POMOCY!

Kubagno

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Hej:) Mam pewien problem i zgłaszam się po pomoc mam nadzieje ze mi pomożecie.Od dłuższego czasu podoba mi się pewna dziewczyna,tylko jest pewien problem w ogóle się nie znamy (parę razy wymieniliśmy się spojrzeniem w szkole).i nic poza tym.Bardzo chciałbym ja poznać naprawdę zależy mi na tym,tylko nie wiem jak to zrobić...Chciałem napisać to niej na Facebooku ale nie mam pojęcia od czego zacząć tą rozmowę proszę pomóżcie mi.
pozdrawiam Kuba.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Do której klasy chodzicie, macie dużą szkołę, jakiś wspólnych znajomych?
 

Kubagno

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja do 3 liceum ona do 4 technikum:) szkoła w sumie jest mała.Znam przyjaciołke
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Za duża jest na facebooka, wyśmieje cie. Zagadaj do jej przyjaciółki, najlepiej jak będą stały razem. Się poznacie chociaż, jak się spodoba to to każdy wie jak dalej postępować :)
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
No co Ty chcesz? Batii999 dał Ci bardzo praktyczną i nieskomplikowaną radę. Wolisz sam do niej podchodzić i z nią porozmawiać? Chcesz więcej stresu?
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Ja rozumiem, że w życiu należy sobie ułatwiać, ale do niektórych rzeczy trzeba ruszyć swoje cztery litery. Jak nie popracujesz to nie zarobisz. Coś za coś.
 

Kubagno

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tu się z Tobą zgodzę ale nie mam niestety tyle odwagi w sobie...
No co Ty chcesz? Batii999 dał Ci bardzo praktyczną i nieskomplikowaną radę. Wolisz sam do niej podchodzić i z nią porozmawiać? Chcesz więcej stresu?

Tu się z Tobą zgodzę ale niestety nie jestem aż tak odwazny,ale dzięki za rade
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Tu się z Tobą zgodzę ale nie mam niestety tyle odwagi w sobie...
Czy rozmowa z dziewczyna wymaga az takiej odwagi? Nie traktuj jej jak królewny tylko jak kolezanke z klasy bedzie Ci zdecydowanie łatwiej. Podejdz, przedstwa sie i zapytaj o coś ? Tu wykaż sie inwencją ksiażka , film, płyta??? a pozniej, bedzie juz tylko lepiej . :)
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Ta dziewczyna to też człowiek. Ma nos, oczy, brzuszek, ręce itd.
Tak samo jak Ty.

Stresować to się będziesz mógł, jak Ci terroryści lufę na skroni będą trzymać.
 

Kubagno

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ale jednak wolałbym zacząć od tego Facebooka co mógłbym napisać na początek?
 
B

BaRoNeQ

Guest
Szczerze rozśmieszyłeś mnie do łez .
Ale ok pomogę ci .
Napisz jej ale przed tym dam ci parę rad . :D
Kobiety mają różne charaktery więc się pilnuj jeśli jest delikatna pisz troskliwie a jeśli ubiera się jak emo to pisz konkretnie i nie przerywaj jej w pół zdania bo się potnie .

