja wybieram wlasnie taki rodzaj i nie zycze sobie telepatii.

Do administratorow - mozecie sobie usunac tego posta.
Zreszta..... nawet nie bedziecie wiedziec dlaczego cos was do tego "zmusza"
Prosze o pomoc kogos kto jest w stanie mi pomoc - nic wiecej.

To tyle. Papa Bateryjki....

Mógłbyś to dokładniej opisać ? Jaki cel chce osiągnąć osoba, która Cię telepatycznie prześladuje ?
Czy to np. jest klątwa ? Zawiniłeś tej osobie ? Jeśli tak, to być może w zemście chce Cię w ten sposób zniszczyć ?
Powinieneś napisać więcej szczegółów. Kim jest ten, kto Cię prześladuje, jakie są Twoje relacje z nim itd.
A może to urok ?

Napisz więcej na ten temat.

Telepatia to naturalna rzecz, która istnieje od zarania dziejów. Istniała jeszcze na długo przed pojawieniem się człowieka.
I to właśnie ona jest potocznie nazywana magią.
Na telepatii i sugestii, oraz stymulowaniu odczuć opierały się zawsze naturalistyczne rytuały.
Właśnie to jest opisywane w Biblii Szatana, która nawiązuje do naturalizmu.
Dlaczego więc tylu ludzi uważa to za "zabobon" ? Ponieważ później zostało to zatuszowane przez zakłamane, sztuczne religie , oparte na wierze w życie po śmierci i jednego boga.... z chrześcijaństwem na czele.
Przeklęty kościół sprawił przez lata, że to odeszło w zapomnienie.

Jeśli jest to klątwa i ktoś chce twojej klęski, to podstawowa rzecz, jaką musisz wiedzieć, to:
- bardzo dobrze, że wierzysz w to. Im większa nieświadomość ofiary, tym bardziej jest ona podatna na sugestię
- Czy zawiniłeś coś temu, kto Cię prześladuje ? Jeśli nie, to jego klątwa powinna się obrócić przeciwko niemu

W jaki sposób sobie w takim przypadku pomóc ? Ja radzę Ci uwierzyć w siebie. Co może Ci w tym pomóc ?
Różnego rodzaju talizmany. I nie ważne, czy jest to szczęśliwy gorsz, podkowa od kowala itp.
Ważne, żeby pomagało Ci zwiększyć swoją siłę psychiczną i siłę woli.

http://czarymary.pl/cienik/satanizm/satan.html

Masz tu link do Biblii Szatana. W "Księdze Beliala" jest zawarty dokładny opis magicznych rytuałów, telepatii itp. Na jakiej zasadzie działa, jak stosować, jak się przed tym bronić i ogólnie wszystko.

I jeszcze jedno zdanie - mam tylko nadzieję, że nie jesteś paranoikiem, ani schizofrenikiem. I nie traktuj tego, jako drwinę.
Ale powinieneś się nad tym zastanowić. Racjonalnie pomyśleć. Kim jest osoba, która Cię prześladuje, czy chce Cię zniszczyć i czy coś temu komuś zawiniłeś, zaszkodziłeś itp. Czy ten ktoś ma powody, żeby Cię zniszczyć ?

Wbrew pozorom jest to bardzo ważne, ponieważ telepatia niewłaściwie stosowana może mieć tragiczne skutki.

Jeśli to, co piszesz jest prawdą, to rozpocznij zwiększać swoją siłę psychiczną, wiarę w siebie i siłę woli.
Życzę powodzenia.
 

Dezerter 38

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2008
Posty
421
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
Telepatia to naturalna rzecz, która istnieje od zarania dziejów. Istniała jeszcze na długo przed pojawieniem się człowieka.
I to właśnie ona jest potocznie nazywana magią.
:eek:k: :mruga: :mruga:
WOW
Wojowniku takiego cię nie znałem ;)
Dzięki za tą wiedzę! - jesteś lepszy niż "prześladowany"
więc to małpoludy nauczyły sie posługiwać telepatią i magią :lol:
Mamy więc "brakujące ogniwo" - telepatyczno-magiczne - teraz wiem czemu naukowcy nie mogą go odkryć. BB)

...Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać :papa:

