polskie morze vs polskie góry

Lord_Voldemort

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2017
Posty
25
Punkty reakcji
1
Ja tam wole morze. Lubię czasem poleżeć sobie plackiem i zjeść jakąś rybę. A jak jest gorąco tak jak było teraz ostatnio, to zawsze można wejść do wody. Teraz wybieram się do Władysławowa pod koniec lipca i w sumie trochę nie mogę się doczekać polecam każdemu ;)

a plus taki, że można tanio zjeść, a noclegi są tanie. W górach trochę inaczej się to plasuje.
 

jedrzej1991

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Toruń
Polskie może jest piękne ale cena bardzo zbliżone do zagranicznych kurortów, ciężka sprawa generalnie gdzie jechać
 

dalajlama92

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zawsze są jakieś mniej uczęszczane miejsca, a jak jedzie się tam samochodem, to żadnym problemem nie jest, że trzeba do jakichś atrakcji trochę podjechać.
 

tami277

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja już ostatnio wspominałam, że latem bardzo lubię góry. Jest o wiele mniej ludzi niż nad morzem, a można o wiele lepiej odpocząć. Obecnie nawet w górach jest wiele miejsc, gdzie można spędzić też czas nad wodą np. w Muszynie jest kompleks basenów otwartych albo największy aquapark w hotelu klimek. Ja zawsze się tam zatrzymuje, więc baseny mam na wyciągnięcie ręki. A dodatkowo, szlaki turystyczne, pijalnie wód mineralnych, mogę pojeździć na rowerze itp.
 

Anhella

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Góry, zdecydowanie. Jedyny, niepowtarzalny klimat. :) Najbardziej uwielbiam Tatry i drogę nad Morskie Oko. Często zatrzymuję się w Bukowinie Tatrzańskiej, mam tam swoją ulubioną restaurację TaTradycja: http://tatradycja.pl. Czy ktoś jeszcze jest fanem tamtejszej kwaśnicy tak jak ja? :D Nie może oczywiście zabraknąć term, najlepiej relaksują. :)
 
Do góry