Wersja Delikatna

"Witam może mnie nie znasz ale ja chciałbym cię poznać .
Jeśli chcesz jej zaimponować romantyzmem od razu w 1/2 wiadomości możesz wymienić
kilka komplementów na jej temat tylko bez przegięcia w stylu "Kotku masz nóżki jak sarenka . "
Tylko trzymaj dystans . I fason kobieta lubi jak facet zachowuje się jak facet a nie jak dziecko więc bez Emo-nek ani :* ani <3 ani żadnych pierdółek w stylu widziałaś tańczącego kotka na YT ?? SWEET . To dla większości kobiet to dno więc nie rób tego przynajmniej jeśli nie powie tak przed ołtarzem , i jak do niej będziesz pisał i odpisywał nie pisz krótkich wiadomości staraj się rozwijać temat z każdą wiadomością i pisz bogatym słownikiem ja robię błędy ortograficzne dlatego używam słownika jak skończę pisać bo pisze za szybko .Ale mniejsza powracając do tematu .
  • Bogaty słownik
  • Ortografia
  • 0 emo-nek ani sweet tekstów w stylu "nio"
  • Komplementy nawet te ckliwe ale bez przegięcia . Jeśli ma fotki na faceBox to je skomplementuj .
  • Po tej rozmowie jak ją spotkasz w szkole daj jej buziaka w policzek i powiedz Cześć ale nie jak byś mówił do menela tylko z akcentem Antonio banderaz . Pocałunku się nie bój ale dobrze żebyś trzymał dystans . Bo może ma syfa .
  • Jesli nie jesteś w stanie poradzić sobie z tym podrywem napisz do mnie na gg 32796600 to ci pomogę .
Wersja dla dziecka Emo
Napisz na początku elo masz żyletki ??
Tego nie będę pisał bo zapewne jeśli ci się podoba to jest delikatna .
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
A temu nadal mało... nie wierze.


Po tym co BaRoNeQ napisał o zagadywaniu przez fb stwierdziłem, że rozpoczęcie znajomości i rozmowa przez portale społecznościowe wydaje się jednak trudniejsza niż myślałem.

No, ale jeżeli autor tematu chce przez portal no to niech se hula. Aż jestem ciekaw jak jego losy się dalej potoczą ;P
 

simple_hope

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
38
Punkty reakcji
1
ja tam Cię w pewnym sensie rozumiem. Kiedyś spodobała mi się dziewczyna i bardzo chciałem być dla niej idealny, nie byłem sobą, myślałem co do niej mówić, żeby było dobrze i mnie dobrze odbierała. Nie wychodziło mi zbyt dobrze.
Dlatego myślę, że musisz sam sobie powiedzieć: Stary, kurdę. Nie będzie moja, jeśli czegoś nie zrobię.

Ja bym starał się za wszelką cenę pokazać siebie, nie przejmować się jak ona Cię odbierze i liczyć na to, że od pierwszego spotkania będzie Cię lubiła. Już Cie zna z widzenia, na pewno Cię kojarzy. To dobrze.
Pogadaj z jej przyjaciółką. Postaraj się z przyjaciółką zorganizować jakieś wspólne spotkanie, jakieś wypady na rower, jakieś kręgle czy gokarty. Coś, co dla dziewczyn nie jest łatwe - może bilard. Powiesz, że sam nie jesteś w to dobry, więc się na pewno będziecie dobrze bawić i będą jakieś nowe wrażenia. Nie narzucaj się do tej dziewczyny, jeśli nie będzie bardzo zwracała na Ciebie uwagi to się nie załamuj i nie rób niczego na siłę. Potem będziesz mógł zaprosić ją po takim wspólnym spotkaniu na facebooku. Ale też się nie przejmuj ty facebookiem. Generalnie organizuj jakieś ciekawe zajęcia, spędzajcie czas. Opowiadaj o sobie, dopytuj ją o jej zainteresowania, starajcie się złapać coś wspólnego.

Mów, jak coś się ruszy, ok? :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Do mnie brat koleżanki z klasy zagadał przez nk bo ona jeszcze wtedy modna była... dobrze zagada, bo on lubi biegać, a ja mam psa który biega w zaprzęgu... więc zapytał czy bym się kiedyś nie spotkała pobiegać może?? Pewnie piesek chętnie by się wyszalał a on zawsze tak sam biega, na maraton się przygotowuje i potrzebuje większej motywacji :p
Nawet się jakiś czas spotykaliśmy... i pewnie coś by z tego wszystkiego nawet było bo chłopak całkiem fajny z ambicjami planem na siebie, taki całkiem gramotny że się tak wyrażę, ale odnowiła się moja niedokończona sprawa sercowa... i los pokierował inaczej...

Grunt do znalesc dobry powód żeby zagadnąć...
zawsze możesz napisać, że wydaje się fajną dziewczyną, nie ma co ukrywać również atrakcyjną, i może dała by się zaprosić na spotkanie, do kina a potem na jakiegoś drinka piwo czy tam sok :)

grunt to się nie spinać ^^
 
Do góry