Pomoc w wyborze roweru

oliwia1790

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mam pytanie który rower jest lepszy, jestem początkujący : http://www.dobrerowery.com/product_info.php?products_id=4876 czy http://www.rower.com.pl/dirt-parade-cocaine-white-p-272704.html ?
 

Attachments

  • rower%20haro%20thread_one%2008.jpg
    rower%20haro%20thread_one%2008.jpg
    63 KB · Wyświetleń: 57
  • 1207556525_1.jpg
    1207556525_1.jpg
    87,5 KB · Wyświetleń: 56
H

Haan

Guest
Podstawowe pytanie - gdzie chcesz tym rowerem jeździć? Te, które wskazałeś są przeznaczone głównie do jazdy po hopkach i downhillu/dirtu...chcesz coś do wyczynowej jazdy, czy pojeżdżenia trochę dla sportu?Na razie mogę Ci tylko polecić ten drugi wskazany sklep (rower.com.pl), ja się tam zaopatruję i przyznam, że jeszcze nigdy nie zawiodłam się pod żadnym względem,a w przypadku takiego wydatku warto wiedzieć, od kogo się kupuje. Napisz,jakie masz konkretne wymagania to będziemy radzić dalej:)
 

oliwia1790

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Podstawowe pytanie - gdzie chcesz tym rowerem jeździć? Te, które wskazałeś są przeznaczone głównie do jazdy po hopkach i downhillu/dirtu...chcesz coś do wyczynowej jazdy, czy pojeżdżenia trochę dla sportu?Na razie mogę Ci tylko polecić ten drugi wskazany sklep (rower.com.pl), ja się tam zaopatruję i przyznam, że jeszcze nigdy nie zawiodłam się pod żadnym względem,a w przypadku takiego wydatku warto wiedzieć, od kogo się kupuje. Napisz,jakie masz konkretne wymagania to będziemy radzić dalej:)



Jerzdże wszędzie :narazie po małych hopach (ucze sie)(mało skacze) też nie raz buduje z kolegami, placach, górkach i góreczkach, ale przede wszystki zależy mi żeby sie szybko nie rozleciał, w miare dobry sprzęt, bo zamieżam go mieć na dłuższy czas. Ten rower ma mi posłużyć do trików tak jak BMX tylko że nie chce BMX tylko duala albo dirt. Widze na youtube jak goście robiom fajne triki na takich rowerkach i też takiego szuakam, ale musze sie poradzić takiego kogoś co sie na tym zna, bo ja to cienko.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Radzę Ci spytać się na jakimś forum sportowym, bo tam na pewno dostaniesz rzetelne porady. Jeśli chciałbyś jakąś fajną szosówkę to ja chętnie doradzę, ale na downhillu wcale się nie znam. Ewentualnie możesz się dopytać w serwisie albo obsłudze sklepu internetowego - tam też powinni Ci poradzić dobrze.
 

Bartoszek

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Zdecydowanie Haro, znana marka i dobra :D Lecz ja bym poszukal jakiegos Ns'a w przyzwoitej cenie.. jakies promocje itd.
 
H

Haan

Guest
napisz do jakiegoś sklepu z dużym wyborem - żeby nie doradzali Ci tego, co akurat mają, tylko żeby doradzili rzetelnie;)Na rower.com.pl naprawdę profesjonalnie podchodzą do takich zapytań, próbuj. Na Twoim miejscu nie brałabym tego, co najtańsze...najlepiej chyba tak jak mówi forumowicz nade mną - wybrać coś fajnego i poszukać promocji. Teraz jak wiadomo sezon za nami, więc to dobry czas na kupno roweru po dobrej cenie:)
 

mimal

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jak można mówić że rowe jest przeznaczony do "...downhillu/dirtu", kobieto jak byś się przejechała rowerem do dh na dircie to mogą cie zwozić... i przestańcie ten rower.com.pl reklamowac bo prawie w każdym temacie o tym jest...-.-
 

jarell20

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
[sup]Dokladnie DH a dirt to ogromna roznica ,Dh 200/200 mm plynnego skodu a dirt o/o mm lub o/10 mm ,do tego dochodzi waga i katy ramy ITP co do tematu to polecam szukac jakiejs uzywki na allegor najlepiej ns suburban[/sup]
 
Do góry