Polska państwo upadłe?

Polska panstwo upadle ?

  • Tak

    Votes: 24 85,7%
  • Nie

    Votes: 4 14,3%

  • Total voters
    28

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
No właśnie.. Wierzycie że mógł on popełnić samobójstwo? Bo takie głosy już się pojawiały.
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
No właśnie.. Wierzycie że mógł on popełnić samobójstwo? Bo takie głosy już się pojawiały.

Tak samo jak i Lepper - NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI PSYCHOLOGICZNEJ. Chyba ze dali mu wybór typu zabij się bo inaczej my zabijemy twoja rodzine.
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Odstrzelili.

Parę cennych pytań.
-kim był Petelicki ? jaki był? o jaki typ psychologiczny można go podejrzewać? - ktoś chce forsować, że to mięczak???
-czy taki facet gdyby chciał popełnić samobójstwo,zrobiłby to w domu, tak by znalazła go najbliższa rodzina? - nie, tacy skaczą ostatni raz ze spadochronem i go nie otwierają, wcześniej wszystko załatwiając w życiu prywatnym i dobrze się do tego przygotowując.
-co z ubezpieczeniem na życie ? - chyba nikt nie wątpi że był grubo ubezpieczony. Facet z jajami jakim był rozwaliłby się o drzewo na "niby wypadek"
-pierwsza wiadomość pokazała się na telegazecie i znikła po jakiś 20 min. Wiadomość mówiła o 3 ranach postrzałowych.
-najlepszy kwiatek... ta informacja na telegazecie pokazała się ok 15min po godzinie 17. Jak ktoś nie załapał, oficjalnie wszyscy podają że żona znalazła go ok 18.
-a nie, przepraszam, najlepszy kwiatek dopiero będzie... jak wymyślą powód samobójstwa.
-
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
No ale przecież on odszedł już dawno temu z wojska więc nie widzę powodu żeby ktoś go zabił z powodu "że on za dużo wie".
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
No ale przecież on odszedł już dawno temu z wojska więc nie widzę powodu żeby ktoś go zabił z powodu "że on za dużo wie".

No i co z tego że odszedł? Kontakty zostały chyba nie? Taki człowiek jak dowódca GROM nie popełnia samobójstwa.
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Messi błagam.... lubię Cię ale weź zanim coś napiszesz pogoogluj trochę a potem pomyśl. Co ma do tego wojsko???!
Mówimy o facecie który publicznie był w drastycznej opozycji do PO i rządu, obejrzyj na tubie jego wywiady, był bardzo często w różnych tv. Zobacz co mówił. Zrozum dlaczego był potwornie niewygodny. Bo... nie był z PiS i nie można mu było przylepić łatki. A to był facet który "się w tańcu nie pier'olił w kurtuazję". Mówimy o facecie który ośmieszył raport Milera, mówimy o gościu który publicznie w mediach mówił "Tusk to smarkacz który żyje z moich podatków".
Odszedł z wojska??? A Ty wiesz coś o jego przeszłości? I nie mam na myśli GROMU. Wiesz co powiedział kiedyś Putin? Też znamienne. Zacytuję bo nie wiesz :p
"nie ma kogoś takiego jak były członek KGB"

*1* samobójstwo popełnił wicepremier Andrzej Lepper,
*2* samobójstwo popełnił bliski współpracownik Andrzeja Leppera,
*3* samobójstwo popełnił wieszając się na kablu od odkurzacza były dyrektor generalny Kancelarii Premiera, Grzegorz Michniewicz. Michniewicz miał dostęp do wszystkich, nawet najbardziej tajnych dokumentów premiera Tuska. Przez jego ręce przechodziła cała korespondencja do premiera – w tym prywatna.
*4* samobójstwo popełnił dziennikarz, który miał ujawnić nagrania ze Smoleńska Krzysztof Knyż.
*5* zamordowany został szyfrant Zielonka
*6* zamordowany został członek PIS przez zwolennika PO,
*7* ginie 96 osób w katastrofie smoleńskiej,
*8* ginie 16 oficerów + 4 członków załogi w katastrofie Casy,
*9* samobójstwo w strzeżonym więzieniu popełnił oprawca Olewnika,
*10* samobójstwo w strzeżonym więzieniu popełnił drugi z oprawców Olewnika,
*11* samobójstwo poprzez powieszenie popełnił strażnik więzienny pilnujący oprawców Olewnika,
*12* samobójstwo próbuje popełnić człowiek przed Kancelarią Premiera, który podpalił się,
*13* awansuje posłanka na wyższe stanowisko mimo, że powiedziała, że nie warto leczyć starszych ludzi drogimi lekami,
*14* awansuje na ogromnie prestiżowe stanowisko inna posłanka mimo, że zapewniała Polaków, że ziemię w Smoleńsku przekopano na 1 metr głębokości! Potem archeolodzy znaleźli tam szczątki ludzkie, bo tak właśnie "dokładnie" przekopano, o sekcjach już przemilczę bo wszyscy znamy aferę z usuwanienie słów pani marszałek o z protokołów sejmowych o tym jak osobiście w nich uczestniczyła.
*15* więzienie dostaje ofiara stanu wojennego, Słomka, któremu w stanie wojennym oprawcy zamordowali matkę. Natomiast oprawcy ze stanu wojennego dostają śmieszne wyroki: w zawieszeniu.
*16* więzienie (4,5 roku) dostaje Aleś, który walczy o wolność na Białorusi, ponieważ władze RP dostarczają władzom Białorusi dokumenty, które go obciążają,
*17* samobójstwo prawie na wizji próbuje popełnić prokurator wojskowy,
*18* ginie w wypadku samochodowym . szef grupy archeo która miała wyjechać do Smoleńska prof Marek Dulnicz.
*19* Pół roku po katastrofie i na trzy dni przed publikacją przez MAK raportu na temat przyczyn katastrofy na lotnisku Smoleńsk Siewiernyj w nieprawdopodobnych okolicznościach ginie dr inż. Eugeniusz Wróbel. Wykładowca na Politechnice Śląskiej spełniał wszelkie kryteria, aby być powołanym w skład biegłych polskiej prokuratury. Należał do nielicznego grona ekspertów, którzy doskonale orientują się w tematyce lotniczej i są w stanie poddać merytorycznej ocenie dokument moskiewskiego Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego. Z ustaleń prokuratury wynika, że Eugeniusz Wróbel został zamordowany we własnym domu, a jego ciało wrzucono do Zalewu Rybnickiego.
*20* zostaje zamordowany gen Petelicki.
OTWÓRZ OCZY.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Powiedz kto miałby robić tyle zła i po co? Nie uwierzę że ktoś z dzisiejszych władz w Polsce posunąłby się tak daleko. Proszę wytłumacz mi tu czy na prywatnej wiadomości jaki trzeba mieć interes w tym żeby w dzisiejszej Polsce zabijać tylu ludzi?
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
Powiedz kto miałby robić tyle zła i po co? Nie uwierzę że ktoś z dzisiejszych władz w Polsce posunąłby się tak daleko. Proszę wytłumacz mi tu czy na prywatnej wiadomości jaki trzeba mieć interes w tym żeby w dzisiejszej Polsce zabijać tylu ludzi?

