Pomogę rozwiązać zadania z matematyki i fizyki

zadania09

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam!
Oferuję tanie rozwiązywanie zadań z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy. Dzięki moim usługom otrzymasz dokładnie rozwiązane zadania co na pewno pomoże Ci przygotować się do zajęć i sprawdzianów. Poza tym taka forma rozwiązywania zadań jest tańsza niż tradycyjne korepetycje.

Wyślij zadania na mojego maila rozwiazywaniezadan@o2.pl

Umówimy się co do ceny i czasu realizacji. Cena rozwiązania zestawu zadań zależy od stopnia trudności i czasu ile mi on zajmie. Po przesłaniu do Ciebie rozwiązań poproszę Cię o wpłatę na konto. Proszę o wysyłanie do mnie zadań w plikach typu word, pdf, jpg, bądź zadań przepisanych w treści maila. Na rozwiązanie zadań muszę mieć trochę czasu, dlatego zwykle nie dam rady zrobić ich w ten sam dzień. Chyba, że zadania są wyjątkowo proste, wtedy mogę zrobić wyjątek. Zwykle na rozwiązanie zadań potrzebuję 2 – 3 dni bądź więcej. Zadania rozwiązuję zawsze w formie pisemnej (czytelnym pismem!), potem je skanuję do formatu jpg i wysyłam Tobie.
Pomagam także w pisaniu sprawozdań z Pracowni Fizycznych oraz Pracowni Jądrowej. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.
 
Do góry