A tak na poważnie to tylko jeden Polak miał aż takie zdolności paranormalne, że potrafił kierować innymi osobami.
Żył 100 lat temu i nazywał się Osowiecki. Jest kilka relacji potwierdzonych przez wiele (szanowanych i wiarygodnych) osób o takich zdarzeniach.
Więc nie sądzę, że prześladowany był przez realną osobę prześladowany.
Inny bardzo ważny argument przeciw to - nasza WOLNA WOLA
Nawet w stanie hipnozy nie zrobimy niczego "wbrew sobie", wbrew naszym głębokim przekonaniom,
a z punktu widzenia religijnego
naszej wolnej woli nie łamie nawet Bóg, szatan również musi "zostać wpuszczony", zaproszony , czy poprzez podstęp czy oszustwo, "uzyskać dostęp do naszego wnętrza"

Nasza Wolna Wola to nasza wielka siła, którą mało cenimy i wykorzystujemy w praktyce
polecam i pozdrawiam
 

Esp

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mówiąc szczerze ona uzywa esp a dokładnie esp rodzaju telepatii. Być może ona się w tobie zakochała. Mówiłeś, że może zmienać uczucia tak?? Byćmoże pragnie ciebie lecz jest jej żal ciebie i nie zmieni od razu uczuć do ciebie być może ma jakieś zadanie by cię namówić do pewnego typu telepatii. Nie wiem i nie chcę się w to wgłębiać. Powiem ci jedno chcę ci pomóc.
-Możesz zmienić charakter i nie wykazywać uczuć, ponieważ to one zwiększają oddziaływanie między jej umysłem a twoim. Żeby się od niej "odizolować" musisz się trochę postarać. Uwielbiam pomagać ludziom ale nie wiem czy to zadziała czy już tak opanowała telepatię by już było za późno. W tedy będe musiał z tobą pogadać na gg (260967). Coś razem obmyślimy.
 

przesladowany2

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam ponownie, to ja ktory zalozylem ten watek w 2008 roku.

A wiec przesladowanie faktycznie mialo miejsce, i co jak napisala jedna osoba z forum doprowadzilo mnie do schizofrenii, ale tylko objawy psychotyczne

bez glosow i innych objawow. Zdiagnozowano schizofrenie po tym jak opowiedzialem o telepatii, ale kto by w to mogl uwierzyc???? - NIKT

Jak sie slyszy telepatia = schizofrenia, fakt ze od odzialywania dlugofalowego tego typu mialem objawy psychotyczne, nie wiedzialem ktore sa moje mysli

Po 2 latach brania lekow, w 2010 roku wszysto ustalo. Minelo pare miesiecy i ta osoba z usmiechem potwierdzila ze ma telepatie :)

Teraz lubie te jej telepatyczne oddzialywania, chociaz czasem sa żenujące. SPotykamy sie czasem we snie i jest to jak matrix - nie do odroznienia dla mozgu ze to jest sen a nie JAWA.

Jest taki film - Lucy, o mozliwosiach ludzkiego umyslu, ja bym tam wniosl kilka poprawek, bo fantasci nie wiedza ze telepatia jest az tak potezna.

obecnie koncze studia. za 2 tygodnie mam ostatni egzamin.

Takze jestem poczytalny w pelni, i swiadomy tego co pisze.

Jesli chodzi o telepatie to moze za 1000 lat ludzkosc wyewoluuje na tyle, by bylo wiecej telepatów.

Jesli chodzi o inne gatunki,w kosmosie, to niektore posiadaja taka mozliwosc, niektore jeszcze nie.

W zapiskach z rosewell bylo, ze istota przekazywala mysli do sanitariusza o duzych mozliwosciach naszej cywilizacji.

W wielu przypadkach, nawet porwań mowiono o wrzucaniu mysli.

TO zwykla prosta najzwyklejsza telepatia.

Ktos pisal, ze za udowodnienie niezwyklych mozliwosci jest 1 mln dolarow.

Ta osoba, chce zyc normalnie a nie byc napietnowana ze slyszy mysli ludzi.

Kto by sie chcial zadawac z taka osoba,??? zostala by dziwolagiem

A tak wiedzie normalne zwyczajne zycie, no, oprocz pomagania innym.

Teraz nie jestem juz przesladowany, tylko czasami ona ta osoba daje znac o sobie i czasem pomaga :)

Takze historia znalazla swoj final.

A stany psychotyczne fajna rzecz, tylko to nieleczone prowadzi nawet do smierci.

