!POMOCY!

kacper808128

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Potęgowo
MAM PROBLEM JEST TAKA DZIEWCZYNA RAZ Z NIA JUZ BYLEM ALE POTEM SIE ROZSTALISMY TERAZ JESTESMY PRZYJACIOLMI ALE JA CHCIALBYM ZEBY BYLA MOJA DZIEWCZYNA ALE ONA MA TROCHE ZMIENNE NASTROJE NIERAZ MNIE KOCHA A NIERAZ NIENAWIDZI!! :wink:
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Oznacza to zapewne, ze ma do ciebie negatywny stosunek, a kiedy brakuje jej obiektu milości, to przypomina sobie o Tobie... I wtedy jesteś jej bogiem, ale nie na długo. Jak miałam 13 lat, to miałam takie jazdy, wiec wiem co mowie :]
 

marta92

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
296
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. Opolskie
Hm, to może spróbuj się z nią umówić gdy. Jeśli cię odrzuci, a potem będzie chciała to ty ją olej. To na nią z pewnością zadziała. I po jakimś czasie znów spróbuj się umówić. Myślę, że z przyjemnością się zgodzi :)
 

kacper808128

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Potęgowo
ALE SLUCHAJ ONA SIE BARDZO CZESTO NA WSZYSTKICH OBRAZA JAK TAK ZOBIE TO MOZE MNIE ODRZUCIC CALKIEM!
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Ten typ tak ma :D chcesz mieć dziewczynę to postaraj sie jakoś ja sobą zainteresować a na ta huśtawkę nastroju nikt nie poradzi ;/ spytaj sie po prostu czego oczekuje od życia a potem pomyśl czy dobrze robisz wiążąc sie z nią.
 

Pegasss

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie powinienes dac sobie z nia spokój, albo poczekac az dorosnie, ale to pewnie jeszcze potrwa;)
 

mordor

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Witam
To jest typowe zachowanie, więc musisz się przyzwyczaić :/. Wszystko w twoich rękach. Jeśli nie jest ci obojętna to z bankowo z niej nie zrezygnujesz nawet jak będziesz to sobie wmawiał.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
MAM PROBLEM JEST TAKA DZIEWCZYNA RAZ Z NIA JUZ BYLEM ALE POTEM SIE ROZSTALISMY TERAZ JESTESMY PRZYJACIOLMI ALE JA CHCIALBYM ZEBY BYLA MOJA DZIEWCZYNA ALE ONA MA TROCHE ZMIENNE NASTROJE NIERAZ MNIE KOCHA A NIERAZ NIENAWIDZI!! :wink:

Drogi Autorze tematu..
Rozumiem Twoje wzburzenie całą sytuacją ale na prawdę nie musiałeś tego pisać kłującymi w oczy dużymi literami.
Druga rzecz, że na prawdę nie napisałeś tu nic konkretnego.
Tematów z opisanymi podobnymi sytuacjami są dziesiątki wystarczy poszukać.
Jeśli chcesz żebyśmy chociaż spróbowali Ci pomóc musisz chyba więcej szczegółów podać...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Taa...
Do rzeczy. Odpuść sobie. Sama nie wie czego chce,prędzej czy później i tak byś cierpiał...
Widze,że dziewczyna nie jest gotowa na związek.
Czy Ty jesteś? Wy3mywałbyś jej zmienne nastroje?
 

Timoty

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2006
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jeszcze dziesiątki takich dziewczyn spotkasz ^^
Ja nawet z moją była z która sie juz dawno temu rozstałem zaczełem "kumplować" hehe ;p
Normalne :)
 
Do góry