A to az tyle osob krytykujacych ludzi u wladzy mialo ochote popelnic samobojstwo w tak krotkim okresie czasu? Pomysl sam.

pozdrawiam,
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
No ale to jest aż niemożliwe. Naprawdę trudno jest mi w to uwierzyć. W branie pieniędzy państwowych do własnej kieszeni to ja mogę uwierzyć ale zlecenie zabójstwa to już jest trochę za dużo na mnie. Przecież jeśli jest tak jak wy piszecie to można się bać o własne życie.
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
No ale to jest aż niemożliwe. Naprawdę trudno jest mi w to uwierzyć. W branie pieniędzy państwowych do własnej kieszeni to ja mogę uwierzyć ale zlecenie zabójstwa to już jest trochę za dużo na mnie. Przecież jeśli jest tak jak wy piszecie to można się bać o własne życie.

Mesiaku nie mam czasu dziś zupełnie żeby się rozwodzić na ten temat. Ale eliminacja niewygodnych oponentów jest normalną i standardową procedurą służb we wszystkich praktycznie krajach. Różnica między innymi krajami a nami polega na tym, że u nas w ciągu ostatnich 2 lat robi sie to masowo i do tego w 80 % potwornie nieudolnie.

Przecież jeśli jest tak jak wy piszecie to można się bać o własne życie.

Do wczoraj można było mieć wątpliwości czy należy się bać. Od wczoraj tylko idiota kompletny będzie je miał.
Eliminacja kogoś takiego jak Petelicki w tak kretyński sposób i z takimi babolami dowodzi, że już się niczego nie boją. Tylko od intelektu Twojego i mojego zależy czy przytuszują to jak Papałę czyli papką dla niedorozwojów.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
No ale to jest chore.. Jak można zabijać ludzi dla władzy w dzisiejszych czasach? Mi się to w głowie nie mieści.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
No ale myślałem że Polacy są dzisiaj na tyle "ogarniętymi" ludźmi że zabijanie ludzi dla celów politycznych wyszło im z głowy. Wgl. co ja pisze.. prawdopodobnie zabito człowieka a ja pisze swoje wymysły. Boje się wierzyć w to co wy mówicie. Przecież to jest straszne. Nie mogę uwierzyć w to że zabijano ludzi tylko dla tego że byli za głośni.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Wiecie o tym i żyjecie sobie tak po prostu? Przecież jeśli macie rację to trzeba z tym coś zrobić. Oczywiście trzeba być pewnym na 110%, ponieważ to jest strasznie poważna sprawa.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Temat rewolucji przerabialiśmy już tysiąc razy i wiemy że w naszym kraju nie ma opcji na rewolucję. Jesteśmy prawdopodobnie w bagnie i to wielkim. Czuje się źle, ponieważ moją głowę dzielą dzisiaj dwie racje. Boję się wybrać którąś z nich. Niech ktoś porządny wreszcie zjednoczy ten naród, wyniesie go ponad wszelkie zło i przedstawi nam tych złych. Przecież w takim kraju nie da się dłużej żyć. Ciągły stres i zasuwanie na panów prezesów.
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
To nie przypadek ze samobojstwa dzieja sie w piatek popoludniu czyli kiedy prokuratura tak naprawde konczy prace :p

W wypadku takim "sledztwo od razu" jest utrudnione i tak naprawde moze dopiero rozpoczac sie na powaznie w ponedzialek.
 
Do góry