U mnie bylo wszystko i psychoza i norma. Ale glupio byc tak jednym z niewielu, ktorzy wiedza, ze jestesmy w epoce kamienia lupanego

i ze za 1000 lat moze wiecej, nasza cywilizacja bedzie porozumiewac sie myslami, uczuciami, emocjami poprzez mozg

Nie wiem na jakich falach to dziala, ale dzialalo nawet jak bylem w anglii, czyli zakrzywienie ziemi nie powoduje braku sygnalu

jest to rodzaj fali, ktorej jeszcze nie znamy. Smieszni badacze badali fale eketromagnetyczne ktore wychodza z mozgu

i stwierdzili ze niemozliwe by w takim pasmie wyslac jakakolwiek informacje.

SMIECH NA SALI :)))

To inny rodzaj fal, ktorego jeszcze nie znamy. Komunikacja bezposrednia pomiedzy mozgami na dowolne odleglosci.

Moze nadprzestrzen,podprzestrzen - nie wiem, i wlasciwie nie chce wiedziec.

Wiem jedno - jasnowidze to kłamcy.

Ten kto przewiduje przyszlosc musi byc tez telepatą. Widzi zdarzenia w horyzoncie zdarzen, w kuli w srodku w swojej glowie.

A dokladnie jak to dziala to nie wiem.

Ale wiem, ze przewidywanie przyszlosci jest mozliwe, nawet na wiele lat do przodu.

Wszystko co napisalem, jest nieistotne dla kazdego szarego czlowieka. Kazdy ma swoje zycie i swoje problemy.

Telepatii nie da sie wycwiczyc, z tym sie trzeba urodzic. Tak jak delfiny maja najlepsza echolokacje, mozg zbudowany w ten sposob

ze maja dodatkowa czesc odpowiedzialna za echolokacje i zadna lodz podwodna nie moze sie z tym rownac.

Na koniec polecam film LUCY, troche przeklamany, bo wiel scen by nie bylo jesli chodzi o telepatie

ale dajacy wglad na mozliwosci ludzkiego umyslu i nie tylko.

HEJ !
 
M

MacaN

Guest
Oddam cały dobytek za umiejętności telepatycznee i całkiem sporo za takie jazdy i przekonanie, że są prawdziwe. :)
 
N

Naxxramas

Guest
PRZEŚLADOWANY - napisz do mnie na priv, pomogę Ci.



Morion
Nie ma żadnych zjawisk nadprzyrodzonych tego typu, wszystko działa na podstawie podświadomości i sugestii.
Napisał Morion - homo sapiens, ssak z rodziny naczelnych, jego cywilizacja na poziomie rozwoju 0,72 Kardaszew produkuje jeszcze widły - no i on zna naturę Wszechświata i wie, że nie ma zjawisk nadprzyrodzonych tego typu, zabawne :)



Istota światła
 
N

Naxxramas

Guest
macaN
Ale tą skalę wymyślili ludzie, więc...
No to co - ludzie wymyślili wiele trafnych teorii. Kardaszew już dawno przewidział, że zaledwie poziom 2,0 zezwoli na zbudowanie komputera tzw. matrioszka (zasilanego słońcem) zdolnego do emulowania całego mnóstwa AI na jednej z planet waszego układu słonecznego. A co dopiero poziom 8.0 : )
 
M

MacaN

Guest
a dla mnie to steki bzdur, zamiast osiągać kolejne poziomy w skali jakiejkolwiek i uważając, że jesteśmy słabo rozwinięcie, rozwijajmy się. Bo póki co nie znamy bardziej zaawansowanych istot od ludzi. Przy czym jako jeden z przedstawicieli tego gatunku nie potkałem się z prześladowaniem telepatycznym.
 
N

Naxxramas

Guest
MacaN
Bo póki co nie znamy bardziej zaawansowanych istot od ludzi.
Pisz o sobie bo zdanie jest tak samo prawdziwe jak: wszyscy francuzi lubia ślimaki: )
 
M

MacaN

Guest
A zatem znasz jakiegoś zielonego cwaniaka z długimi uszami ? ( i nie mam na myśli ogra :D ). Przedstawisz mnie ? Jak się porozumiewacie ? telepatycznie ?


Hmmm... w sumie mam pomysł - po co mnie cytujesz - prześlij mi wiadomość wprost do mózgu, odczytam na pewno. Z prześladowanym też się skonsultuj w taki sposób.
 
Do góry