Pomoc w wyborze sandałów

gs2006

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam, szukam prostych sandałów, bez udziwnień, ale jednocześnie chciałem podkreślić, że nie interesuje mnie wymysły w postaci sandałów rzemykowych itp. Coś to pasuje do współczesnego mężczyzny, ale tak by nie stać się prekursorem mody na ulicy:p
 

raptus

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
jeżei mają być do chodzenia po mieście to napewno skórzane-czarne lub ciemno brązowe(bo niestety polscy faceci jeżeli już decydują sie na sandały,to przewaznie są to wielkie, "ortopedyczne" gumowce z wielką podeszwą i rzepami)....no i nie mogą być zbyt masywne...
coś w tym stylu:
Mój odnośnik
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Przytoczę tu fajny artykuł dotyczący sandałów.
http://mr-vintage.blogspot.com/2010/07/buciory-czyli-sanday-z-naszych-sklepow.html
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
był już taki temat, no ale nvm. myślę, że teraz w sklepach ciężko będzie znaleźć sandały, ale możesz poszukać. proponuję sklepu typu zara, h&m, tam można znaleźć sandały, które odbiegają trochę od standardów sportowy sandał + skarpeta. z reguły są to skórzane sandały, modne w tym sezonie jezuski czy gladiatorki. dla przykładu kilka zdjęć:
Zara+Men+March+2010+11-horz.jpg




Zara+Men+March+2010+13-horz.jpg




Zara+Men+March+2010+07-horz.jpg
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Zdecydowanie sandałom, japonkom i innym butom przeznaczonym DLA KOBIET w wersji dla mężczyzn stanowcze NIE.

Wiecie jak to wygląda, podciągnięte na full skarpetki i sandały, albo japonki... czasami jeszcze facet wkłada bermudy i hawajską koszulę myśląc, że świeci...
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Zdecydowanie sandałom, japonkom i innym butom przeznaczonym DLA KOBIET w wersji dla mężczyzn stanowcze NIE.

Wiecie jak to wygląda, podciągnięte na full skarpetki i sandały, albo japonki... czasami jeszcze facet wkłada bermudy i hawajską koszulę myśląc, że świeci...

Masz swój świat koleś! Trzeba było napisać od razu "sandały = pedał" tak jak zrobiłeś to w innym temacie. Szkoda czasu na Twoje bezsensowne wypociny.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Masz swój świat koleś!
a teraz podążaj za strzałką

<-----

i co widzisz? KOBIETA! Więc mnie nie obrażaj.

A co do tematu to facet w sandałach wygląda jak idiota.
Sam spójrz jak to wgyląda
http://www.sandalandsoxer.co.uk/outdoor%20type.jpg
http://melasa.blox.pl/resource/sandal.jpg

Na moje oko beznadzieja. Na szczęście mój facet jest normalny:) Nie posiada żadnych takich dziwactw i ma takie samo zdanie jak ja:)
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
No bomba, ze wrzucilas ujowe modele sandałow do tego ze skarpetami:D. A ten argument odnosnie "przeznaczenia" jakis czesci ubioru dla kobiet w wersji dla facetow jest smieszny i pokazuje typowa nieogarniajaca tematu polska mentalnosc. Bye!
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Sandały nosi się BEZ SKARPETEK!!! Noszenie z to ochyda i wielki nietakt! Zresztą ja w ogóle nie preferuję sandałów, tylko adidasy. Jak komuś za gorąco, niech kupi letnie z siatką, ale wygoda przede wszystkim.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Sandały nosi się BEZ SKARPETEK!!! Noszenie z to ochyda i wielki nietakt! Zresztą ja w ogóle nie preferuję sandałów, tylko adidasy. Jak komuś za gorąco, niech kupi letnie z siatką, ale wygoda przede wszystkim.
No ale 80% społeczeństwa nie wiem czemu zakłada skarpetki do nich... nawet dziewczyny czasami.

Co do adasiów z siateczką to są świetne w zeszłym roku kupiliśmy takie z nike i świetnie się sprawdziły, oczywiście mój nie wyjdzie w nich na dwór ale do pracy jak się w aucie spędza po 3 miesiące non stop... są ekstra.
 

gs2006

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dzięki za podpowiedzi. I taka uwaga dotycząca dyskusji, nie wyobrażam sobie siebie w skarpetach i sandałach, sorry ale to jest nienormalne!!! Choć znam takie osoby, które potrafią założyć skarpety z froty, podciągnąć do kolan i założyć do tego sandały i nieszczęście gotowe:/
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
a teraz podążaj za strzałką

<-----

i co widzisz? KOBIETA! Więc mnie nie obrażaj.

A co do tematu to facet w sandałach wygląda jak idiota.
Sam spójrz jak to wgyląda
http://www.sandalandsoxer.co.uk/outdoor%20type.jpg
http://melasa.blox.pl/resource/sandal.jpg

Na moje oko beznadzieja. Na szczęście mój facet jest normalny:) Nie posiada żadnych takich dziwactw i ma takie samo zdanie jak ja:)

Nie zwróciłem uwagi, więc nie chciałem urazić. Niestety obrażasz tutaj tylko Ty, facetów którzy lubią sandały. Sandały, a nie to co Ty pokazałaś. Jeszcze raz spójrz na zdjęcia od użytkownika er-zet.
 
Do góry