Pomoc w wyborze telefonu!

Konrad Czarnota

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
WItam,
piszę w bardzo trudnej dla mnie sprawie, gdyż całkowicie się na telefonach nie znam. Obecnie posiadam Iphone 4 z którego jestem niezadowolony, zbyt często się zacina i ma bardzo mały ekran. Trafia mi się okazja na zmiane telefonu, ale sam nie wiem jaki wybrać mam upatrzone 4 telefony o podobnych parametrach ale naprawdę nie wiem sam który wybrać więc piszę na forum z wielką nadzieją, że jakieś miłe osoby pomogą mi w wyborze telefonu za co będę bardzo wdzięczny.

do wyboru mam : HTC DESIRE 820, SAMSUNG GALAXY S4 4G, SONY XPERIA M4 AQUA oraz HUAWEI P8 LITE.

Wszystkim pomocnym forumowiczom za odpowiedzi z góry bardzo dziękuję, każda odpowiedź może mi bardzo pomóc.
 
J

jagnam

Guest
Rozumiem,że szukasz obecnie telefonu w cenie ok 1000 -1400 zł ? Jeśli tak to proponuję zajrzeć sobie do sklepu rtv Euro agd bo obecnie jest tam w tej cenie możliwość kupienia sobie telefonu Lg G3, ktory jest bardzo dobrze wykonany oraz oferuje naprawdę fajne parametry. Sama od jakiegosc czasu posiadam właśńie ten model i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest bardzo szybki, dobrze wykonany a w Euro mogłam go jeszcze wziąć na raty tak wiec spłata praktycznie nic mnie nie kosztuje. Jeszcze do niedawna był o wiele droższy ale kiedy wyszedł nowy flagowiec Lg to jego cena bardzo spadła.
 
Do góry