Pomoc w wyborze sandałów

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Najlepsze są chyba takie najprostsze. Jeśli nie chcesz być prekursorem mody na ulicach :D Co powiesz na takie reeboki ? Dosyć proste, bez udziwnień na siłę i chyba będą do większości spodni. Sam się muszę rozejrzeć za jakimiś nowymi sandałami dla siebie ;-)
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Osobiście nie lubię sportowych sandałów. Jeśli klapki lub sandały to tylko skóra.

@kocury
Czytam wiadomości na onecie, wp i gazecie. Daj znać która z tych stron jest "gejowska" to przestanę ją przeglądać...
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Żadna, ale skąd wy bierzecie te zdjęcia? Ten facet zajeżdża mi przysłowiową babą:/ Nie jest ani silny, ani męski, nie mam na myśli kulturystyki, ale raczej bijącą siłę z wnętrza.
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Żadna, ale skąd wy bierzecie te zdjęcia? Ten facet zajeżdża mi przysłowiową babą:/ Nie jest ani silny, ani męski, nie mam na myśli kulturystyki, ale raczej bijącą siłę z wnętrza.

Przypuszczam, że nie zamieniłaś z tym Panem słowa, więc skąd pomysł o jakiejś "sile z wnętrza". Tak z ciekawości bo nadal nie mogę odczytać Twojego gustu jeśli chodzi o męski ubiór, zamieścisz jakąś fotkę z dobrze według Ciebie ubranym mężczyzną? Tylko musi to być strój casual.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
W środkowym rzędzie zdjęcie po lewej to totalna porażka modowa. W ogóle ten Pan jest obleśnie na każdym zdjęciu ubrany.
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
W środkowym rzędzie zdjęcie po lewej to totalna porażka modowa. W ogóle ten Pan jest obleśnie na każdym zdjęciu ubrany.

Uzasadnij swoje zdanie jakimś argumentem.

Preferuję jeansy, t-shirt i koszula, do tego półbuty lub adasie. Albo zamiast jeansów spodnie np ze sztruksu lub materiału.

Bardzo uogólnione. Takie ciuchy można dobrać dobrze, a można fatalnie, więc nadal nic mi to nie mówi. Na przykład złącze jeansy, T-shirt i półbuty. Wyjdzie coś z tego? Bo chyba nie...
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Nie no wiadomo, że musi pasować:) Wiesz weźmy też pod uwagę kategorię wiekową, mój facet nie założy np jakiejś mazianej bluzki, która pasuje 16-latkowi, albo czegoś w odcieniach, czy nawet z dodatkiem różu. Raczej jakiś t-shirt z napisem, albo motywem w miarę stonowanym, do tego jakaś koszula w paski albo kratkę, gładką ma aż jedną- czarną. A jeansy klasyczne, żadne udziwnienia.
 
Do góry